6. prosinca 2018.

Terenska nastava u Astronomskom opservatoriju i Znanstveno-edukacijskom centru

Odrađena je terenska nastava iz kolegija Precizne konstrukcije i tehnologija mikrosustava

Studenti polaznici kolegija Precizne konstrukcije i tehnologija mikrosustava su dana 5. prosinca 2018. godine u sklopu terenske nastave obišli Astronomski opservatorij i Znanstveno-edukacijski centar u Višnjanu i Tičanu.

Zahvaljujemo se ljubaznom osoblju na stručnom vodstvu i uloženom trudu!
    Danas
      danas

Meni od 17. do 21. prosinca 2018.

Prosinac 2018
      14. prosinca 2018.

Posjeta tvrtki Aluflexpack Novi iz Umaga

U sklopu terenske nastave iz kolegija Organizacija proizvodnje, studenti Diplomskog sveučilišnog studija strojarstva posjetili su tvrtku AFP-Aluflexpack Novi. AFP proizvodi širok asortiman proizvoda savitljive ambalaže, folija i filmova za konditorsku, mljekarsku, prehrambenu i farmaceutsku industriju.

14. prosinca 2018.

1. EFRI humanitarna trail utrka - najava

Studenti Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci organiziraju 1. EFRI humanitarnu trail utrku na 5 km koja će se održati 15. prosinca 2018. u Gradu Kastvu na Crekvini.

13. prosinca 2018.

Predavanje - pristup superračunalu BURA Sveučilišta u Rijeci

U svrhu intenziviranja upotrebe superračunala u znanstvenoj zajednici Sveučilišta u Rijeci, održane su predavanja/radionice na Odjelu za Informatiku (11.12.) i Tehničkom fakultetu (13.12.). Pokazane su karakteristike superračunala BURA i ostvaren direktan pristup izvođenjem testnih kodova.

13. prosinca 2018.

Predavanje na temu: Cars, Drivers, Vehicles, and Wheels: Specializing Distributional Word Vectors for Lexico-Semantic Relations dr. sc. Gorana Glavaša

Alumni klub, Studentski Zbor Tehničkog fakulteta u Rijeci i IEEE Studentski ogranak Sveučilišta u Rijeci organiziriraju predavanje dr. sc. Gorana Glavaša na temu "Cars, Drivers, Vehicles, and Wheels: Specializing Distributional Word Vectors for Lexico-Semantic Relations".

12. prosinca 2018.

Palfinger kran d.o.o. - Terenska nastava

U okviru kolegija Mehaničke konstrukcije studenti diplomskog sveučilišnog studija strojarstva, modula Konstruiranje i mehatronika, posjetili su tvrtku Palfinger kran d.o.o. na Kukuljanovu. Zahvaljujemo se na gostoljubivosti i stručnom vodstvu.