9. travnja 2018.

Pozivnica na predavanje

Poziv na predavanje u organizaciji povijesnog muzeja Hrvatskog primorja Rijeka.

Pomorski i povijesni muzej Hrvatskog primorja Rijeka poziva vas na javno teorijsko predavanje u sklopu Radionica tradicijske brodogradnje - Nacrti linija, konstrukcijskih elemenata i ostalih dijelova barki i brodova - koje će održati doc. dr. sc. Dunja Legović, 12. travnja 2018. u 18 sati, u prostorijama Tehničkog fakulteta Sveučilišta u Rijeci (pozivnica u prilogu).

Radionice tradicijske brodogradnje dio su programa Akademije tradicijskih pomorskih zanata i vještina koja je osnovana u okviru projekta Mala barka 2, koji se provodi unutar programa prekogranične suradnje Interreg V-A Slovenija – Hrvatska za razdoblje 2014.-2020., s ciljem očuvanja od zaborava nematerijalne pomorske baštine koju predstavljaju tradicijska brodogradnja, ribolov, mornarske vještine i dr.

Radujemo se vašem dolasku, a dodatne informacije o programu predavanja saznajte na našoj web stranici:  http://ppmhp.hr/

Danas
      danas

Meni od 17. do 21. prosinca 2018.

Prosinac 2018
      14. prosinca 2018.

Posjeta tvrtki Aluflexpack Novi iz Umaga

U sklopu terenske nastave iz kolegija Organizacija proizvodnje, studenti Diplomskog sveučilišnog studija strojarstva posjetili su tvrtku AFP-Aluflexpack Novi. AFP proizvodi širok asortiman proizvoda savitljive ambalaže, folija i filmova za konditorsku, mljekarsku, prehrambenu i farmaceutsku industriju.

14. prosinca 2018.

1. EFRI humanitarna trail utrka - najava

Studenti Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci organiziraju 1. EFRI humanitarnu trail utrku na 5 km koja će se održati 15. prosinca 2018. u Gradu Kastvu na Crekvini.

13. prosinca 2018.

Predavanje - pristup superračunalu BURA Sveučilišta u Rijeci

U svrhu intenziviranja upotrebe superračunala u znanstvenoj zajednici Sveučilišta u Rijeci, održane su predavanja/radionice na Odjelu za Informatiku (11.12.) i Tehničkom fakultetu (13.12.). Pokazane su karakteristike superračunala BURA i ostvaren direktan pristup izvođenjem testnih kodova.

13. prosinca 2018.

Predavanje na temu: Cars, Drivers, Vehicles, and Wheels: Specializing Distributional Word Vectors for Lexico-Semantic Relations dr. sc. Gorana Glavaša

Alumni klub, Studentski Zbor Tehničkog fakulteta u Rijeci i IEEE Studentski ogranak Sveučilišta u Rijeci organiziriraju predavanje dr. sc. Gorana Glavaša na temu "Cars, Drivers, Vehicles, and Wheels: Specializing Distributional Word Vectors for Lexico-Semantic Relations".

12. prosinca 2018.

Palfinger kran d.o.o. - Terenska nastava

U okviru kolegija Mehaničke konstrukcije studenti diplomskog sveučilišnog studija strojarstva, modula Konstruiranje i mehatronika, posjetili su tvrtku Palfinger kran d.o.o. na Kukuljanovu. Zahvaljujemo se na gostoljubivosti i stručnom vodstvu.