8. veljače 2021.

Pripreme za državnu maturu

Besplatne pripreme za državnu maturu, matematika A razina, za sve maturante kojima su studiji Tehničkog fakulteta prvi ili drugi izbor.

Kako izgledaju pripreme?

Kako bi maturantima, budućim studentima, koji žele u ak. god. 2021./2022. upisati Tehnički fakultet u Rijeci, omogućili uspješno polaganje mature i uspješno studiranje na RITEH-u, i ove godine organiziramo besplatne pripreme za ispit A razine državne mature iz matematike.

Nastavnici koji će voditi pripreme su profesori i asistenti fakulteta.

Program priprema prilagođen je ispitnom katalogu državne mature iz matematike.

Tko se može prijaviti?

Svi maturanti kojima je neki od studijskih programa Tehničkog fakulteta prvi ili drugi izbor mogu se prijaviti za besplatne pripreme.

Prijave traju do 5. ožujka 2021.

Broj mjesta je ograničen i popunjava se redom prijave.

Kako se prijaviti?

Putem elektroničke pošte na adresu riteh_pripreme@riteh.hr poslati osnovne podatke:
ime i prezime, škola, prijavljeni studijski program (brodogradnja, elektrotehnika, računarstvo ili strojarstvo) te e-mail adresu na koju želite primati obavijesti.

Nakon administrativnih provjera, primit ćete povratni e-mail o uspješnosti prijave.

Sve dodatne informacije dobivat ćete putem elektroničke pošte pa ju trebate redovito provjeravati.

Održavanje priprema

Pripreme u trajanju od 40 nastavnih sati održavat će se subotom od 9:00 do 12:00h počevši od 13. ožujka 2021. Nastava će se izvoditi u "on-line live" formatu putem BigBlueButton-a (BBB), alata za držanje udaljenih predavanja koji omogućava svim polaznicima aktivno sudjelovanje u nastavi.

Let's Grow konferencija

Molimo zainteresirane studentice i studente da se jave Vanji Čotić Poturić, v. pred.: vcotic@riteh.uniri.hr

STEM piknik

U subotu, 12. travnja 2024., studij brodogradnje Tehničkog fakulteta u Rijeci, kao i Riteh Racing Team, sudjelovali su na manifestaciji STEM Piknik 2.0.

Kick-off sastanak projekta "EVERYONE"

Tehnički fakultet Sveučilišta u Rijeci bio je domaćin kick-off sastanku projekta "EVERYONE" (Energy harVesting EuRope YOuNg Engineers) 2. travnja 2024.

Na FERIT-u održan sastanak uprava tehničkih fakulteta

U petak 12. travnja 2024. FERIT - Fakultet elektrotehnike, računarstva i informacijskih tehnologija Osijek bio je domaćin sastanka uprava tehničkih fakulteta.

Komemoracija za prof. emer. dr. sc. Špiru Miloševića

Komemoracija će se održati u srijedu, 24. travnja 2024. godine, u 10:00 sati u Vijećnici Tehničkog fakulteta u Rijeci.

16. travnja 2024.

Obavijest o ishodu natječajnog postupka

Sveučilište u Rijeci - Tehnički fakultet objavljuje obavijest o ishodu natječajnog postupka.