20. srpnja 2018.

Studentski izbori 2018. - ponavljanje izbora

Donijeta je Odluka o određivanju dana ponavljanja izbora za izbor studentskih predstavnika u Studentski zbor Sveučilišta u Rijeci i studentske zborove sastavnica Sveučilišta u Rijeci 2018.

Odluka o određivanju dana ponavljanja izbora

PONOVLJENI STUDENTSKI IZBORI ODRŽAT ĆE SE 19. RUJNA 2018. GODINE OD 08:00 SATI DO 20:00 SATI.

OBRAZCI:

NAPUTCI:

KANDIDATURE SE PREDAJU DO 4. RUJNA 2018. GODINE.

Kontakt:

Dostava dokumentacije primarno se obavlja poštom na adresu sjedišta Sveučilišta odnosno sastavnica, uz naznaku naziva povjerenstva.

Za sve dodatne informacije i kontakte, provjerite stranicu Studentskog zbora Sveučilišta u Rijeci.

25. srpnja 2018.

Javno savjetovanje za dodjelu STEM stipendija

Savjetovanje je otvoreno do 5. kolovoza 2018.

20. srpnja 2018.

Studentski izbori 2018. - ponavljanje glasovanja

19. srpnja 2018.

Natječaj za izbor

Natječaj za izbor; tri nastavnika u znanstveno-nastavno zvanje i na radno mjesto docent, tri suradnika u suradničko zvanje i na radno mjesto asistent, jednog suradnika za izbor u naslovno suradničko zvanje asistent

16. srpnja 2018.

Traže se stipendisti

Drvna industrija Klana d.d. traži motivirane studente za obavljanje studentske prakse i osigurava im stipendiju za vrijeme trajanja studija.

13. srpnja 2018.

Computer Society Congress

Studentski zbor Tehničkog fakulteta u Rijeci u suradnji s IEEE studentskim ogrankom Sveučilišta u Rijeci i potporom Studentskog zbora Sveučilišta u Rijeci organizira prvi Computer Society kongres u Rijeci 14. i 15.srpnja 2018.

12. srpnja 2018.

Kalendar nastave

Kalendar nastave za akademsku godinu 2018./2019. nalazi se u privitku.