21. travnja 2017.

Sklopljen Sporazum o zajedničkom istraživačkom radu

Potpisan je Sporazum o zajedničkom istraživačkom radu između National University Corporation Kobe University iz Japana i Tehničkog fakulteta Sveučilišta u Rijeci.

Potpredsjednik Kazuo Yoshii i dekanica prof. dr. sc. Jasna Prpić-Oršić su ispred National University Corporation Kobe University iz Japana i Tehničkog fakulteta Sveučilišta u Rijeci potpisali Sporazum o zajedničkom istraživačkom radu dana 1. travnja 2017. godine.

Cilj zajedničkog istraživanja utvrđen predmetnim Sporazumom je razvoj metode evaluacije optimalnih performansi broda, a sve u svrhu zadovoljenja potreba za sofisticiranijim i raznovrsnijim pomorskim prijevozom.

Zajednički istraživački rad će se provoditi u periodu od 1. travnja 2017.  pa do 31. ožujka 2022. godine.