shutterstock_175644863.jpg
29. ožujka 2019.

Posjet tvrtkama u Rijeci i Zagrebu

Studentski zbor Tehničkog fakulteta u Rijeci organizira stručni posjet firmama TTO Thermotechnik, Ericsson Nikola Tesla i Rimac automobili.

Poštovani studenti, 5. travnja 2019. godine organiziramo stručni posjet na kojem ćete moći posjetiti tvrtke zanimljive svim smjerovima! Vodimo vas u posjet TTO Thermotechnik u Lukežima, Ericsson Nikola Tesla u Zagrebu i za kraj, Rimac automobili u Svetoj Nedelji.

Nakon obavljenih posjeta, predviđeno je slobodno vrijeme za ručak u Svetoj Nedelji.

Polazak je sa stanice ispred Tehničkog fakulteta u 7:30 sati, a povratak u Rijeku predviđa se oko 20:00 sati.

Stručni posjet je limitiran na 49 studenata.

LINK ZA PRIJAVU

POVEZNICA NA FACEBOOK DOGAĐAJ

Za sva pitanja pošaljite e-mail na: tpolonijo@riteh.hr ili se javite u inbox Studentskog zbora Tehničkog fakulteta u Rijeci.

20. lipnja 2019.

WeAreDevelopers World 2019

Studenti su u organizaciji Studentskog zbora Tehničkog fakulteta u Rijeci posjetili stručni kongres WeAreDevelopers World u Berlinu.

30. svibnja 2019.

Studenti posjetili konferenciju "DUMP Days"

Studenti Tehničkog fakulteta u Rijeci posjetili su konferenciju "DUMP Days" u organizaciji DUMP udruge mladih programera

27. svibnja 2019.

STEM Games 2019. godine

I na ovogodišnjim STEM Gamesima ekipe Tehničkog fakulteta su postigle zapažene rezultate.