31. kolovoza 2020.

Pripremni seminar iz matematike

Ovogodišnji pripremni seminar održat će se 22., 23. i 24. rujna 2020. u trajanju od po 3 školska sata putem BigBlueButton-a.

Tko se može prijaviti?

Studenti 1. godine koji prije početka nastave žele ponoviti srednjoškolsko gradivo matematike (s naglaskom na gradivo drugog polugodišta četvrtog razreda).

Održavanje seminara?

Ovogodišnji pripremni seminar održat će se 22., 23. i 24. rujna 2020. u trajanju od po 3 školska sata putem BigBlueButton-a (BBB), open source alata za držanje udaljenih predavanja koji je postavljen na Fakultetski VM.

Seminaru će studenti pristupati putem poveznice koja će im biti proslijeđena na adresu njihove elektroničke pošte.

Kako se prijaviti?

Putem elektroničke pošte na adresu riteh_pripreme@riteh.hr poslati osnovne podatke: ime i prezime, prijavljeni studijski program (brodogradnja, elektrotehnika, računarstvo ili strojarstvo) te e-mail adresu na koju želite primati obavijesti. Nakon administrativnih provjera, primit ćete povratni e-mail o uspješnosti prijave. Sve dodatne informacije dobivat ćete putem elektroničke pošte pa ju trebate redovito provjeravati.

Prijave traju do 18. rujna 2020.

Let's Grow konferencija

Molimo zainteresirane studentice i studente da se jave Vanji Čotić Poturić, v. pred.: vcotic@riteh.uniri.hr

STEM piknik

U subotu, 12. travnja 2024., studij brodogradnje Tehničkog fakulteta u Rijeci, kao i Riteh Racing Team, sudjelovali su na manifestaciji STEM Piknik 2.0.

18. travnja 2024.

Kick-off sastanak projekta "EVERYONE"

Tehnički fakultet Sveučilišta u Rijeci bio je domaćin kick-off sastanku projekta "EVERYONE" (Energy harVesting EuRope YOuNg Engineers) 2. travnja 2024.

18. travnja 2024.

Na FERIT-u održan sastanak uprava tehničkih fakulteta

U petak 12. travnja 2024. FERIT - Fakultet elektrotehnike, računarstva i informacijskih tehnologija Osijek bio je domaćin sastanka uprava tehničkih fakulteta.

Komemoracija za prof. emer. dr. sc. Špiru Miloševića

Komemoracija će se održati u srijedu, 24. travnja 2024. godine, u 10:00 sati u Vijećnici Tehničkog fakulteta u Rijeci.

16. travnja 2024.

Obavijest o ishodu natječajnog postupka

Sveučilište u Rijeci - Tehnički fakultet objavljuje obavijest o ishodu natječajnog postupka.