shutterstock_175644863.jpg
26. rujna 2018.

Studentski izbori 2018. - ponavljanje izbora

Donijeta je Odluka o određivanju dana ponavljanja izbora za izbor studentskih predstavnika u Studentski zbor Sveučilišta u Rijeci i studentske zborove sastavnica Sveučilišta u Rijeci 2018.

Odluka o određivanju dana ponavljanja izbora

PONOVLJENI STUDENTSKI IZBORI ODRŽAT ĆE SE 25. LISTOPADA 2018. GODINE OD 08:00 SATI DO 20:00 SATI.

OBRAZCI:

NAPUTCI:

KANDIDATURE SE PREDAJU DO 10.LISTOPADA 2018. GODINE.

Kontakt:

Dostava dokumentacije primarno se obavlja poštom na adresu sjedišta Sveučilišta odnosno sastavnica, uz naznaku naziva povjerenstva.

Za sve dodatne informacije i kontakte, provjerite stranicu Studentskog zbora Sveučilišta u Rijeci .

Danas
      danas

WeAreDevelopers World 2019

Studenti su u organizaciji Studentskog zbora Tehničkog fakulteta u Rijeci posjetili stručni kongres WeAreDevelopers World u Berlinu.

Svibanj 2019
      30. svibnja 2019.

Studenti posjetili konferenciju "DUMP Days"

Studenti Tehničkog fakulteta u Rijeci posjetili su konferenciju "DUMP Days" u organizaciji DUMP udruge mladih programera

27. svibnja 2019.

STEM Games 2019. godine

I na ovogodišnjim STEM Gamesima ekipe Tehničkog fakulteta su postigle zapažene rezultate.

Travanj 2019
    Ožujak 2019
      29. ožujka 2019.

Posjet tvrtkama u Rijeci i Zagrebu

Studentski zbor Tehničkog fakulteta u Rijeci organizira stručni posjet firmama TTO Thermotechnik, Ericsson Nikola Tesla i Rimac automobili.