11. svibnja 2017.

Prezentacija kompanije DANIELI & C. Officine Meccaniche

Srdačno Vas pozivamo dana 16.05.2017. u 13.00 u prostoriji U3 na Tehničkom fakultetu Sveučilišta u Rijeci na prezentaciju.

Srdačno Vas pozivamo dana 16.05.2017. u 13.00 u prostoriji U3 na Tehničkom fakultetu Sveučilišta u Rijeci na prezentaciju multinacionalne kompanije DANIELI & C. Officine Meccaniche, jednog od tri najveća svjetska proizvođača postrojenja za metalnu industriju.

Tvrtke članice grupacije DANIELI vlastitom inovativnom tehnologijom projektiraju, proizvode i postavljaju strojeve i postrojenja u čitavom svijetu, instalirajući i puštajući u pogon kako pojedinačne strojeve tako i čitava postrojenja po principu "ključ u ruke".
Pouzdanost, tehnološka inovativnost, 'know-how' stjecan desetljećima iskustva, više od 11.000 zaposlenika u 18 proizvodnih linija, te projektni uredi i proizvodne jedinice u Tajlandu, Kini, Indiji, Vijetnamu, Ukrajini, Poljskoj, Njemačkoj, Velikoj Britaniji, Švedskoj, SAD-u, Hrvatskoj itd., temelj su uspjeha kompanije.
Pozornost Kompanije usmjerena je prema izvrsnim, tek diplomiranim stručnjacima u tehnološko-znanstvenim disciplinama, motiviranim i ambicioznim, nudeći im izazovnu karijeru u međunarodnom okruženju.

Vaš,
SZTFR

Jučer

Meni od 11. do 15. prosinca 2017.

Prosinac 2017
      7. prosinca 2017.

Međunarodni dan ljudskih prava

U povodu obilježavanja Međunarodnog dana ljudskih prava, Udruga „Universitas“ u suradnji sa Sveučilištem u Rijeci organizira okrugli stol na temu ljudskih prava u Republici Hrvatskoj u ponedjeljak, 11. prosinca 2017. u 17.00 sati u vijećnici Grada Rijeke.

6. prosinca 2017.

Uvodna radionica za znanstvenike i studente: „Implementacija superračunalnog sustava Bura u istraživanju i znanosti“

Centar za napredno računanje i modeliranje održat će uvodnu radionicu pod nazivom: „Implementacija superračunalnog sustava Bura u istraživanju i znanosti“ dana 19. prosinca 2017. godine u zgradi Sveučilišnih odjela na Kampusu Sveučilišta u Rijeci.

4. prosinca 2017.

Natječaj za izbor u stručno zvanje i na radno mjesto

Natječaj za izbor u stručno zvanje i na radno mjesto viši stručni suradnik (u sustavu znanosti i visokog obrazovanja)

4. prosinca 2017.

Meni od 4. do 8. prosinca 2017.

1. prosinca 2017.

Potpisan ugovor o suradnji s tvrtkom Rimac automobili

Dana 01.12.2017. Dekanica prof. dr. sc. Jasna Prpić-Oršić i predstanik tvrtke Rimac automobili Aco Momčilović, potpisali su Ugovor o suradnji koji omogućuje zajedničkog prijavljivanje znanstvenoistraživačkih projekata te suradnju na istraživanju i stručnom usavršavanju studenata.