30. rujna 2020.

Produžen rok prijave

Zaklada Sveučilišta u Rijeci produžila je rok prijave na natječaj za dodjelu ”Nagrade za transfer znanja” do 15. listopada 2020.

Prijave i prateća dokumentacija dostavljaju se na e-mail zaklada@uniri.hr i u jednom otisnutom primjerku na adresu Zaklada Sveučilišta u Rijeci, Trg braće Mažuranića 10, 51 000 Rijeka s naznakom „Nagrada za transfer znanja“.

Cjeloviti tekst natječaja i popratnu dokumentaciju možete pogledati OVDJE.

Odluka o produženju roka prijave dostupna je na sljedećoj poveznici, a u slučaju nejasnoća i upita, budite slobodni obratiti se putem e-maila na zaklada@uniri.hr.

Let's Grow konferencija

Molimo zainteresirane studentice i studente da se jave Vanji Čotić Poturić, v. pred.: vcotic@riteh.uniri.hr

STEM piknik

U subotu, 12. travnja 2024., studij brodogradnje Tehničkog fakulteta u Rijeci, kao i Riteh Racing Team, sudjelovali su na manifestaciji STEM Piknik 2.0.

Kick-off sastanak projekta "EVERYONE"

Tehnički fakultet Sveučilišta u Rijeci bio je domaćin kick-off sastanku projekta "EVERYONE" (Energy harVesting EuRope YOuNg Engineers) 2. travnja 2024.

Na FERIT-u održan sastanak uprava tehničkih fakulteta

U petak 12. travnja 2024. FERIT - Fakultet elektrotehnike, računarstva i informacijskih tehnologija Osijek bio je domaćin sastanka uprava tehničkih fakulteta.

Komemoracija za prof. emer. dr. sc. Špiru Miloševića

Komemoracija će se održati u srijedu, 24. travnja 2024. godine, u 10:00 sati u Vijećnici Tehničkog fakulteta u Rijeci.

16. travnja 2024.

Obavijest o ishodu natječajnog postupka

Sveučilište u Rijeci - Tehnički fakultet objavljuje obavijest o ishodu natječajnog postupka.