12. lipnja 2017.

Poziv na prezentaciju Javnog poziva

Rektorica prof. dr. sc. Snježana Prijić-Samaržija poziva Vas na prezentaciju Javnog poziva za podnošenje prijava za dodjelu sredstava iz Fonda za poticanje poduzetništva i partnersko povezivanje s gospodarstvom

Poštovani,

rektorica prof. dr. sc. Snježana Prijić-Samaržija poziva Vas na prezentaciju Javnog poziva za podnošenje prijava za dodjelu sredstava iz Fonda za poticanje poduzetništva i partnersko povezivanje s gospodarstvom koja će biti održana u utorak 13. lipnja 2017. godine s početkom u 11 sati u prostoru Akvarija Studentskog centra u Rijeci.

Javni poziv objavljen je na mrežnim stranicama Sveučilišta – poveznica.

Danas
      17. listopada 2017.

AWS Adria 2017 konferencija

AWS partneri Coadria, Hexis i NVTEH u suorganizaciji s AWS-om pozivaju Vas da sudjelujete na prvoj Amazon Web Service (AWS) konferenciji u Hrvatskoj – AWS Adria 2017, 27. i 28. listopada u Opatiji i Rijeci.
      16. listopada 2017.

Meni od 16. do 20. listopada 2017.
      13. listopada 2017.

Sklopljen Sporazum o suradnji

Zaključen je Sporazum o suradnji na znanstvenoistraživačkim, razvojnim i obrazovnim projektima između trgovačkog društva TDR d.o.o. iz Rovinja i Tehničkog fakulteta Sveučilišta u Rijeci.