14. svibnja 2018.

Poziv na predavanje

Održat će se javno teorijsko predavanje u sklopu Radionica tradicijske brodogradnje.

Poštovani,

Pomorski i povijesni muzej Hrvatskog primorja Rijeka poziva Vas na javno teorijsko predavanje u sklopu Radionica tradicijske brodogradnje - Način gradnje i obnove tradicijskih barki - koje će održati prof. dr. sc. Roko Dejhalla, 17. svibnja 2018. u 18 sati, u prostorijama Tehničkog fakulteta u Rijeci (pozivnica u prilogu).

Radionice tradicijske brodogradnje dio su programa Akademije tradicijskih pomorskih zanata i vještina koja je osnovana u okviru projekta Mala barka 2, koji se provodi unutar programa prekogranične suradnje Interreg V-A Slovenija - Hrvatska za razdoblje 2014.-2020., s ciljem očuvanja od zaborava nematerijalne pomorske baštine koju predstavljaju tradicijska brodogradnja, ribolov, mornarske vještine i dr.

Radujemo se Vašem dolasku, a dodatne informacije o programu predavanja saznajte na našoj web stranici: http://ppmhp.hr/

Srdačan pozdrav!

25. srpnja 2018.

Javno savjetovanje za dodjelu STEM stipendija

Savjetovanje je otvoreno do 5. kolovoza 2018.

20. srpnja 2018.

Studentski izbori 2018. - ponavljanje glasovanja

Donijeta je Odluka o određivanju dana ponavljanja izbora za izbor studentskih predstavnika u Studentski zbor Sveučilišta u Rijeci i studentske zborove sastavnica Sveučilišta u Rijeci 2018.

19. srpnja 2018.

Natječaj za izbor

Natječaj za izbor; tri nastavnika u znanstveno-nastavno zvanje i na radno mjesto docent, tri suradnika u suradničko zvanje i na radno mjesto asistent, jednog suradnika za izbor u naslovno suradničko zvanje asistent

16. srpnja 2018.

Traže se stipendisti

Drvna industrija Klana d.d. traži motivirane studente za obavljanje studentske prakse i osigurava im stipendiju za vrijeme trajanja studija.

13. srpnja 2018.

Computer Society Congress

Studentski zbor Tehničkog fakulteta u Rijeci u suradnji s IEEE studentskim ogrankom Sveučilišta u Rijeci i potporom Studentskog zbora Sveučilišta u Rijeci organizira prvi Computer Society kongres u Rijeci 14. i 15.srpnja 2018.

12. srpnja 2018.

Kalendar nastave

Kalendar nastave za akademsku godinu 2018./2019. nalazi se u privitku.