14. listopada 2019.

Otvorene prijave za sudjelovanje na radionici: „Uspješno predstavljanje poslodavcima“

Besplatna radionica za studente Tehničkog fakulteta Sveučilišta u Rijeci u organizaciji Ureda za karijere Sveučilišnog Savjetovališnog Centra održat će se 22. listopada 2019. godine od 11:00 do 13:00 sati u Vijećnici Fakulteta.

Ured za karijere Sveučilišnog Savjetovališnog Centra organizira besplatnu radionicu za studente Tehničkog fakulteta Sveučilišta u Rijeci. Termin održavanja radionice je 22. listopada 2019. godine od 11:00 do 13:00 sati u Vijećnici Fakulteta

Ukoliko želite naučiti o osnovnim elementima životopisa i molbe za posao, izbjeći najčešće pogreške prilikom prijave na natječaj, te se poslodavcu želite predstaviti u najboljem svjetlu ovo je radionica za Vas! Ispunite prijavnicu za sudjelovanje (https://forms.gle/tJXYCpVuqHAwhjEc9 ) i pripremite se za nadolazeći Job.Fair!

Broj sudionika je ograničen, a prijave traju do 20. listopada 2019. godine.

Za sve dodatne informacije možete se javiti na e-mail adresu:

karijere@uniri.hr ili nikoleta.zubic@uniri.hr.

20. siječnja 2021.

Uvodno predavanje IEEE SB Rijeka

IEEE Studentski ogranak Sveučilišta u Rijeci će organizirati online meeting u kojem je cilj potražiti nove, mlade i ambiciozne studente koji su spremni biti dio najveće međunarodne neprofitne profesionalne organizacije te upoznati studenete sa radom samog IEEE-a.

19. siječnja 2021.

OBAVIJEST - Upis kolegija u ljetni semestar ak.god. 2020./2021.

Upisi će se obavljati na daljinu („on-line”) ISVU-studomat aplikacijom i elektroničkom poštom u ponedjeljak 22.02. i utorak 23.02.2021.

19. siječnja 2021.

Meni od 18. do 22. siječnja 2021.

18. siječnja 2021.

Poziv na edukativne aktivnosti AZVO-a u 2021. godini

Agencija za znanost i visoko obrazovanje (AZVO) u 2021. godini nastavlja u okviru projekta SKAZVO, financiranog sredstvima Europske unije iz Europskog socijalnog fonda, organizirati edukativne aktivnosti namijenjene djelatnicima visokih učilišta i studentima

15. siječnja 2021.

Posjet studenata brodogradnje 3. MAJU

U okviru kolegija Oprema broda i Oprema broda ST, studenti preddiplomskog studija brodogradnje posjetili su brodogradilište 3.MAJ.

15. siječnja 2021.

Odluka o dodjeli Nagrade za transfer znanja 2020.

Zaklade Sveučilišta u Rijeci donjela je Odluku o dodjeli Nagrade za transfer znanja 2020. https://www.zaklada.uniri.hr/zaklada/32599-2/