9. travnja 2018.

Pozivnica na predavanje

Poziv na predavanje u organizaciji povijesnog muzeja Hrvatskog primorja Rijeka.

Pomorski i povijesni muzej Hrvatskog primorja Rijeka poziva vas na javno teorijsko predavanje u sklopu Radionica tradicijske brodogradnje - Nacrti linija, konstrukcijskih elemenata i ostalih dijelova barki i brodova - koje će održati doc. dr. sc. Dunja Legović, 12. travnja 2018. u 18 sati, u prostorijama Tehničkog fakulteta Sveučilišta u Rijeci (pozivnica u prilogu).

Radionice tradicijske brodogradnje dio su programa Akademije tradicijskih pomorskih zanata i vještina koja je osnovana u okviru projekta Mala barka 2, koji se provodi unutar programa prekogranične suradnje Interreg V-A Slovenija – Hrvatska za razdoblje 2014.-2020., s ciljem očuvanja od zaborava nematerijalne pomorske baštine koju predstavljaju tradicijska brodogradnja, ribolov, mornarske vještine i dr.

Radujemo se vašem dolasku, a dodatne informacije o programu predavanja saznajte na našoj web stranici:  http://ppmhp.hr/

Jučer

Studentski izbori 2018. - ponavljanje glasovanja

Donijeta je Odluka o određivanju dana ponavljanja izbora za izbor studentskih predstavnika u Studentski zbor Sveučilišta u Rijeci i studentske zborove sastavnica Sveučilišta u Rijeci 2018.

Srpanj 2018
      19. srpnja 2018.

Natječaj za izbor

Natječaj za izbor; tri nastavnika u znanstveno-nastavno zvanje i na radno mjesto docent, tri suradnika u suradničko zvanje i na radno mjesto asistent, jednog suradnika za izbor u naslovno suradničko zvanje asistent

16. srpnja 2018.

Traže se stipendisti

Drvna industrija Klana d.d. traži motivirane studente za obavljanje studentske prakse i osigurava im stipendiju za vrijeme trajanja studija.

13. srpnja 2018.

Computer Society Congress

Studentski zbor Tehničkog fakulteta u Rijeci u suradnji s IEEE studentskim ogrankom Sveučilišta u Rijeci i potporom Studentskog zbora Sveučilišta u Rijeci organizira prvi Computer Society kongres u Rijeci 14. i 15.srpnja 2018.

12. srpnja 2018.

Kalendar nastave

Kalendar nastave za akademsku godinu 2018./2019. nalazi se u privitku.

12. srpnja 2018.

Pripremni seminar iz matematike

Pripremni seminar iz matematike, namijenjen studentima prvih godina, održavat će se od 25. do 27. rujna 2018.