19. rujna 2017.

Prijave na Cisco edukaciju za rad s računalnim mrežama

U tijeku su prijave na edukaciju za stjecanje praktičnih znanja u održavanju i implementaciji računalnih mreža, prema programu i uz podršku vodeće svjetske kompanije na području mrežnih tehnologija - Cisco.

Edukacija po suvremenom Cisco programu pruža polaznicima mogućnost stjecanja praktičnih znanja i iskustava s područja postavljanja i održavanja računalnih mreža. U današnjem svijetu prožetom mrežama, takva su znanja u IT struci neophodna i tražena.

Polaznici akademije u podjednakom su broju:

• redoviti studenti, koji žele imati kompetitivnu prednost na tržištu rada po završetku studija,
  • zaposlene osobe iz struke, koje na edukaciju šalju poduzeća ili dolaze samostalno,
  • osobe koje se trenutno ne bave profesionalno računalnim mrežama, ali si žele proširiti vidike ili prekvalificirati

Kao Cisco akademija s najduljom tradicijom na našem području, i ove godine Cisco akademija Tehničkog fakulteta organizira edukaciju koja se odvija po najnovijem CCNA Routing & Switching programu. Akademija započinje s radom u listopadu, u terminima prema dogovoru.

Više detalja o ciljevima, programu, načinu rada te upisima na akademiju, može se pronaći na našoj stranici.

Danas
    Rujan 2017
      20. rujna 2017.

Obavijest o održavanju javnog izlaganja

Javno izlaganje o rezultatima istraživanja na sveučilišnom poslijediplomskom studiju pristupnika Dinka Đurđevića, mag. ing. oecoing. održat će se u petak 29. rujna 2017. godine s početkom u 10.00 sati u prostoriji U2.
      19. rujna 2017.

Prijave na Cisco edukaciju za rad s računalnim mrežama

U tijeku su prijave na edukaciju za stjecanje praktičnih znanja u održavanju i implementaciji računalnih mreža, prema programu i uz podršku vodeće svjetske kompanije na području mrežnih tehnologija - Cisco.

IEEEXtreme_11.0

Otvorena Skriptarnica

Od 18. rujna 2017. otvorena je Skriptarnica Radno vrijeme je od 7:30 do 15:30 sati.

3DEXPERIENCE event

U sklopu potpisivanja sporazuma o osnivanju 3DEXPERIENCE STEM Lab-a (RiTeh-CADCAM Group-AITAC) održat će se brojne prezentacije i prikazi CAD mogućnosti 3DEXPERIENCE platforme.