14. svibnja 2018.

Poziv na predavanje

Održat će se javno teorijsko predavanje u sklopu Radionica tradicijske brodogradnje.

Poštovani,

Pomorski i povijesni muzej Hrvatskog primorja Rijeka poziva Vas na javno teorijsko predavanje u sklopu Radionica tradicijske brodogradnje - Način gradnje i obnove tradicijskih barki - koje će održati prof. dr. sc. Roko Dejhalla, 17. svibnja 2018. u 18 sati, u prostorijama Tehničkog fakulteta u Rijeci (pozivnica u prilogu).

Radionice tradicijske brodogradnje dio su programa Akademije tradicijskih pomorskih zanata i vještina koja je osnovana u okviru projekta Mala barka 2, koji se provodi unutar programa prekogranične suradnje Interreg V-A Slovenija - Hrvatska za razdoblje 2014.-2020., s ciljem očuvanja od zaborava nematerijalne pomorske baštine koju predstavljaju tradicijska brodogradnja, ribolov, mornarske vještine i dr.

Radujemo se Vašem dolasku, a dodatne informacije o programu predavanja saznajte na našoj web stranici: http://ppmhp.hr/

Srdačan pozdrav!

Jučer

Nastupno predavanje

Dr. sc. Tomislav Plavšić održat će nastupno predavanje u utorak 29. svibnja 2018. u 11 sati u učionici U1.

Predavanje

Predavanje Nj.E. g. Mohammada Reza Sadegha, veleposlanika Islamske Republike Iran u Republici Hrvatskoj, na temu „Vanjska politika Islamske Republike Iran“ biti će održano u prostoru Akvarija u srijedu 23. svibnja s početkom u 10:45 sati.

Svibanj 2018
      21. svibnja 2018.

Meni od 21. do 25. svibnja 2018.

Obavijest o neodržavanju nastave

Zbog blagdana Tijelova, u petak 1. lipnja 2018. neće se održavati nastava. Nastavnici su dužni neodržanu nastavu odraditi tijekom semestra.

Studentski izbori

Izbori za studentske predstavnike u Studentski zbor Sveučilišta u Rijeci i studentske zborove sastavnica Sveučilišta u Rijeci bit će održani u utorak 5. lipnja 2018.

IEEE Elevate - Blockchain Technology

Predavanje će se održati u srijedu 23.svibnja 2018. u 15 sati u predavaonici P2.