12. lipnja 2018.

SVEČANA PROMOCIJA ZAVRŠENIH STUDENATA

Svečane promocije završenih studenata održat će se 13. srpnja 2018. Rasporedi su u prilogu obavijesti.

O B A V I J E S T - SVEČANA PROMOCIJA ZAVRŠENIH STUDENATA

Petak 13. srpnja 2018. godine u 9.00 sati : magistri inženjeri strojarstva i brodogradnje, sveučilišni prvostupnici inženjeri strojarstva i brodogradnje te stručni prvostupnici inženjeri brodogradnje i elektrotehnike

Petak 13. srpnja 2018. godine u 11.00 sati : magistri inženjeri elektrotehnike i računarstva, sveučilišni prvostupnici inženjeri elektrotehnike  i računarstva te stručni prvostupnici inženjeri strojarstva

25. srpnja 2018.

Javno savjetovanje za dodjelu STEM stipendija

Savjetovanje je otvoreno do 5. kolovoza 2018.

20. srpnja 2018.

Studentski izbori 2018. - ponavljanje glasovanja

Donijeta je Odluka o određivanju dana ponavljanja izbora za izbor studentskih predstavnika u Studentski zbor Sveučilišta u Rijeci i studentske zborove sastavnica Sveučilišta u Rijeci 2018.

19. srpnja 2018.

Natječaj za izbor

Natječaj za izbor; tri nastavnika u znanstveno-nastavno zvanje i na radno mjesto docent, tri suradnika u suradničko zvanje i na radno mjesto asistent, jednog suradnika za izbor u naslovno suradničko zvanje asistent

16. srpnja 2018.

Traže se stipendisti

Drvna industrija Klana d.d. traži motivirane studente za obavljanje studentske prakse i osigurava im stipendiju za vrijeme trajanja studija.

13. srpnja 2018.

Computer Society Congress

Studentski zbor Tehničkog fakulteta u Rijeci u suradnji s IEEE studentskim ogrankom Sveučilišta u Rijeci i potporom Studentskog zbora Sveučilišta u Rijeci organizira prvi Computer Society kongres u Rijeci 14. i 15.srpnja 2018.

12. srpnja 2018.

Kalendar nastave

Kalendar nastave za akademsku godinu 2018./2019. nalazi se u privitku.