6. rujna 2021.

Pripremni seminar iz matematike

Ovogodišnji pripremni seminar održat će se 28., 29. i 30. rujna 2021. u trajanju od po 3 školska sata putem BigBlueButton-a (BBB).

Tko se može prijaviti?

Studenti 1. godine koji prije početka nastave žele ponoviti srednjoškolsko gradivo matematike (s naglaskom na gradivo drugog polugodišta četvrtog razreda).

Održavanje seminara?

Ovogodišnji pripremni seminar održat će se 28., 29. i 30. rujna 2021. u trajanju od po 3 školska sata putem BigBlueButton-a (BBB), open source alata za držanje udaljenih predavanja koji je postavljen na Fakultetski VM.

Seminaru će studenti pristupati putem poveznice koja će im biti proslijeđena na adresu njihove elektroničke pošte.

Kako se prijaviti?

Putem poveznice https://forms.gle/j1jznXFS1GSSxYRj6, ispuniti osnovne podatke: ime i prezime, prijavljeni studijski program (brodogradnja, elektrotehnika, računarstvo ili strojarstvo) te e-mail adresu na koju želite primati obavijesti. Nakon administrativnih provjera, studenti će primiti povratni e-mail o uspješnosti prijave.

Prijave traju do 24. rujna 2021.

Pripremni seminar za brucoše iz programiranja 2021.

Pozivamo studente prvih godina Tehničkog fakulteta u Rijeci da se prijave na Pripremi seminar iz programiranja od 27. do 30 rujna 2021 godine. Broj sudionika je ograničen te će po popunjavanju ovaj formular biti će zatvoren za ispunjavanje.

Uputa za studente nove korisnike - Autotrolej - mjesečne karte

NOVI KORISNICI ILI KORISNICI KOJI RADE IZMJENE (nevažeća kartica, promjena zone) studenti koji ne posjeduju RCC karticu odnosno do sada nisu ostvarivali studentska prava ili moraju napraviti izmjenu zona moraju doći na prodajno mjesto gdje će im se izraditi kartica i upisati potrebne subvencije i prava.

Uputa za studente postojeće korisnike - Autotrolej - mjesečne karte

Za sve postojeće REDOVITE STUDENTE koji produžavaju postojeću kategoriju, a za koje su fakulteti dostavili popise o nastavku studiranja, kupnja po subvencijama na kioscima Tisak plus i Inovine, te putem web servisa Rijeka CityCard za listopad biti će omogućena od 27. 9. 2021. do 10. 10. 2021.

14. rujna 2021.

Javno izlaganje o rezultatima istraživanja - Vedran Jurdana, mag. ing. el.

Javno izlaganje o rezultatima istraživanja na poslijediplomskom sveučilišnom studiju bit će održano u petak, 24. rujna 2021. u 10:30 sati u učionici U8.

13. rujna 2021.

NVIDIA RADIONICA 2021

NVIDIA radionica: Osnove dubokog učenja 👁🗨
    Kada: 17. Rujna 2021. u 9h 📅⏰
    Gdje: MS Teams 💻
    Cijena: besplatno za studente 👩🎓👨🎓
    Maksimalan broj sudionika radionice: 50

9. rujna 2021.

Javno izlaganje o rezultatima istraživanja - Marta Alvir, mag. ing. mech.

Javno izlaganje o rezultatima istraživanja na poslijediplomskom sveučilišnom studiju bit će održano u četvrtak, 16. rujna 2021. u 11:00 sati u prostoriji L10.