9. listopada 2018.

Prijave na Cisco edukaciju za rad s računalnim mrežama

U tijeku su prijave na edukaciju za stjecanje praktičnih znanja u održavanju i implementaciji računalnih mreža, prema programu i uz podršku vodeće svjetske kompanije na području mrežnih tehnologija - Cisco.

Edukacija po suvremenom Cisco programu pruža polaznicima mogućnost stjecanja praktičnih znanja i iskustava s područja postavljanja i održavanja računalnih mreža. U današnjem svijetu prožetom mrežama, takva su znanja u IT struci neophodna i tražena.

Polaznici akademije u podjednakom su broju:

• redoviti studenti, koji žele imati kompetitivnu prednost na tržištu rada po završetku studija,
  • zaposlene osobe iz struke, koje na edukaciju šalju poduzeća ili dolaze samostalno,
  • osobe koje se trenutno ne bave profesionalno računalnim mrežama, ali si žele proširiti vidike ili prekvalificirati

Kao Cisco akademija s najduljom tradicijom na našem području, i ove godine Cisco akademija Tehničkog fakulteta organizira edukaciju koja se odvija po najnovijem CCNA Routing & Switching programu. Akademija započinje s radom u listopadu, u terminima prema dogovoru.

Više detalja o ciljevima, programu, načinu rada te upisima na akademiju, može se pronaći na našoj stranici.

Danas
      danas

Meni od 17. do 21. prosinca 2018.

Prosinac 2018
      14. prosinca 2018.

Posjeta tvrtki Aluflexpack Novi iz Umaga

U sklopu terenske nastave iz kolegija Organizacija proizvodnje, studenti Diplomskog sveučilišnog studija strojarstva posjetili su tvrtku AFP-Aluflexpack Novi. AFP proizvodi širok asortiman proizvoda savitljive ambalaže, folija i filmova za konditorsku, mljekarsku, prehrambenu i farmaceutsku industriju.

14. prosinca 2018.

1. EFRI humanitarna trail utrka - najava

Studenti Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci organiziraju 1. EFRI humanitarnu trail utrku na 5 km koja će se održati 15. prosinca 2018. u Gradu Kastvu na Crekvini.

13. prosinca 2018.

Predavanje - pristup superračunalu BURA Sveučilišta u Rijeci

U svrhu intenziviranja upotrebe superračunala u znanstvenoj zajednici Sveučilišta u Rijeci, održane su predavanja/radionice na Odjelu za Informatiku (11.12.) i Tehničkom fakultetu (13.12.). Pokazane su karakteristike superračunala BURA i ostvaren direktan pristup izvođenjem testnih kodova.

13. prosinca 2018.

Predavanje na temu: Cars, Drivers, Vehicles, and Wheels: Specializing Distributional Word Vectors for Lexico-Semantic Relations dr. sc. Gorana Glavaša

Alumni klub, Studentski Zbor Tehničkog fakulteta u Rijeci i IEEE Studentski ogranak Sveučilišta u Rijeci organiziriraju predavanje dr. sc. Gorana Glavaša na temu "Cars, Drivers, Vehicles, and Wheels: Specializing Distributional Word Vectors for Lexico-Semantic Relations".

12. prosinca 2018.

Palfinger kran d.o.o. - Terenska nastava

U okviru kolegija Mehaničke konstrukcije studenti diplomskog sveučilišnog studija strojarstva, modula Konstruiranje i mehatronika, posjetili su tvrtku Palfinger kran d.o.o. na Kukuljanovu. Zahvaljujemo se na gostoljubivosti i stručnom vodstvu.