21. ožujka 2017.

Sklopljen Sporazum o suradnji

Sklopljen je sporazum o suradnji sa Filozofskim fakultetom u Rijeci dana 20. ožujka 2017. godine, kojim je dogovorena suradnja pri izvođenju nastave na studijima preddiplomske i diplomske razine.

Sporazumom o suradnji kojeg su strane potpisnice zaključile dana 20. ožujka 2017. godine utvrđena je suradnja pri izvođenju nastave na studijima preddiplomske i diplomske razine.

Odredbama predmetnog Sporazuma su dogovoreni uvjeti pod kojima će nastavnici zaposleni na jednoj od ugovornih strana izvoditi nastavu na navedenim razinama studija kojih je nositelj druga ugovorna strana.

Zbog želje za dugotrajnijom suradnjom, Sporazum o suradnji je zaključen na neodređeno vrijeme.

20. siječnja 2021.

Uvodno predavanje IEEE SB Rijeka

IEEE Studentski ogranak Sveučilišta u Rijeci će organizirati online meeting u kojem je cilj potražiti nove, mlade i ambiciozne studente koji su spremni biti dio najveće međunarodne neprofitne profesionalne organizacije te upoznati studenete sa radom samog IEEE-a.

19. siječnja 2021.

OBAVIJEST - Upis kolegija u ljetni semestar ak.god. 2020./2021.

Upisi će se obavljati na daljinu („on-line”) ISVU-studomat aplikacijom i elektroničkom poštom u ponedjeljak 22.02. i utorak 23.02.2021.

19. siječnja 2021.

Meni od 18. do 22. siječnja 2021.

18. siječnja 2021.

Poziv na edukativne aktivnosti AZVO-a u 2021. godini

Agencija za znanost i visoko obrazovanje (AZVO) u 2021. godini nastavlja u okviru projekta SKAZVO, financiranog sredstvima Europske unije iz Europskog socijalnog fonda, organizirati edukativne aktivnosti namijenjene djelatnicima visokih učilišta i studentima

15. siječnja 2021.

Posjet studenata brodogradnje 3. MAJU

U okviru kolegija Oprema broda i Oprema broda ST, studenti preddiplomskog studija brodogradnje posjetili su brodogradilište 3.MAJ.

15. siječnja 2021.

Odluka o dodjeli Nagrade za transfer znanja 2020.

Zaklade Sveučilišta u Rijeci donjela je Odluku o dodjeli Nagrade za transfer znanja 2020. https://www.zaklada.uniri.hr/zaklada/32599-2/