1. ožujka 2019.

Terenska nastava u poduzeću KRAŠ d.d.

Studenti Tehničkog fakulteta su u sklopu terenske nastave obišli tvrtku KRAŠ d.d. u Zagrebu.

Dana 28.02.2019. studenti Tehničkog fakulteta u Rijeci, preddiplomskog sveučilišnog studija strojarstva iz kolegija Proizvodni strojevi, alati i naprave, posjetili su poduzeće KRAŠ d.d., Zagreb. Na put se krenulo u 7:15 sati, a povratak u Rijeku je bio u 16:30 sati.

Povod ove terenske nastave je bilo upoznavanje studenata s proizvodnim procesom i organizacijom istog u jednom suvremenom organiziranom poduzeću iz prehrambenog sektora.

U uvodnom dijelu studenti su dobili osnovne informacije o poduzeću KRAŠ d.d., nakon čega je direktor centralnog planiranja g. Pavić, koji je ujedno i predsjednik Hrvatske udruge za upravljanje lancem opskrbe, održao izvrsno predavanje o upravljanju zalihama na primjeru tvornice Kraš.

Nakon toga uslijedio je obilazak proizvodnih linije za čokoladu i punjivu čokoladu, te je organiziran i obilazak automatiziranog regalnog skladišta gdje smo upoznati sa načinom funkcioniranja s ciljem optimiranja lanca opskrbe.

Zahvaljujemo Upravi Kraša kao i svim djelatnicima koji su nam organizirali prekra(š)an posjet!

Let's Grow konferencija

Molimo zainteresirane studentice i studente da se jave Vanji Čotić Poturić, v. pred.: vcotic@riteh.uniri.hr

STEM piknik

U subotu, 12. travnja 2024., studij brodogradnje Tehničkog fakulteta u Rijeci, kao i Riteh Racing Team, sudjelovali su na manifestaciji STEM Piknik 2.0.

18. travnja 2024.

Kick-off sastanak projekta "EVERYONE"

Tehnički fakultet Sveučilišta u Rijeci bio je domaćin kick-off sastanku projekta "EVERYONE" (Energy harVesting EuRope YOuNg Engineers) 2. travnja 2024.

18. travnja 2024.

Na FERIT-u održan sastanak uprava tehničkih fakulteta

U petak 12. travnja 2024. FERIT - Fakultet elektrotehnike, računarstva i informacijskih tehnologija Osijek bio je domaćin sastanka uprava tehničkih fakulteta.

Komemoracija za prof. emer. dr. sc. Špiru Miloševića

Komemoracija će se održati u srijedu, 24. travnja 2024. godine, u 10:00 sati u Vijećnici Tehničkog fakulteta u Rijeci.

16. travnja 2024.

Obavijest o ishodu natječajnog postupka

Sveučilište u Rijeci - Tehnički fakultet objavljuje obavijest o ishodu natječajnog postupka.