11. svibnja 2017.

Prezentacija kompanije DANIELI & C. Officine Meccaniche

Srdačno Vas pozivamo dana 16.05.2017. u 13.00 u prostoriji U3 na Tehničkom fakultetu Sveučilišta u Rijeci na prezentaciju.

Srdačno Vas pozivamo dana 16.05.2017. u 13.00 u prostoriji U3 na Tehničkom fakultetu Sveučilišta u Rijeci na prezentaciju multinacionalne kompanije DANIELI & C. Officine Meccaniche, jednog od tri najveća svjetska proizvođača postrojenja za metalnu industriju.

Tvrtke članice grupacije DANIELI vlastitom inovativnom tehnologijom projektiraju, proizvode i postavljaju strojeve i postrojenja u čitavom svijetu, instalirajući i puštajući u pogon kako pojedinačne strojeve tako i čitava postrojenja po principu "ključ u ruke".
Pouzdanost, tehnološka inovativnost, 'know-how' stjecan desetljećima iskustva, više od 11.000 zaposlenika u 18 proizvodnih linija, te projektni uredi i proizvodne jedinice u Tajlandu, Kini, Indiji, Vijetnamu, Ukrajini, Poljskoj, Njemačkoj, Velikoj Britaniji, Švedskoj, SAD-u, Hrvatskoj itd., temelj su uspjeha kompanije.
Pozornost Kompanije usmjerena je prema izvrsnim, tek diplomiranim stručnjacima u tehnološko-znanstvenim disciplinama, motiviranim i ambicioznim, nudeći im izazovnu karijeru u međunarodnom okruženju.

Vaš,
SZTFR

17. travnja 2018.

Posjet seminaru BUDUĆNOST UGODNOG STANOVANJA

Studentski zbor Tehničkog fakulteta u Rijeci već drugu godinu organizira posjet seminaru Budućnost ugodnog stanovanja – BUS 2018, koji će se održati u Zagrebu 5.5.2018. na Arhitektonskom/Građevinskom fakultetu.

17. travnja 2018.

Predavanje na Pomorskom fakultetu

Dana 20. travnja 2018. u 12 sati u Velikoj vijećnici Pomorskog fakulteta u Rijeci održat će se predavanje "Objavljivanje rezultata znanstvenih istraživanja - kako odabrati THE časopis" dr. sc. Bojana Macana, voditelja Centra za znanstvene informacije Instituta Ruđer Bošković.

16. travnja 2018.

Prethodno savjetovanje u postupku javne nabave

Prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima u otvorenom postupku javne nabave Ev. broj: MV 1-18, naručitelja Sveučilišta u Rijeci, Tehničkog fakulteta.

16. travnja 2018.

Meni od 16. do 20. travnja 2018.

13. travnja 2018.

Akcija dobrovoljnog darivanja krvi

održat će se na Tehničkom fakultetu Sveučilišta u Rijeci u srijedu, 18. travnja 2018., od 9 do 13 sati. Molimo studente i profesore da svoj dolazak na akciju obavezno najave na e-mail profesora Žigulića (zigulic@riteh.hr). Vidimo se na akciji!

11. travnja 2018.

Obavijest o neodržavanju nastave

Zbog Praznika rada 1. svibnja, u ponedjeljak 30. travnja 2018. neće se održavati nastava. Nastavnici su dužni neodržanu nastavu odraditi tijekom semestra.