21. ožujka 2017.

Sklopljen Sporazum o suradnji

Sklopljen je sporazum o suradnji sa Filozofskim fakultetom u Rijeci dana 20. ožujka 2017. godine, kojim je dogovorena suradnja pri izvođenju nastave na studijima preddiplomske i diplomske razine.

Sporazumom o suradnji kojeg su strane potpisnice zaključile dana 20. ožujka 2017. godine utvrđena je suradnja pri izvođenju nastave na studijima preddiplomske i diplomske razine.

Odredbama predmetnog Sporazuma su dogovoreni uvjeti pod kojima će nastavnici zaposleni na jednoj od ugovornih strana izvoditi nastavu na navedenim razinama studija kojih je nositelj druga ugovorna strana.

Zbog želje za dugotrajnijom suradnjom, Sporazum o suradnji je zaključen na neodređeno vrijeme.

danas

Prvenstvo Fakulteta u šahu

Održano je 4. Prvenstvo Tehničkog fakulteta u šahu za studentice i studente uz sudjelovanje 17 igrača. Nakon odigranih 7 kola, pobjedu je odnio Sandro Šafar s osvojenih 6½ bodova, srebrnu medalju osvojio je Enrico Ghersinich s osvojenih 6 bodova, a brončanu Ivan Trošelj s osvojena 4½ boda.

danas

Javna obrana teme doktorskog rada - Josip Ivankić, mag. ing. el.

Javna obrana teme doktorskog rada bit će održana u srijedu, 15. svibnja 2024., u 11:00 sati u Uredu prodekana (Sala za sastanke).

INNO2MARE Challenge – sudjelujte u međunarodnom hackathonu!

U sklopu EU projekta INNO2MARE organizira se online hackathon koji će se održati od 10. do 12. svibnja 2024. Prijave su otvorene za sve zainteresirane za područje programiranja i digitalnih tehnologija u sektoru pomorstva.

23. travnja 2024.

Job.Fair 2024.

Pridružite nam se i ove godine na Job.Fairu koji će se održati u četvrtak, 09. svibnja 2024., u auli Fakulteta u trajanju od 9:00 do 15:00 sati. Također, pojedine tvrtke će se predstaviti studentima i kratkim prezentacijama koje započinju u 9:00 sati.

23. travnja 2024.

Terenska nastava – posjet tvrtki Vertiv

U petak, 19. travnja 2024. studentice i studenti Tehničkog fakulteta posjetili su tvrtku Vertiv.

18. travnja 2024.

Let's Grow konferencija

Molimo zainteresirane studentice i studente da se jave Vanji Čotić Poturić, v. pred.: vcotic@riteh.uniri.hr