4. studenoga 2019.

Posjetite .debug, najveću developersku konferenciju dosad održanu u našoj regiji

Najveća developerska konferencija dosad održana u našoj regiji, .debug (www.debug.hr), održat će se 12. i 13. prosinca u zagrebačkom Algebra LAB-u u produkciji medijske kuće Bug. Uz 50 predavanja iskusnih i globalno uspješnih predavača iz Hrvatske i svijeta, raspoređenih u dva dana i tri tracka, sudionici će biti u prilici obići i „Advent na .debugu“ – 750 m2 veliku izložbu najpoznatijih hrvatskih tehnoloških i programerskih kompanija na kojoj će u adventskoj atmosferi uživati – kroz blagdanske zalogaje i gutljaje uključene u cijenu ulaznice - u upoznavanju i druženju s kolegama, developerima, predavačima, osnivačima najpropulzivnijih hrvatskih tech tvrtki i drugim iskusnim kreatorima regionalne developerske zajednice.

Već sada su, naime, uz generalnog pokrovitelja Hrvatski Telekom i suorganiztora konferencije Algebru, na .debugu potvrdili svoje sudjelovanje vodeći pokretači domaće programerske scene, istovremeno i najpoželjniji IT poslodavci - elitne kompanije koje uživaju ponajveći ugled u regionalnoj tehnološkoj zajednici, kakve su FIVECROZ, HuaweiMicroblinkTrikoderZagrebačka bankaAddiko Bank, Amodo, Erste Bank, GlobalLogic, Include, Inforat, Infobip, NanobitPrivredna banka ZagrebPhotomathSpan i Sysbee

Ulaznice za .debug su u prodaji na adresi www.debug.hr, uz značajan popust za studente i učenike, te dodatan popust za studente Tehničkog fakulteta u Rijeci, ostvariv uz unos promotivnog koda RITEH-STUDENT na web-stranici konferencije. Osim sudjelovanja na konferenciji osiguravaju i ulaz na veliki Bugov božićni party, kodove za popuste za ulaznice na WeAreDevelopers konferencije u Beču i Berlinu te, dakako, nezaobilazni .debugov goodie bag - torbu prepunu goodija koje će priskrbiti svi spomenuti partneri .debuga! Broj ulaznica je strogo ograničen na 600 primjeraka, pa požurite s nabavkom dok ih još ima.

danas

Natječaj za prikupljanje ponuda za zakup poslovnog prostora

Rok za davanje ponuda je 25. studeni 2019. do 12 sati.

13. studenoga 2019.

Objavljen Natječaj

za dodjelu nagrade najuspješnijem/joj studentu/ici s invaliditetom u ak. god. 2018./2019.
    Sveučilište u Rijeci raspisalo je Natječaj za dodjelu novčane nagrade u iznosu od 1.000,00 kuna najuspješnijem studentu/ici s invaliditetom u akademskoj godini 2018./2019.

13. studenoga 2019.

Javni poziv za prijavu projekata

koji se odnose na kulturne, sportske, znanstvene i edukacijske aktivnosti koje su isključivo namijenjene studentima

12. studenoga 2019.

21. međunarodna regata u mornarskom veslanju - Portorož

Tehnički fakultet je ostvario zapažen rezultat na međunarodnoj veslačkoj regati u Sloveniji.

11. studenoga 2019.

Otvorene prijave za Realizator Learn & Mingle modul

LEARN & MINGLE interaktivni je modul case study natjecanja Realizator s ciljem učenja, umrežavanja i druženja. Tri događanja bit će održana u kreativnom centru Ri.Hub (Ivana Grohovca 1a, Rijeka).

11. studenoga 2019.

Meni od 11. do 15. studenog 2019.