18. siječnja 2021.

Poziv na edukativne aktivnosti AZVO-a u 2021. godini

Agencija za znanost i visoko obrazovanje (AZVO) u 2021. godini nastavlja u okviru projekta SKAZVO, financiranog sredstvima Europske unije iz Europskog socijalnog fonda, organizirati edukativne aktivnosti namijenjene djelatnicima visokih učilišta i studentima

čiji je cilj unaprijediti nastavničke kompetencije, osnažiti vještine upravljanja visokim učilištem, potaknuti internacionalizaciju visokog obrazovanja te pružiti podršku daljnjem razvoju studentskih službi kao što su karijerni centri i centri za psihološku pomoć.

Plan radionica AZVO-a u 2021. godini

Također, ovom Vas prilikom pozivamo na prvi u nizu događaja u sklopu ciklusa Karijeriranje 2021 -  Simpozij „Što stoji iza diplome: Planiranje i upravljanje karijerom temeljenom na kompetencijama“ u organizaciji AZVO –a i prof. dr. Andreje Bubić iz Centra za savjetovanje studenata Filozofskog fakulteta u Splitu.

Simpozij će se održati 28. siječnja 2021. od 10  do 16 h putem platforme Zoom.

Ljubazno Vas molimo da se za sudjelovanje prijavite do 27. siječnja do 10 h na poveznici: https://skazvo.azvo.hr/hr/?option=com_chronoforms5&chronoform=Karijeriranje-28-01

Svi prijavljeni sudionici zaprimit će Zoom poveznicu dan prije Simpozija putem koje će se moći uključiti u skup.

Program virtualnog događanja

Sažetci: Što stoji iza diplome

Sudjelovanje na svim seminarima/radionicama besplatno je za sudionike.

Poziv: Humanitarna izložba - Umjetnički impulsi otpora nasilju

Ususret Danu žena u Galeriji SKC se od 25. veljače do 1. ožujka održava humanitarna izložba radova nastalih tijekom kampanje Bitna.si (povodom Međunarodnog dana borbe protiv nasilja prema ženama).

23. veljače 2021.

Meni od 22. do 26. veljače 2021.

23. veljače 2021.

Objavljena privremena rang-lista - stipendije za izvrsnost

Dana 19. veljače 2021. godine objavljena je Privremena rang-lista kandidata koji su ostvarili pravo na stipendiju za izvrsnost Sveučilišta u Rijeci u 2020./21. ak. god.

19. veljače 2021.

Erasmus info dan 04. ožujka 2021.

Ured za međunarodnu mobilnost Sveučilišta u Rijeci organizira info dan o novom Erasmus+ natječaju koji će se za studente, osoblje i nastavnike Tehničkog fakulteta održati u četvrtak, 04. ožujka 2021. godine s početkom u 10:00 sati.

18. veljače 2021.

SISTEMATSKI PREGLED

Sistematski pregled studenata prvih godina preddiplomskih sveučilišnih studija (prvi put upisani u ak.god. 2020./2021.).

11. veljače 2021.

Počinje deseta Rijeka psihologije

Unatoč izazovnim vremenima od 15. do 21. veljače 2021. godine gradom na Rječini i virtualnim okruženjem poteći će deseta, obljetnička Rijeka psihologije.