riteh-fasada.jpg
21. svibnja 2019.

Sastanak studenata računarstva s voditeljem studija

U srijedu, 29. svibnja u 16 sati u prostoriji P2, održaće se redoviti godišnji sastanak studenata računarstva s voditeljem studija. To je prilika za razgovor oko eventualnih problema ili poteškoća s kojima se susrećete na studiju te razjašnjavanja nejasnoća ili nedoumica oko tijeka studiranja.

6. ožujka 2024.

Predaja završnih radova 12. ožujka 2024.

Predaja završnih radova na sveučilišnom prijediplomskom studiju računarstva održat će se u utorak, 12. ožujka 2024. u 11.00 sati u uredu predsjednika Povjerenstva za završne ispite sveučilišnog prijediplomskog studija, prostorija 1-48b.

27. studenoga 2023.

Božićno natjecanje u programiranju „Došašće++“

Udruga EESTEC Zagreb i X.FER organiziraju božićno programersko natjecanje za srednjoškolce i studente pod nazivom došašće++, inspirirano popularnim Advent of Code.

Sve detalje o natjecanju možete vidjeti na https://dosasce.xfer.hr/