10. srpnja 2019.

Predavanje na temu računalnog modeliranja materijala gostujuće znanstvenice dr. sc. Jelene Srnec Novak (Sveučilište u Udinama)

Predavanje dr. sc. Jelene Srnec Novak održat će se na Tehničkom fakultetu u Rijeci u ponedjeljak 15. srpnja u 9:30 sati.

Gostujuća znanstvenica dr. sc. Jelena Srnec Novak sa Sveučilišta u Udinama u sklopu svoje dugoročne (tromjesečne) dolazne mobilnosti, održat će u ponedjeljak 15. srpnja u 9:30 sati u prostoriji L9 na Zavodu za konstruiranje u strojarstvu Tehničkog fakulteta Sveučilišta u Rijeci prezentaciju naslovljenu “Material Modelling in Multi-Physics FEM simulation: thermo-mechanical loading”.

Poziv na predavanje s biografskim podacima o znanstvenici nalaze se na ovoj poveznici.