13. rujna 2022.

Pripremni seminar za brucoše iz programiranja 2022.

Pozivamo studente prvih godina Tehničkog fakulteta u Rijeci da se prijave na Pripremni seminar iz programiranja od 28. do 30. rujna 2022 godine. Seminar će se održati u hibridnom obliku. Broj sudionika koji će slušati uživo je ograničen te će ranije prijave imati prvenstvo izbora.

Svakako se predlaže da sudionici ponesu vlastita prijenosna računala ako je to moguće.

Seminar će voditi volonteri Riječkog ogranka IEEE-a (studenti viših godina računarstva) u suradnji sa Zavodom za računarstvo, a o terminima ćete biti obaviješteni preko adrese elektroničke pošte nakon što se prijavite.

Kako biste sudjelovali samom seminaru potrebno je ispuniti online prijavnicu putem poveznice: https://forms.gle/JsDugqQfRQZfjtQr6

O vremenu i mjestu održavanja kao i dodatnim informacijama vezanim za seminar biti ćete naknadno obaviješteni putem email adrese iz prijavnice.

Prijave su otvorene do 23. rujna 2022. 12:00h.

Termini i mjesto održavanja će biti naknadno određeni nakon provedene online prijavnice.

Za sve informacije kontaktirati:

• ieee.sbri@gmail.com

Pregled dosadašnjih aktivnosti kao i ostale obavijesti o samom radu Studentskog ogranka IEEE na našem fakultetu možete pogledati na https://www.facebook.com/ieeesbrijeka/.

Let's Grow konferencija

Molimo zainteresirane studentice i studente da se jave Vanji Čotić Poturić, v. pred.: vcotic@riteh.uniri.hr

STEM piknik

U subotu, 12. travnja 2024., studij brodogradnje Tehničkog fakulteta u Rijeci, kao i Riteh Racing Team, sudjelovali su na manifestaciji STEM Piknik 2.0.

Kick-off sastanak projekta "EVERYONE"

Tehnički fakultet Sveučilišta u Rijeci bio je domaćin kick-off sastanku projekta "EVERYONE" (Energy harVesting EuRope YOuNg Engineers) 2. travnja 2024.

Na FERIT-u održan sastanak uprava tehničkih fakulteta

U petak 12. travnja 2024. FERIT - Fakultet elektrotehnike, računarstva i informacijskih tehnologija Osijek bio je domaćin sastanka uprava tehničkih fakulteta.

Komemoracija za prof. emer. dr. sc. Špiru Miloševića

Komemoracija će se održati u srijedu, 24. travnja 2024. godine, u 10:00 sati u Vijećnici Tehničkog fakulteta u Rijeci.

16. travnja 2024.

Obavijest o ishodu natječajnog postupka

Sveučilište u Rijeci - Tehnički fakultet objavljuje obavijest o ishodu natječajnog postupka.