9. travnja 2018.

Pozivnica na predavanje

Poziv na predavanje u organizaciji povijesnog muzeja Hrvatskog primorja Rijeka.

Pomorski i povijesni muzej Hrvatskog primorja Rijeka poziva vas na javno teorijsko predavanje u sklopu Radionica tradicijske brodogradnje - Nacrti linija, konstrukcijskih elemenata i ostalih dijelova barki i brodova - koje će održati doc. dr. sc. Dunja Legović, 12. travnja 2018. u 18 sati, u prostorijama Tehničkog fakulteta Sveučilišta u Rijeci (pozivnica u prilogu).

Radionice tradicijske brodogradnje dio su programa Akademije tradicijskih pomorskih zanata i vještina koja je osnovana u okviru projekta Mala barka 2, koji se provodi unutar programa prekogranične suradnje Interreg V-A Slovenija – Hrvatska za razdoblje 2014.-2020., s ciljem očuvanja od zaborava nematerijalne pomorske baštine koju predstavljaju tradicijska brodogradnja, ribolov, mornarske vještine i dr.

Radujemo se vašem dolasku, a dodatne informacije o programu predavanja saznajte na našoj web stranici:  http://ppmhp.hr/

Jučer

Zajednički izborni kolegiji u 2018./2019. ak. god.

Objavljen je popis zajedničkih izbornih kolegija Sveučilišta u Rijeci i njegovih sastavnica koje studenti, pored izbornih kolegija na matičnoj instituciji, mogu izabrati u ljetnom i zimskom semestru 2018./2019. akademske godine.

My First Conference 2018

My First Conference 2018 na Pomorskom fakultetu u Rijeci.

Rujan 2018
      17. rujna 2018.

Pripremni seminar iz programiranja - prijave

Prijave na Pripremni seminar iz programiranja dostupne su putem poveznice

17. rujna 2018.

Donacija tvrtke GME

Tvrtka GME uslužni obrt iz Sunje donirala je opremu te izvela elektromontažne radove u sklopu laboratorija za elektronergetiku, čime je dovršen funkcionalan, pokazni model distribucijske transformatorske stanice 10/0,4 kV. Veliko hvala cjelokupnoj GME ekipi!

14. rujna 2018.

Natječaj za odabir studenta-asistenta

za potporu studentima s invaliditetom na Sveučilištu u Rijeci tijekom zimskog semestra ak. god. 2018./2019.

11. rujna 2018.

Obavijest o održavanju javnog izlaganja o rezultatima istraživanja

Nikola Lopac, mag. ing. el., student poslijediplomskog sveučilišnog studija održat će javno izlaganje o rezultatima svojih istraživanja pri radu na doktorskoj disertaciji u četvrtak 20. rujna u 09.30 sati u prostoriji U3.