27. lipnja 2019.

Posjet studenata Tehničkog fakulteta Nuklearnoj elektrani Krško

Dana 26.6.2019. studenti Tehničkog fakulteta posjetili su Nuklearnu elektranu Krško. Ekskurziju je sponzorirala stručna udruga HRO CIGRÉ, kojoj se ovim putem zahvaljujemo. Hvala i ljubaznom osoblju NE Krško na informativnoj prezentaciji i stručnom vodstvu.

Studenti Tehničkog fakulteta posjetili su Nuklearnu elektranu Krško i pritom razgledali osnovne dijelove elektrane. Ekskurziju je sponzorirala stručna udruga HRO CIGRÉ, kao nastavak dobre suradnje našeg fakulteta i CIGRÉ-a. Po povratku s puta studentima je održana kratka prezentacija o ustrojstvu i djelokrugu aktivnosti HRO CIGRÉ-a. Ovim putem zahvaljujemo se HRO CIGRÉ -u i ljubaznom osobolju NE Krško na informativnim prezentacijama i stručnom vodstvu.