10. rujna 2018.

Predavanje profesora iz Kine

Prof. dr. sc. Xuefeng Guo (Henan Polytechnics University, Kina) održat će predavanje pod nazivom „The preparation of a new Mg-X-Si alloy“ u ponedjeljak 17. rujna 2018. u 10:30 sati u Vijećnici.

CV_Xuefeng Guo

Jučer

Besplatni tečaj za studente riječkog Sveučilišta

Psihološko savjetovalište SSC-a organizira besplatni tečaj za studente riječkog Sveučilišta za prevladavanje straha od javnog izlaganja. Ako izbjegavate izlaganje seminara i održavanje prezentacija pred kolegama ili ih odradite, ali uz teške muke, ovo je tečaj za vas!

Poziv na tribinu (Ne)uspjeh: Moja priča

Zadovoljstvo nam je obavijestiti Vas da Zaklada Sveučilišta u Rijeci u novom kulturnom centru Ri Hub, 22. studenog 2018. u 19 sati, organizira tribinu (Ne)uspjeh: Moja priča, koja će okupiti mlade riječke inovatore i poduzetnike u priči o njihovom poslovnom (ne)uspjehu.

Natječaj za dodjelu nagrade najuspješnijem studentu/ici s invaliditetom

Sveučilište u Rijeci raspisalo je Natječaj za dodjelu novčane nagrade u iznosu od 1.000,00 kuna najuspješnijem studentu/ici s invaliditetom u akademskoj godini 2017./2018. Cilj nagrade je poticanje izvrsnosti i boljih postignuća redovitih studenata s invaliditetom i drugim teškoćama.

Studeni 2018