7. lipnja 2019.

Terenska nastava: Posjet firmi HSTec d.d. - Zadar

Studenti diplomskog studija strojarstva u sklopu terenske nastave iz kolegija CNC/NC obradni strojevi pod vodstvom prof.dr.sc. Zorana Jurkovića posjetili su dana 5.lipnja 2019. firmu HSTec d.d. u Zadru

Firma HSTec d.d bavi se razvojem, projektiranjem i proizvodnjom preciznih visokobrzinskih elektromotornih vretena, direktnih pogona i druge visokobrzinske opreme, automatizacijom specijalnih obradnih strojeva i sustava, kao i implementacijom robotskih ćelija prema zahtjevima kupca.

Studenti su tijekom obilaska pogona imali priliku dobiti uvid u tijekove proizvodnih procesa, put nastanka proizvoda od ideje do realizacije te su uz ljubazno vodstvo upoznati s razvojnim projektima te daljnjim smjernicama razvoja firme.

20190605_110648.jpg

20190605_124759.jpg