18. lipnja 2019.

Raspisan natječaj za dodjelu „Nagrade Zaklade Sveučilišta u Rijeci“ za kalendarsku godinu 2018.

Zaklada Sveučilišta u Rijeci raspisala je natječaj za dodjelu „Nagrade Zaklade Sveučilišta u Rijeci“ za kalendarsku godinu 2018.

Nagrade Zaklade dodijeljuju se najzaslužnijim mladim i iskusnim znanstvenicima i umjetnicima koji su iznimnim doprinosom u znanstveno-istraživačkom i umjetničkom radu, odnosno svojim javnim i sveukupnim djelovanjem pridonijeli razvoju znanosti i umjetnosti na Sveučilištu u Rijeci te akademskoj i široj zajednici.

Prijave i prateća dokumentacija dostavljaju se putem Zakladinog e-sustava prijava (www.zaklada.uniri.hr/epp) i zemaljskom poštom, a rok za podnošenje prijava je 9. rujna 2019. godine.

Cjelovita natječajna dokumentacija dostupna je na mrežnim stranicama Zaklade Sveučilišta.

U slučaju nejasnoća i upita, slobodno se obratite na zaklada@uniri.hr.