31. kolovoza 2022.

Pripremni seminar iz matematike

Ovogodišnji pripremni seminar održat će se 27., 29. i 30. rujna 2022. u trajanju od po 3 školska sata.

Tko se može prijaviti?

Studenti 1. godine koji prije početka nastave žele ponoviti srednjoškolsko gradivo matematike (s naglaskom na gradivo drugog polugodišta četvrtog razreda).

Održavanje seminara?

Ovogodišnji pripremni seminar održat će se 27., 29. i 30. rujna 2022. u trajanju od po 3 školska sata u  hibridnom obliku, dio će studenata biti u učionici, a dio će seminar pratiti putem  alata  za  držanje udaljenih predavanja koji omogućuje svim polaznicima aktivno sudjelovanje u nastavi.

Kako se prijaviti?

Putem poveznice https://forms.gle/KSaQgzrbBiAfFNNcA, ispuniti osnovne podatke: ime i prezime, prijavljeni studijski program (brodogradnja, elektrotehnika, računarstvo ili strojarstvo), željeni način pohađanja seminara te e-mail adresu na koju želite primati obavijesti. Nakon administrativnih provjera, studenti će primiti povratni e-mail o uspješnosti prijave.

Prijave traju do 23. rujna 2022.