11. svibnja 2017.

Prezentacija kompanije DANIELI & C. Officine Meccaniche

Srdačno Vas pozivamo dana 16.05.2017. u 13.00 u prostoriji U3 na Tehničkom fakultetu Sveučilišta u Rijeci na prezentaciju.

Srdačno Vas pozivamo dana 16.05.2017. u 13.00 u prostoriji U3 na Tehničkom fakultetu Sveučilišta u Rijeci na prezentaciju multinacionalne kompanije DANIELI & C. Officine Meccaniche, jednog od tri najveća svjetska proizvođača postrojenja za metalnu industriju.

Tvrtke članice grupacije DANIELI vlastitom inovativnom tehnologijom projektiraju, proizvode i postavljaju strojeve i postrojenja u čitavom svijetu, instalirajući i puštajući u pogon kako pojedinačne strojeve tako i čitava postrojenja po principu "ključ u ruke".
Pouzdanost, tehnološka inovativnost, 'know-how' stjecan desetljećima iskustva, više od 11.000 zaposlenika u 18 proizvodnih linija, te projektni uredi i proizvodne jedinice u Tajlandu, Kini, Indiji, Vijetnamu, Ukrajini, Poljskoj, Njemačkoj, Velikoj Britaniji, Švedskoj, SAD-u, Hrvatskoj itd., temelj su uspjeha kompanije.
Pozornost Kompanije usmjerena je prema izvrsnim, tek diplomiranim stručnjacima u tehnološko-znanstvenim disciplinama, motiviranim i ambicioznim, nudeći im izazovnu karijeru u međunarodnom okruženju.

Vaš,
SZTFR

Danas
      17. listopada 2017.

AWS Adria 2017 konferencija

AWS partneri Coadria, Hexis i NVTEH u suorganizaciji s AWS-om pozivaju Vas da sudjelujete na prvoj Amazon Web Service (AWS) konferenciji u Hrvatskoj – AWS Adria 2017, 27. i 28. listopada u Opatiji i Rijeci.
      16. listopada 2017.

Meni od 16. do 20. listopada 2017.
      13. listopada 2017.

Sklopljen Sporazum o suradnji

Zaključen je Sporazum o suradnji na znanstvenoistraživačkim, razvojnim i obrazovnim projektima između trgovačkog društva TDR d.o.o. iz Rovinja i Tehničkog fakulteta Sveučilišta u Rijeci.