4. svibnja 2018.

Postupak reakreditacije - povjerljiva komunikacija

Dostava mišljenja putem povjerljive komunikacije u postupku reakreditacije.

Tehnički fakultet Sveučilišta u Rijeci prolazi postupak reakreditacije, koji provodi Agencija za znanost i visoko obrazovanje. U tu svrhu Tehnički fakultet Sveučilišta u Rijeci posjetit će Stručno povjerenstvo. Želite li dostaviti svoj komentar članovima Stručnog povjerenstva, primjedbe i prijedloge ili želite li pohvaliti rad Vašega visokog učilišta ili nekih pojedinaca, slobodno iznesite svoje mišljenje putem povjerljive komunikacije https://www.azvo.hr/hr/komentari-institucija do 14. svibnja 2018. g.

Agencija za znanost i visoko obrazovanje jamči anonimnost svim osobama koje napišu komentare. Dobivene će se informacije koristiti isključivo u postupku reakreditacije Vašega visokog učilišta.

Jučer

Nastupno predavanje

Dr. sc. Tomislav Plavšić održat će nastupno predavanje u utorak 29. svibnja 2018. u 11 sati u učionici U1.

Predavanje

Predavanje Nj.E. g. Mohammada Reza Sadegha, veleposlanika Islamske Republike Iran u Republici Hrvatskoj, na temu „Vanjska politika Islamske Republike Iran“ biti će održano u prostoru Akvarija u srijedu 23. svibnja s početkom u 10:45 sati.

Svibanj 2018
      21. svibnja 2018.

Meni od 21. do 25. svibnja 2018.

Obavijest o neodržavanju nastave

Zbog blagdana Tijelova, u petak 1. lipnja 2018. neće se održavati nastava. Nastavnici su dužni neodržanu nastavu odraditi tijekom semestra.

Studentski izbori

Izbori za studentske predstavnike u Studentski zbor Sveučilišta u Rijeci i studentske zborove sastavnica Sveučilišta u Rijeci bit će održani u utorak 5. lipnja 2018.

IEEE Elevate - Blockchain Technology

Predavanje će se održati u srijedu 23.svibnja 2018. u 15 sati u predavaonici P2.