20. travnja 2017.

Poziv na predavanje IEEE SuccessStories 2017

IEEE studentski ogranak Sveučilišta u Rijeci poziva Vas na predavanje gospodina Paola Zenzerovića, mag. ing. el.

IEEE studentski ogranak Sveučilišta u Rijeci poziva Vas na predavanje gospodina Paola Zenzerovića, mag. ing. el., direktora tvrtke InovaLab d.o.o., voditelja operacija na Institutu za razvoj i inovativnost mladih te velikog zaljubljenika u edukaciju mladih na području elektronike i tehničke kulture općenito.

Predavanje će se održati u srijedu 26. travnja 2017. godine s početkom u 15 sati u predavaonici P2 Tehničkog fakulteta Sveučilišta u Rijeci.

Predavanje je na hrvatskom jeziku, a predviđeno trajanje s raspravom je 75 minuta. Predavanje je otvoreno za sve zainteresirane.

Cilj IEEE projekta „Success stories“ je približiti studentima vezu između akademskog obrazovanja i samog rada nakon završetka studija, na temelju iskustava uspješnih osoba na području tehničkih znanosti i šire.

Sadržaj predavanja

• Poslovna životna priča od studentskih dana do danas.
  • Akademsko djelovanje i rad u edukaciji.
  • Iskustva u pisanju knjige o Arduinu.
  • Što i kako, tijekom i nakon završetka akademskog obrazovanja?
  • Prepreke na putu do uspjeha, kako ih savladati?
  • Prvi, najutjecajniji i najuspješniji projekti.
  • Današnji izazovi i interesi.
  • Predstavljanje Instituta za razvoj i inovativnost mladih (IRIM) te projekta Croatian Makers
  • Predstavljanje izložbenih radova realiziranih s micro:bitom

Životopis predavača možete pronaći ovdje: Paolo_Zenzerovic_CV

19. veljače 2018.

Meni od 19. do 23. veljače 2018.

Rijeka psihologije

Od 19. do 25. veljače potražite odgovore na brojna pitanja na koja nam psihologija nudi odgovore! Opširnije na http://www.rijekapsihologije.org/ .

Sudjelovanje na Sajmu fakulteta

Tehnički fakultet Sveučilišta u Rijeci predstavio se na manifestaciji Bjelovarsko-bilogorske županije.

12. veljače 2018.

Meni od 12. do 16. veljače 2018.

Predavanje dr. sc. Marina Prebega

U petak, 16.2.2018. godine u 11:00 sati u Vijećnici Fakulteta će se održati predavanje dr. sc. Marina Prebega.

9. veljače 2018.

Radionica Sveučilišnog savjetovališnog centra

Radionica Asertivnost za početnike će se održati 21. 2. 2018. u prostorijama SSC-a od 14-16h. Obavezna prijava za radionicu do 20.2.2018. na: ssc@ssc.uniri.hr (U prijavi navedite ime, prezime, fakultet te kontakt broj)