14. lipnja 2024.

Sklopljen Sporazum o suradnji - Fakultet strojarstva, računarstva i elektrotehnike Sveučilišta u Mostaru

Fakultet strojarstva, računarstva i elektrotehnike Sveučilišta u Mostaru i Tehnički fakultet u Rijeci potpisali su Sporazum o suradnji s ciljem jačanja veza u visokom obrazovanju i istraživačkom radu.

Sastanku održanom 14. lipnja 2024. na Tehničkom fakultetu u Rijeci, nazočio je dekan Tehničkog fakulteta u Rijeci prof. dr. sc. Lado Kranjčević, a ispred Fakulteta strojarstva, računarstva i elektrotehnike Sveučilišta u Mostaru dekanica prof. dr. sc. Davorka Šaravanja.

Kroz ovaj Sporazum, definirane su ključne stavke suradnje poput zajedničkih istraživačkih projekata, razmjene rezultata istraživanja te organizacije novih studijskih programa.

Potpisivanjem Sporazuma, očekuje se jačanje kvalitete nastavnog procesa i istraživačke aktivnosti.

mostar.jpg