28. rujna 2017.

Prijave na Cisco edukaciju za rad s računalnim mrežama

U tijeku su prijave na edukaciju za stjecanje praktičnih znanja u održavanju i implementaciji računalnih mreža, prema programu i uz podršku vodeće svjetske kompanije na području mrežnih tehnologija - Cisco.

Edukacija po suvremenom Cisco programu pruža polaznicima mogućnost stjecanja praktičnih znanja i iskustava s područja postavljanja i održavanja računalnih mreža. U današnjem svijetu prožetom mrežama, takva su znanja u IT struci neophodna i tražena.

Polaznici akademije u podjednakom su broju:

• redoviti studenti, koji žele imati kompetitivnu prednost na tržištu rada po završetku studija,
  • zaposlene osobe iz struke, koje na edukaciju šalju poduzeća ili dolaze samostalno,
  • osobe koje se trenutno ne bave profesionalno računalnim mrežama, ali si žele proširiti vidike ili prekvalificirati

Kao Cisco akademija s najduljom tradicijom na našem području, i ove godine Cisco akademija Tehničkog fakulteta organizira edukaciju koja se odvija po najnovijem CCNA Routing & Switching programu. Akademija započinje s radom u listopadu, u terminima prema dogovoru.

Više detalja o ciljevima, programu, načinu rada te upisima na akademiju, može se pronaći na našoj stranici.

Jučer

Studentski izbori 2018. - ponavljanje glasovanja

Donijeta je Odluka o određivanju dana ponavljanja izbora za izbor studentskih predstavnika u Studentski zbor Sveučilišta u Rijeci i studentske zborove sastavnica Sveučilišta u Rijeci 2018.

Srpanj 2018
      19. srpnja 2018.

Natječaj za izbor

Natječaj za izbor; tri nastavnika u znanstveno-nastavno zvanje i na radno mjesto docent, tri suradnika u suradničko zvanje i na radno mjesto asistent, jednog suradnika za izbor u naslovno suradničko zvanje asistent

16. srpnja 2018.

Traže se stipendisti

Drvna industrija Klana d.d. traži motivirane studente za obavljanje studentske prakse i osigurava im stipendiju za vrijeme trajanja studija.

13. srpnja 2018.

Computer Society Congress

Studentski zbor Tehničkog fakulteta u Rijeci u suradnji s IEEE studentskim ogrankom Sveučilišta u Rijeci i potporom Studentskog zbora Sveučilišta u Rijeci organizira prvi Computer Society kongres u Rijeci 14. i 15.srpnja 2018.

12. srpnja 2018.

Kalendar nastave

Kalendar nastave za akademsku godinu 2018./2019. nalazi se u privitku.

12. srpnja 2018.

Pripremni seminar iz matematike

Pripremni seminar iz matematike, namijenjen studentima prvih godina, održavat će se od 25. do 27. rujna 2018.