21. travnja 2017.

Sklopljen Sporazum o zajedničkom istraživačkom radu

Potpisan je Sporazum o zajedničkom istraživačkom radu između National University Corporation Kobe University iz Japana i Tehničkog fakulteta Sveučilišta u Rijeci.

Potpredsjednik Kazuo Yoshii i dekanica prof. dr. sc. Jasna Prpić-Oršić su ispred National University Corporation Kobe University iz Japana i Tehničkog fakulteta Sveučilišta u Rijeci potpisali Sporazum o zajedničkom istraživačkom radu dana 1. travnja 2017. godine.

Cilj zajedničkog istraživanja utvrđen predmetnim Sporazumom je razvoj metode evaluacije optimalnih performansi broda, a sve u svrhu zadovoljenja potreba za sofisticiranijim i raznovrsnijim pomorskim prijevozom.

Zajednički istraživački rad će se provoditi u periodu od 1. travnja 2017.  pa do 31. ožujka 2022. godine.

Danas
      17. listopada 2017.

AWS Adria 2017 konferencija

AWS partneri Coadria, Hexis i NVTEH u suorganizaciji s AWS-om pozivaju Vas da sudjelujete na prvoj Amazon Web Service (AWS) konferenciji u Hrvatskoj – AWS Adria 2017, 27. i 28. listopada u Opatiji i Rijeci.
      16. listopada 2017.

Meni od 16. do 20. listopada 2017.
      13. listopada 2017.

Sklopljen Sporazum o suradnji

Zaključen je Sporazum o suradnji na znanstvenoistraživačkim, razvojnim i obrazovnim projektima između trgovačkog društva TDR d.o.o. iz Rovinja i Tehničkog fakulteta Sveučilišta u Rijeci.