19. svibnja 2017.

Poziv na predavanje Supermoći i kompajler

Predavanje će se održati u utorak, 30. svibnja 2017. godine s početkom u 18:45 u predavaonici P2 na Tehničkom fakultetu Sveučilišta u Rijeci.

IEEE studentski ogranak Sveučilišta u Rijeci i Microsoft Developer User Group Rijeka srdačno Vas pozivaju na predavanje

"Supermoći i kompajler"

koje će održati gospodin Igor Rončević

Predavanje će se održati u utorak, 30. svibnja 2017. godine s početkom u 18:45 u predavaonici P2 na Tehničkom fakultetu Sveučilišta u Rijeci.

Predviđeno trajanje predavanja je 75 minuta, a jezik predavanja je hrvatski. Predavanje je besplatno i otvoreno za sve zainteresirane, uz obaveznu prethodnu prijavu na linku:

Nakon predavanja slijedi druženje i razgovor u studentskoj prostoriji pokraj predavaonice uz pizzu.

Sadržaj predavanja

• značaj Roslyna za C# programere
  • kako iskoristiti moć kompajlera na konkretnim primjerima iz prakse
  • kako rade kompajleri općenito
  • zašto su kompajleri toliko složeni
  • kako je Roslyn - Compiler-as-a-Service - učinio kompajler jednostavno dostupnim svima
  • pokazni primjer

Developers User grupe imaju za cilj okupiti razvojne inženjere, te kroz zajedničko druženje omogućiti sticanje novih saznanja, izgradnju i održavanje kontakata te pospješiti razmjenu ideja i informacija.

IEEE je najveća svjetska neprofitna organizacija na području tehničkih znanosti. Promovira tehničke znanosti, organizira edukacije i konferencije širom svijeta pa tako i u Hrvatskoj. IEEE studentski ogranak Sveučilišta u Rijeci okuplja aktivne studente u potrazi za znanjem koji žele napredovati u svojoj struci.

Detalje o predavanju, predavaču i Microsoft Developer User Group Rijeka možete potražiti na stranici:

O IEEE studentskom ogranku Sveučilišta u Rijeci i njihovim aktivnostima potražite na:  IEEE_SB_RijekaIEEE_YouTubeIEEE_WEB

Bilo bi nam zadovoljstvo vidjeti Vas na predavanju koje imamo čast ostvariti u suradnji s riječkom Microsoftovom korisničkom grupom.

Kolovoz 2017
      11. kolovoza 2017.

Natječaj za izbor

Natječaj za izbor u znanstveno-nastavna, nastavna i suradnička zvanja