23. listopada 2020.

Posljednji pozdrav prof. dr. sc. Ivanu Kataviću, professoru emeritusu

S tugom se opraštamo od dugogodišnjeg profesora Tehničkog fakulteta u Rijeci.

S posebnom tugom javljamo da nas je u 91. godini života napustio naš dugogodišnji profesor i dekan Tehničkog fakulteta u Rijeci.

Ovim putem zahvaljujemo profesoru Kataviću na njegovom vrijednom dugogodišnjem angažmanu i suradnji koja je u svojstvu professora emeritusa trajala sve do njegovog odlaska i obogatila život i rad naše ustanove.

Poštovani je Profesor svojim  radom zadužio  cijelu akademsku zajednicu, kao i  generacije naših studenata i djelatnika te će rezultati njegovog rada ostati kao trajni podsjetnik utkani u život Tehničkog fakulteta u svim budućim godinama.

30. srpnja 2021.

NATJEČAJ

Natječaj za izbore u zvanja i na radna mjesta i dva naslovna izbora u suradnička zvanja

16. srpnja 2021.

Obavijest o ishodu natječajnog postupaka

Obavijest o ishodu natječajnog postupka

NATJEČAJ

Natječaj za izbore u suradnička zvanja i zasnivanje radnog odnosa

Obrana doktorske disertacije

Denis Rabar, dipl. ing. stroj. branit će doktorsku disertaciju u petak 3. rujna 2021. u 12 sati u Vijećnici.

Obrana doktorske disertacije

Luka Grbčić, mag. ing. mech. branit će doktorsku disertaciju u petak 3. rujna 2021. u 11 sati u učionici U1.

Obrana doktorske disertacije

Diego Sušanj, mag. ing. comp. branit će doktorsku disertaciju u utorak 24. kolovoza 2021. u 12 sati u Vijećnici.