29. siječnja 2019.

RiTeh Drone Team u Gimnaziji Andrije Mohorovičića

Dana 23. siječnja 2019. članovi RiTeh Drone Teama posjetili su Gimnaziju Andrije Mohorovičića i održali prezentaciju o programiranom upravljanju dronovima.

Dana 23. siječnja 2019. članovi RiTeh Drone Teama posjetili su Gimnaziju Andrije Mohorovičića i održali prezentaciju o programiranom upravljanju dronovima. Prezentacija se sastojala od kratkog predavanja o ulozi dronova u svijetu i slobodnog dijela gdje su učenici mogli razgledati dronove i postavljati detaljnija pitanja. Za sve zainteresirane za pilotiranje dronovima, te za zabavu, postavljen je simulator leta dronom. Prezentaciju su vodili studenti: Mateo Grgorinić, Igor Vukas, Matilda Benac, i asist. Franko Hržić.

Jučer
    Ožujak 2019
      19. ožujka 2019.

Pripreme za državnu maturu

Besplatne pripreme za državnu maturu, matematika A razina, za sve maturante kojima su studiji Tehničkog fakulteta prvi ili drugi izbor.

18. ožujka 2019.

Meni od 18. do 22. ožujka 2019.

11. ožujka 2019.

Sklopljen Sporazum o suradnji

Zaključen je Sporazum o suradnji s Univerzitetom u Beogradu Mašinskim fakultetom.

11. ožujka 2019.

Sklopljen Sporazum o suradnji

Zaključen je Sporazum o suradnji s Razvojno – edukacijskim centrom za metalsku industriju Metalska jezgra Čakovec iz Čakovca.