26. svibnja 2021.

Studenti nagrađeni rektorovom nagradom u 2020./2021. ak. god

U sklopu obilježavanja Dana Sveučilišta koji se održavaju od 17. do 28. svibnja 2021. godine, rektorica prof. dr. sc. Snježana Prijić-Samaržija na jučerašnjoj dodjeli Rektorovih nagrada proglasila je najbolje studente.

Rektorova nagrada za izvrsnost dodjeljena je Mateji Napravnik, studentici druge godine diplomskog sveučilišnog studija Računarstvo Tehničkog fakulteta Sveučilišta u Rijeci. Za svoj izniman uspjeh Mateja je proglašena i studenticom generacije u ak. god. 2020./2021. koja je jedina u svojoj generaciji na preddiplomskom studiju diplomirala s najvećom pohvalom (Summa cum laude) uz prosjek od 95%., a za uspjeh tijekom studiranja 4 je puta bila nagrađena dekanovom nagradom.

Rektorova nagrada za stručni/znanstveni/umjetnički rad u kategoriji prirodnih i tehničkih znanosti dodjeljena je Matei Ignatoski koja je već stekla diplomu na sveučilišnom studiju Računarstvo Tehničkog fakulteta u Rijeci, a nagrađena je za istraživanje u okviru svog diplomskog rada.

Izvrsni uspjesi nagrađenih studentica stoje na ponos ne samo njih već i cijelog Fakulteta! Čestitamo!

Dodjela Rektorovih nagrada studentima, student generacije