8. lipnja 2016.

Tehnički fakultet osvojio 3. mjesto

Tehnički fakultet je nastupio s dvije ekipe. Natjecanje je održano 7. lipnja 2016. u akvatoriju riječke luke.

Na 18. međunarodnoj regati u mornarskom veslanju, u organizaciji Pomorskog fakulteta u Rijeci Tehnički fakultet je nastupio s dvije ekipe. Natjecanje je održano 7. lipnja 2016. u akvatoriju riječke luke gdje su obje ekipe TFR-a završile na 3. poziciji, prva u kategoriji student, a druga u revijalnom dijelu natjecanja. Ovakav način veslanja je poseban jer se prakticira u čamcima za spašavanje, kojima je za razliku od takmičarskih čamaca teže upravljati, a dodatno se naglašava i pomorska tradicija Kvarnera. Time je i Tehnički fakultet dao svoj doprinos Festivalu mora i pomorske tradicije - Fiumare 2016. (1.-8. lipnja 2016) u sklopu kojega je regata i organizirana.

riteh (2).jpg

Pripremni seminar za brucoše iz programiranja 2021.

Pozivamo studente prvih godina Tehničkog fakulteta u Rijeci da se prijave na Pripremi seminar iz programiranja od 27. do 30 rujna 2021 godine. Broj sudionika je ograničen te će po popunjavanju ovaj formular biti će zatvoren za ispunjavanje.

Uputa za studente nove korisnike - Autotrolej - mjesečne karte

NOVI KORISNICI ILI KORISNICI KOJI RADE IZMJENE (nevažeća kartica, promjena zone) studenti koji ne posjeduju RCC karticu odnosno do sada nisu ostvarivali studentska prava ili moraju napraviti izmjenu zona moraju doći na prodajno mjesto gdje će im se izraditi kartica i upisati potrebne subvencije i prava.

Uputa za studente postojeće korisnike - Autotrolej - mjesečne karte

Za sve postojeće REDOVITE STUDENTE koji produžavaju postojeću kategoriju, a za koje su fakulteti dostavili popise o nastavku studiranja, kupnja po subvencijama na kioscima Tisak plus i Inovine, te putem web servisa Rijeka CityCard za listopad biti će omogućena od 27. 9. 2021. do 10. 10. 2021.

14. rujna 2021.

Javno izlaganje o rezultatima istraživanja - Vedran Jurdana, mag. ing. el.

Javno izlaganje o rezultatima istraživanja na poslijediplomskom sveučilišnom studiju bit će održano u petak, 24. rujna 2021. u 10:30 sati u učionici U8.

13. rujna 2021.

NVIDIA RADIONICA 2021

NVIDIA radionica: Osnove dubokog učenja 👁🗨
    Kada: 17. Rujna 2021. u 9h 📅⏰
    Gdje: MS Teams 💻
    Cijena: besplatno za studente 👩🎓👨🎓
    Maksimalan broj sudionika radionice: 50

9. rujna 2021.

Javno izlaganje o rezultatima istraživanja - Marta Alvir, mag. ing. mech.

Javno izlaganje o rezultatima istraživanja na poslijediplomskom sveučilišnom studiju bit će održano u četvrtak, 16. rujna 2021. u 11:00 sati u prostoriji L10.