16. travnja 2018.

Prethodno savjetovanje

Prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima u otvorenom postupku javne nabave Ev. broj: MV 1-18, naručitelja Sveučilišta u Rijeci, Tehničkog fakulteta.

Naručitelj, Sveučilište u Rijeci, Tehnički fakultet planira pokrenuti otvoreni postupak javne nabave male vrijednosti za ZAMJENU VANJSKE STOLARIJE JUŽNE ZGRADE TEHNIČKOG FAKULTETA, Ev. broj nabave: MV 1-18.

Sukladno članku 198. stavku 3. Zakona o javnoj nabavi (Narodne novine broj 120/2016), Naručitelj ovim putem dana 16. travnja 2018. godine stavlja na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima dokumentaciju koja sadržava:

• Opis predmeta nabave;
  • Tehničke specifikacije predmeta nabave;
  • Posebne uvjete za izvršenje ugovora;
  • Kriterije za kvalitativni odabir  gospodarskog subjekta;
  • Kriterije za odabir ponude.

Prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima trajat će 5  (slovima: pet) dana računajući od dana objave ove dokumentacije na EOJN RH: https://eojn.nn.hr/Oglasnik/ i internetskim stranicama Naručitelja: http://www.riteh.uniri.hr/.

Zainteresirani gospodarski subjekti mogu u tijeku trajanja prethodnog  savjetovanja svoje primjedbe i prijedloge na dokumentaciju dostaviti Naručitelju putem EOJN RH ili na adrese e-pošte: robert.mohoric@riteh.hr, mburicredzovic@riteh.hr.

Po isteku roka od 5 (slovima: pet) dana od objave ove dokumentacije na internetskim stranicama i EOJN RH, Naručitelj će razmotriti sve pristigle  primjedbe i prijedloge zainteresiranih gospodarskih subjekata te će o prihvaćanju ili  neprihvaćanju primjedbi i prijedloga zainteresiranih subjekata izraditi izvješće, a koje će najkasnije u  roku od  7 (slovima: sedam)  dana od završetka prethodnog savjetovanja objaviti na svojim internetskim  stranicama http://www.riteh.uniri.hr/.

Cjelokupni prijedlog dokumentacije o nabavi s popratnom dokumentacijom možete  preuzeti na sljedećim linkovima:

Jučer

Zajednički izborni kolegiji u 2018./2019. ak. god.

Objavljen je popis zajedničkih izbornih kolegija Sveučilišta u Rijeci i njegovih sastavnica koje studenti, pored izbornih kolegija na matičnoj instituciji, mogu izabrati u ljetnom i zimskom semestru 2018./2019. akademske godine.

My First Conference 2018

My First Conference 2018 na Pomorskom fakultetu u Rijeci.

Rujan 2018
      17. rujna 2018.

Pripremni seminar iz programiranja - prijave

Prijave na Pripremni seminar iz programiranja dostupne su putem poveznice

17. rujna 2018.

Donacija tvrtke GME

Tvrtka GME uslužni obrt iz Sunje donirala je opremu te izvela elektromontažne radove u sklopu laboratorija za elektronergetiku, čime je dovršen funkcionalan, pokazni model distribucijske transformatorske stanice 10/0,4 kV. Veliko hvala cjelokupnoj GME ekipi!

14. rujna 2018.

Natječaj za odabir studenta-asistenta

za potporu studentima s invaliditetom na Sveučilištu u Rijeci tijekom zimskog semestra ak. god. 2018./2019.

11. rujna 2018.

Obavijest o održavanju javnog izlaganja o rezultatima istraživanja

Nikola Lopac, mag. ing. el., student poslijediplomskog sveučilišnog studija održat će javno izlaganje o rezultatima svojih istraživanja pri radu na doktorskoj disertaciji u četvrtak 20. rujna u 09.30 sati u prostoriji U3.