21. travnja 2017.

Sklopljen Sporazum o zajedničkom istraživačkom radu

Potpisan je Sporazum o zajedničkom istraživačkom radu između National University Corporation Kobe University iz Japana i Tehničkog fakulteta Sveučilišta u Rijeci.

Potpredsjednik Kazuo Yoshii i dekanica prof. dr. sc. Jasna Prpić-Oršić su ispred National University Corporation Kobe University iz Japana i Tehničkog fakulteta Sveučilišta u Rijeci potpisali Sporazum o zajedničkom istraživačkom radu dana 1. travnja 2017. godine.

Cilj zajedničkog istraživanja utvrđen predmetnim Sporazumom je razvoj metode evaluacije optimalnih performansi broda, a sve u svrhu zadovoljenja potreba za sofisticiranijim i raznovrsnijim pomorskim prijevozom.

Zajednički istraživački rad će se provoditi u periodu od 1. travnja 2017.  pa do 31. ožujka 2022. godine.

Jučer

Meni od 11. do 15. prosinca 2017.

Prosinac 2017
      7. prosinca 2017.

Međunarodni dan ljudskih prava

U povodu obilježavanja Međunarodnog dana ljudskih prava, Udruga „Universitas“ u suradnji sa Sveučilištem u Rijeci organizira okrugli stol na temu ljudskih prava u Republici Hrvatskoj u ponedjeljak, 11. prosinca 2017. u 17.00 sati u vijećnici Grada Rijeke.

6. prosinca 2017.

Uvodna radionica za znanstvenike i studente: „Implementacija superračunalnog sustava Bura u istraživanju i znanosti“

Centar za napredno računanje i modeliranje održat će uvodnu radionicu pod nazivom: „Implementacija superračunalnog sustava Bura u istraživanju i znanosti“ dana 19. prosinca 2017. godine u zgradi Sveučilišnih odjela na Kampusu Sveučilišta u Rijeci.

4. prosinca 2017.

Natječaj za izbor u stručno zvanje i na radno mjesto

Natječaj za izbor u stručno zvanje i na radno mjesto viši stručni suradnik (u sustavu znanosti i visokog obrazovanja)

4. prosinca 2017.

Meni od 4. do 8. prosinca 2017.

1. prosinca 2017.

Potpisan ugovor o suradnji s tvrtkom Rimac automobili

Dana 01.12.2017. Dekanica prof. dr. sc. Jasna Prpić-Oršić i predstanik tvrtke Rimac automobili Aco Momčilović, potpisali su Ugovor o suradnji koji omogućuje zajedničkog prijavljivanje znanstvenoistraživačkih projekata te suradnju na istraživanju i stručnom usavršavanju studenata.