20. travnja 2017.

Poziv na predavanje IEEE SuccessStories 2017

IEEE studentski ogranak Sveučilišta u Rijeci poziva Vas na predavanje gospodina Paola Zenzerovića, mag. ing. el.

IEEE studentski ogranak Sveučilišta u Rijeci poziva Vas na predavanje gospodina Paola Zenzerovića, mag. ing. el., direktora tvrtke InovaLab d.o.o., voditelja operacija na Institutu za razvoj i inovativnost mladih te velikog zaljubljenika u edukaciju mladih na području elektronike i tehničke kulture općenito.

Predavanje će se održati u srijedu 26. travnja 2017. godine s početkom u 15 sati u predavaonici P2 Tehničkog fakulteta Sveučilišta u Rijeci.

Predavanje je na hrvatskom jeziku, a predviđeno trajanje s raspravom je 75 minuta. Predavanje je otvoreno za sve zainteresirane.

Cilj IEEE projekta „Success stories“ je približiti studentima vezu između akademskog obrazovanja i samog rada nakon završetka studija, na temelju iskustava uspješnih osoba na području tehničkih znanosti i šire.

Sadržaj predavanja

• Poslovna životna priča od studentskih dana do danas.
  • Akademsko djelovanje i rad u edukaciji.
  • Iskustva u pisanju knjige o Arduinu.
  • Što i kako, tijekom i nakon završetka akademskog obrazovanja?
  • Prepreke na putu do uspjeha, kako ih savladati?
  • Prvi, najutjecajniji i najuspješniji projekti.
  • Današnji izazovi i interesi.
  • Predstavljanje Instituta za razvoj i inovativnost mladih (IRIM) te projekta Croatian Makers
  • Predstavljanje izložbenih radova realiziranih s micro:bitom

Životopis predavača možete pronaći ovdje: Paolo_Zenzerovic_CV

17. travnja 2018.

Posjet seminaru BUDUĆNOST UGODNOG STANOVANJA

Studentski zbor Tehničkog fakulteta u Rijeci već drugu godinu organizira posjet seminaru Budućnost ugodnog stanovanja – BUS 2018, koji će se održati u Zagrebu 5.5.2018. na Arhitektonskom/Građevinskom fakultetu.

17. travnja 2018.

Predavanje na Pomorskom fakultetu

Dana 20. travnja 2018. u 12 sati u Velikoj vijećnici Pomorskog fakulteta u Rijeci održat će se predavanje "Objavljivanje rezultata znanstvenih istraživanja - kako odabrati THE časopis" dr. sc. Bojana Macana, voditelja Centra za znanstvene informacije Instituta Ruđer Bošković.

16. travnja 2018.

Prethodno savjetovanje u postupku javne nabave

Prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima u otvorenom postupku javne nabave Ev. broj: MV 1-18, naručitelja Sveučilišta u Rijeci, Tehničkog fakulteta.

16. travnja 2018.

Meni od 16. do 20. travnja 2018.

13. travnja 2018.

Akcija dobrovoljnog darivanja krvi

održat će se na Tehničkom fakultetu Sveučilišta u Rijeci u srijedu, 18. travnja 2018., od 9 do 13 sati. Molimo studente i profesore da svoj dolazak na akciju obavezno najave na e-mail profesora Žigulića (zigulic@riteh.hr). Vidimo se na akciji!

11. travnja 2018.

Obavijest o neodržavanju nastave

Zbog Praznika rada 1. svibnja, u ponedjeljak 30. travnja 2018. neće se održavati nastava. Nastavnici su dužni neodržanu nastavu odraditi tijekom semestra.