3. prosinca 2020.

Prethodno savjetovanje

Prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima u otvorenom postupku javne nabave Ev. broj: MV 4-20, naručitelja Sveučilišta u Rijeci, Tehničkog fakulteta.

Naručitelj, Sveučilište u Rijeci, Tehnički fakultet planira pokrenuti otvoreni postupak javne nabave male vrijednosti za nabavu USLUGE NAJMA SUPERRAČUNALNIH RESURSA SA ZNANSTVENOM POTPOROM PRI PROVEDBI PRORAČUNA, Ev. broj nabave: MV 4-20.

Sukladno članku 198. stavku 3. Zakona o javnoj nabavi (Narodne novine broj 120/2016), Naručitelj ovim putem dana 03. prosinca 2020. godine stavlja na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima dokumentaciju koja sadržava:

• Opis predmeta nabave;
  • Tehničke specifikacije predmeta nabave;
  • Kriterije za odabir ponude;
  • Kriterij za kvalitativni odabir gospodarskog subjekta;
  • Prijedlog ugovora.

Prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima trajat će 5  (slovima: pet) dana računajući od dana objave ove dokumentacije na EOJN RH: https://eojn.nn.hr/Oglasnik/ i internetskim stranicama Naručitelja: http://www.riteh.uniri.hr/.

Zainteresirani gospodarski subjekti mogu u tijeku trajanja prethodnog  savjetovanja svoje primjedbe i prijedloge na dokumentaciju dostaviti Naručitelju putem EOJN RH ili na adrese e-pošte: robert.mohoric@riteh.hr, mburicredzovic@riteh.hr.

Po isteku roka od 5 (slovima: pet) dana od objave ove dokumentacije na internetskim stranicama i EOJN RH, Naručitelj će razmotriti sve pristigle  primjedbe i prijedloge zainteresiranih gospodarskih subjekata te će o prihvaćanju ili  neprihvaćanju primjedbi i prijedloga zainteresiranih subjekata izraditi izvješće, a koje će najkasnije u  roku od  7 (slovima: sedam)  dana od završetka prethodnog savjetovanja objaviti na svojim internetskim  stranicama http://www.riteh.uniri.hr/.

Cjelokupni prijedlog dokumentacije o nabavi s popratnom dokumentacijom možete  preuzeti na sljedećim linkovima:

16. travnja 2024.

Obavijest o ishodu natječajnog postupka

Sveučilište u Rijeci - Tehnički fakultet objavljuje obavijest o ishodu natječajnog postupka.

16. travnja 2024.

Prof. dr. sc. Marko Čanađija dobitnik Nagrade Hrvatske akademije znanosti i umjetnosti za 2023. godinu

Predsjedništvo HAZU na redovitoj sjednici, održanoj 27.03.2024., donijelo je Odluku o dodjeli Nagrade HAZU za najviša znanstvena i umjetnička dostignuća u Republici Hrvatskoj za 2023. godinu za područje tehničkih znanosti redovitom profesoru Tehničkog fakulteta Sveučilišta u Rijeci dr. sc. Marku Čanađiji.

15. travnja 2024.

Sliding Mode Control: fundamentals, structures, applications

U četvrtak 18.4.2024. u vremenu od 8-11h u dvorani P4, Prof. Stefan Brock sa Poznan University of Technology, Institute of Robotics and Machine Intelligence, Division of Control and Industrial Electronics održati će predavanje pod naslovom ”Sliding Mode Control: fundamentals, structures, applications”.

12. travnja 2024.

Konferencija KVARNER 2030. – energetsko čvorište Europske unije

Na konferenciji održanoj 12. travnja 2024. u Opatiji u organizaciji Novog lista jedan od sudionika je i prof. dr. sc. Lado Kranjčević, dekan Tehničkog fakulteta s izlaganjem na temu zelene energije.

12. travnja 2024.

Koncert studentskog zbora AXIS

Studentski zbor AXIS (zbor studenata medicine koji studiraju na hrvatskom i engleskom jeziku) u utorak, 16.04.2024. s početkom u 19:30 u MRAMORNOJ DVORANI POMORSKOG I POVIJESNOG MUZEJA HRVATSKOG PRIMORJA održati će svoj 14. koncert u humanitarne svrhe.

11. travnja 2024.

Terenska nastava - RHE Velebit