12. lipnja 2018.

SVEČANA PROMOCIJA ZAVRŠENIH STUDENATA

Svečane promocije završenih studenata održat će se 13. srpnja 2018. Rasporedi su u prilogu obavijesti.

O B A V I J E S T - SVEČANA PROMOCIJA ZAVRŠENIH STUDENATA

Petak 13. srpnja 2018. godine u 9.00 sati : magistri inženjeri strojarstva i brodogradnje, sveučilišni prvostupnici inženjeri strojarstva i brodogradnje te stručni prvostupnici inženjeri brodogradnje i elektrotehnike

Petak 13. srpnja 2018. godine u 11.00 sati : magistri inženjeri elektrotehnike i računarstva, sveučilišni prvostupnici inženjeri elektrotehnike  i računarstva te stručni prvostupnici inženjeri strojarstva

Jučer

Natječaj

za podnošenje poticaja za podjelu državnih nagrada za znanost za 2018. godinu Rok: 11. veljače 2019.

Prosinac 2018
      17. prosinca 2018.

Meni od 17. do 21. prosinca 2018.

14. prosinca 2018.

Posjeta tvrtki Aluflexpack Novi iz Umaga

U sklopu terenske nastave iz kolegija Organizacija proizvodnje, studenti Diplomskog sveučilišnog studija strojarstva posjetili su tvrtku AFP-Aluflexpack Novi. AFP proizvodi širok asortiman proizvoda savitljive ambalaže, folija i filmova za konditorsku, mljekarsku, prehrambenu i farmaceutsku industriju.

14. prosinca 2018.

1. EFRI humanitarna trail utrka - najava

Studenti Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci organiziraju 1. EFRI humanitarnu trail utrku na 5 km koja će se održati 15. prosinca 2018. u Gradu Kastvu na Crekvini.

13. prosinca 2018.

Predavanje - pristup superračunalu BURA Sveučilišta u Rijeci

U svrhu intenziviranja upotrebe superračunala u znanstvenoj zajednici Sveučilišta u Rijeci, održane su predavanja/radionice na Odjelu za Informatiku (11.12.) i Tehničkom fakultetu (13.12.). Pokazane su karakteristike superračunala BURA i ostvaren direktan pristup izvođenjem testnih kodova.

13. prosinca 2018.

Predavanje na temu: Cars, Drivers, Vehicles, and Wheels: Specializing Distributional Word Vectors for Lexico-Semantic Relations dr. sc. Gorana Glavaša

Alumni klub, Studentski Zbor Tehničkog fakulteta u Rijeci i IEEE Studentski ogranak Sveučilišta u Rijeci organiziriraju predavanje dr. sc. Gorana Glavaša na temu "Cars, Drivers, Vehicles, and Wheels: Specializing Distributional Word Vectors for Lexico-Semantic Relations".