19. prosinca 2018.

Raspisani natječaji Zaklade Sveučilišta u Rijeci

Zaklada Sveučilišta u Rijeci dana 14. prosinca 2018. raspisala je Natječaj za sufinanciranje sudjelovanja na skupovima te Natječaj za sufinanciranje organizacije skupova.

Zaklada Sveučilišta u Rijeci raspisala natječaje za sufinanciranje sudjelovanja i organizacije skupova

Zaklada Sveučilišta u Rijeci raspisala je natječaje za sufinanciranje organizacije skupova i sudjelovanja na skupovima. Provođenjem ovih natječaja ističe se važnost skupova kao mjesta razmjene novih ideja i znanja u svrhu osobnog razvoja znanstvenika i umjetnika, pa tako i Sveučilišta u Rijeci.

Cjeloviti tekst Natječaja za organizaciju skupova možete pogledati OVDJE, a Natječaja za sudjelovanje na skupovima OVDJE.

Prijave i prateća dokumentacija dostavljaju se putem Zakladinog e-sustava prijava (www.zaklada.uniri.hr/epp) i zemaljskom poštom, a rok za podnošenje prijava je 31. siječnja 2019. (zaključana prijava i datum poštanskog žiga).

Natječajna dokumentacija dostavlja se na adresu:

ZAKLADA SVEUČILIŠTA U RIJECI

Trg braće Mažuranića 10

51 000 Rijeka

U slučaju nejasnoća i upita, obratite se putem e-maila zaklada@uniri.hr.

Jučer
    Siječanj 2019
      18. siječnja 2019.

Meni od 21. do 25. siječnja 2019.

17. siječnja 2019.

Poziv na dodjelu nagrada Realizator 2018.

U ponedjeljak, 21. siječnja 2019. s početkom u 14 sati, u prostoru caffe bara Kampus (Akvarij, Radmile Matejčić 5), održat će se dodjela nagrada pobjednicima treće edicije sveučilišnog case study natjecanja Realizator 2018. u organizaciji Zaklade Sveučilišta u Rijeci.

16. siječnja 2019.

Sistematski pregled studenata prvih godina preddiplomskih studija

Sistematski pregled studenata prvih godina preddiplomskih studija (prvi put upisani u ak.god. 2018./2019.). Svaki student prve godine studija OBVEZAN je odazvati se sistematskom pregledu.

15. siječnja 2019.

Održana terenska nastava u Elettri u Basovizzi

Studenti Tehničkog fakulteta su dana 14. siječnja 2019. godine odradili terensku nastavu u Elettri u Basovizzi.

14. siječnja 2019.

Elektroboj

Svečano otvorenje studentskog natjecanja Elektroboj održat će se 17. siječnja na Fakultetu elektrotehnike i računarstva, dok prijave traju od 7. do 23. siječnja.