9. listopada 2018.

Prijave na Cisco edukaciju za rad s računalnim mrežama

U tijeku su prijave na edukaciju za stjecanje praktičnih znanja u održavanju i implementaciji računalnih mreža, prema programu i uz podršku vodeće svjetske kompanije na području mrežnih tehnologija - Cisco.

Edukacija po suvremenom Cisco programu pruža polaznicima mogućnost stjecanja praktičnih znanja i iskustava s područja postavljanja i održavanja računalnih mreža. U današnjem svijetu prožetom mrežama, takva su znanja u IT struci neophodna i tražena.

Polaznici akademije u podjednakom su broju:

• redoviti studenti, koji žele imati kompetitivnu prednost na tržištu rada po završetku studija,
  • zaposlene osobe iz struke, koje na edukaciju šalju poduzeća ili dolaze samostalno,
  • osobe koje se trenutno ne bave profesionalno računalnim mrežama, ali si žele proširiti vidike ili prekvalificirati

Kao Cisco akademija s najduljom tradicijom na našem području, i ove godine Cisco akademija Tehničkog fakulteta organizira edukaciju koja se odvija po najnovijem CCNA Routing & Switching programu. Akademija započinje s radom u listopadu, u terminima prema dogovoru.

Više detalja o ciljevima, programu, načinu rada te upisima na akademiju, može se pronaći na našoj stranici.

20. siječnja 2021.

Uvodno predavanje IEEE SB Rijeka

IEEE Studentski ogranak Sveučilišta u Rijeci će organizirati online meeting u kojem je cilj potražiti nove, mlade i ambiciozne studente koji su spremni biti dio najveće međunarodne neprofitne profesionalne organizacije te upoznati studenete sa radom samog IEEE-a.

19. siječnja 2021.

OBAVIJEST - Upis kolegija u ljetni semestar ak.god. 2020./2021.

Upisi će se obavljati na daljinu („on-line”) ISVU-studomat aplikacijom i elektroničkom poštom u ponedjeljak 22.02. i utorak 23.02.2021.

19. siječnja 2021.

Meni od 18. do 22. siječnja 2021.

18. siječnja 2021.

Poziv na edukativne aktivnosti AZVO-a u 2021. godini

Agencija za znanost i visoko obrazovanje (AZVO) u 2021. godini nastavlja u okviru projekta SKAZVO, financiranog sredstvima Europske unije iz Europskog socijalnog fonda, organizirati edukativne aktivnosti namijenjene djelatnicima visokih učilišta i studentima

15. siječnja 2021.

Posjet studenata brodogradnje 3. MAJU

U okviru kolegija Oprema broda i Oprema broda ST, studenti preddiplomskog studija brodogradnje posjetili su brodogradilište 3.MAJ.

15. siječnja 2021.

Odluka o dodjeli Nagrade za transfer znanja 2020.

Zaklade Sveučilišta u Rijeci donjela je Odluku o dodjeli Nagrade za transfer znanja 2020. https://www.zaklada.uniri.hr/zaklada/32599-2/