10. srpnja 2019.

Predavanje na temu računalnog modeliranja materijala gostujuće znanstvenice dr. sc. Jelene Srnec Novak (Sveučilište u Udinama)

Predavanje dr. sc. Jelene Srnec Novak održat će se na Tehničkom fakultetu u Rijeci u ponedjeljak 15. srpnja u 9:30 sati.

Gostujuća znanstvenica dr. sc. Jelena Srnec Novak sa Sveučilišta u Udinama u sklopu svoje dugoročne (tromjesečne) dolazne mobilnosti, održat će u ponedjeljak 15. srpnja u 9:30 sati u prostoriji L9 na Zavodu za konstruiranje u strojarstvu Tehničkog fakulteta Sveučilišta u Rijeci prezentaciju naslovljenu “Material Modelling in Multi-Physics FEM simulation: thermo-mechanical loading”.

Poziv na predavanje s biografskim podacima o znanstvenici nalaze se na ovoj poveznici.

Obavijest o javnoj obrani teme doktorske disertacije pristupnika Petra Gljušćića, mag. ing. mech.

Javna obrana teme doktorske disertacije bit će održana u petak 25. listopada 2019. u 14:00 sati u Vijećnici.

14. listopada 2019.

Gostujuće predavanje „Digital trends in engineering“

U četvrtak, 17. listopada 2019. u predavaonici P1 s početkom u 13:00 h održat će se gostujuće predavanje na temu „Digital trends in engineering“ profesora Novikov Andreya i Dolgikh Anne s Bauman Moscow State Technical University (BMSTU).

Akcija darivanja krvi na TFRi u ponedjeljak 21.10.2019. od 8 do 12 sati

održat će se u učionici U1 Tehničkoj fakulteta Sveučilišta u Rijeci u ponedjeljak, 21. listopada 2019., od 8 do 12 sati. Molimo studente i djelatnike da dolazak na akciju najave na e-mail prof. Žigulića (zigulic@riteh.hr) kako bismo mogli pravovremeno planirati zahvalni obrok u marendariju Fakulteta.

14. listopada 2019.

Otvorene prijave za sudjelovanje na radionici: „Uspješno predstavljanje poslodavcima“

Besplatna radionica za studente Tehničkog fakulteta Sveučilišta u Rijeci u organizaciji Ureda za karijere Sveučilišnog Savjetovališnog Centra održat će se 22. listopada 2019. godine od 11:00 do 13:00 sati u Vijećnici Fakulteta.

14. listopada 2019.

Meni od 14. do 18. listopada 2019.

11. listopada 2019.

Otvorene prijave za studentsko natjecanje Realizator 2019.

Zaklada Sveučilišta u Rijeci otvorila je prijave za četvrtu ediciju sveučilišnog case study natjecanja Realizator 2019. Realizator je studentsko natjecanje koje na inovativan način pridonosi suradnji akademske i poslovne zajednice.