12. lipnja 2018.

SVEČANA PROMOCIJA ZAVRŠENIH STUDENATA

Svečane promocije završenih studenata održat će se 13. srpnja 2018. Rasporedi su u prilogu obavijesti.

O B A V I J E S T - SVEČANA PROMOCIJA ZAVRŠENIH STUDENATA

Petak 13. srpnja 2018. godine u 9.00 sati : magistri inženjeri strojarstva i brodogradnje, sveučilišni prvostupnici inženjeri strojarstva i brodogradnje te stručni prvostupnici inženjeri brodogradnje i elektrotehnike

Petak 13. srpnja 2018. godine u 11.00 sati : magistri inženjeri elektrotehnike i računarstva, sveučilišni prvostupnici inženjeri elektrotehnike  i računarstva te stručni prvostupnici inženjeri strojarstva

Jučer

Pripreme za državnu maturu

Besplatne pripreme za državnu maturu, matematika A razina, za sve maturante kojima su studiji Tehničkog fakulteta prvi ili drugi izbor.

Ožujak 2019
      18. ožujka 2019.

Meni od 18. do 22. ožujka 2019.

Sklopljen Sporazum o suradnji

Zaključen je Sporazum o suradnji s Univerzitetom u Beogradu Mašinskim fakultetom.

Sklopljen Sporazum o suradnji

Zaključen je Sporazum o suradnji s Razvojno – edukacijskim centrom za metalsku industriju Metalska jezgra Čakovec iz Čakovca.

Tehnički fakultet sudjelovao na 16. Sajmu obrazovanja EDUFair

Tehnički fakultet sudjelovao je na 16. Sajmu obrazovanja EDUFair 2019. koji je održan 8. i 9. ožujka u Beogradu s ciljem promocije Fakulteta i privlačenja stranih studenata.

11. ožujka 2019.

Obavijest o upisu na program cjeloživotnog učenja

Upis obavljaju pristupnici koji se nalaze na popisima koji su zadovoljili uvjete upisa na pojedine programe. Upisi će se odvijati 12. i 13. ožujka 2019. godine u vremenu od 9.00 do 13.,00 sati u Službi studentske evidencije.