20. travnja 2017.

Poziv na predavanje IEEE SuccessStories 2017

IEEE studentski ogranak Sveučilišta u Rijeci poziva Vas na predavanje gospodina Paola Zenzerovića, mag. ing. el.

IEEE studentski ogranak Sveučilišta u Rijeci poziva Vas na predavanje gospodina Paola Zenzerovića, mag. ing. el., direktora tvrtke InovaLab d.o.o., voditelja operacija na Institutu za razvoj i inovativnost mladih te velikog zaljubljenika u edukaciju mladih na području elektronike i tehničke kulture općenito.

Predavanje će se održati u srijedu 26. travnja 2017. godine s početkom u 15 sati u predavaonici P2 Tehničkog fakulteta Sveučilišta u Rijeci.

Predavanje je na hrvatskom jeziku, a predviđeno trajanje s raspravom je 75 minuta. Predavanje je otvoreno za sve zainteresirane.

Cilj IEEE projekta „Success stories“ je približiti studentima vezu između akademskog obrazovanja i samog rada nakon završetka studija, na temelju iskustava uspješnih osoba na području tehničkih znanosti i šire.

Sadržaj predavanja

• Poslovna životna priča od studentskih dana do danas.
  • Akademsko djelovanje i rad u edukaciji.
  • Iskustva u pisanju knjige o Arduinu.
  • Što i kako, tijekom i nakon završetka akademskog obrazovanja?
  • Prepreke na putu do uspjeha, kako ih savladati?
  • Prvi, najutjecajniji i najuspješniji projekti.
  • Današnji izazovi i interesi.
  • Predstavljanje Instituta za razvoj i inovativnost mladih (IRIM) te projekta Croatian Makers
  • Predstavljanje izložbenih radova realiziranih s micro:bitom

Životopis predavača možete pronaći ovdje: Paolo_Zenzerovic_CV