14. svibnja 2018.

Poziv na predavanje

Održat će se javno teorijsko predavanje u sklopu Radionica tradicijske brodogradnje.

Poštovani,

Pomorski i povijesni muzej Hrvatskog primorja Rijeka poziva Vas na javno teorijsko predavanje u sklopu Radionica tradicijske brodogradnje - Način gradnje i obnove tradicijskih barki - koje će održati prof. dr. sc. Roko Dejhalla, 17. svibnja 2018. u 18 sati, u prostorijama Tehničkog fakulteta u Rijeci (pozivnica u prilogu).

Radionice tradicijske brodogradnje dio su programa Akademije tradicijskih pomorskih zanata i vještina koja je osnovana u okviru projekta Mala barka 2, koji se provodi unutar programa prekogranične suradnje Interreg V-A Slovenija - Hrvatska za razdoblje 2014.-2020., s ciljem očuvanja od zaborava nematerijalne pomorske baštine koju predstavljaju tradicijska brodogradnja, ribolov, mornarske vještine i dr.

Radujemo se Vašem dolasku, a dodatne informacije o programu predavanja saznajte na našoj web stranici: http://ppmhp.hr/

Srdačan pozdrav!

18. siječnja 2019.

Meni od 21. do 25. siječnja 2019.

17. siječnja 2019.

Poziv na dodjelu nagrada Realizator 2018.

U ponedjeljak, 21. siječnja 2019. s početkom u 14 sati, u prostoru caffe bara Kampus (Akvarij, Radmile Matejčić 5), održat će se dodjela nagrada pobjednicima treće edicije sveučilišnog case study natjecanja Realizator 2018. u organizaciji Zaklade Sveučilišta u Rijeci.

16. siječnja 2019.

Sistematski pregled studenata prvih godina preddiplomskih studija

Sistematski pregled studenata prvih godina preddiplomskih studija (prvi put upisani u ak.god. 2018./2019.). Svaki student prve godine studija OBVEZAN je odazvati se sistematskom pregledu.

15. siječnja 2019.

Održana terenska nastava u Elettri u Basovizzi

Studenti Tehničkog fakulteta su dana 14. siječnja 2019. godine odradili terensku nastavu u Elettri u Basovizzi.

14. siječnja 2019.

Elektroboj

Svečano otvorenje studentskog natjecanja Elektroboj održat će se 17. siječnja na Fakultetu elektrotehnike i računarstva, dok prijave traju od 7. do 23. siječnja.

14. siječnja 2019.

Meni od 14. do 18. siječnja 2019.