21. travnja 2017.

Sklopljen Sporazum o zajedničkom istraživačkom radu

Potpisan je Sporazum o zajedničkom istraživačkom radu između National University Corporation Kobe University iz Japana i Tehničkog fakulteta Sveučilišta u Rijeci.

Potpredsjednik Kazuo Yoshii i dekanica prof. dr. sc. Jasna Prpić-Oršić su ispred National University Corporation Kobe University iz Japana i Tehničkog fakulteta Sveučilišta u Rijeci potpisali Sporazum o zajedničkom istraživačkom radu dana 1. travnja 2017. godine.

Cilj zajedničkog istraživanja utvrđen predmetnim Sporazumom je razvoj metode evaluacije optimalnih performansi broda, a sve u svrhu zadovoljenja potreba za sofisticiranijim i raznovrsnijim pomorskim prijevozom.

Zajednički istraživački rad će se provoditi u periodu od 1. travnja 2017.  pa do 31. ožujka 2022. godine.

Festival znanosti 2017. u Rijeci

Otvorenje Festivala znanosti bit će održano u ponedjeljak, 24. travnja 2017. s početkom u 11 sati u Vijećnici Grada Rijeke

Stručni posjet Termoelektrani Plomin

U okviru predmeta Izvori energije na preddiplomskom sveučilišnom studiju strojarstva, brodogradnje i elektrotehnike, studenti su u petak 21. travnja 2017. godine, u okviru terenske nastave posjetili TE Plomin gdje su obišli parno-turbinsko postojenje i ostale glavne dijelove termoelektrane.
    24. travnja 2017.

Meni od 24. do 28. travnja 2017.
    21. travnja 2017.

Sporazum o zajedničkom istraživačkom radu

Potpisan je Sporazum o zajedničkom istraživačkom radu između National University Corporation Kobe University iz Japana i Tehničkog fakulteta Sveučilišta u Rijeci.

Zaklada Sveučilišta u Rijeci raspisala natječaje

Natječaji za sufinanciranje Izdavačke djelatnosti te sufinanciranje Studentskih aktivnosti
    20. travnja 2017.

Poziv na predavanje IEEE SuccessStories 2017

IEEE studentski ogranak Sveučilišta u Rijeci poziva Vas na predavanje gospodina Paola Zenzerovića, mag. ing. el.