21. prosinca 2018.

Terenska nastava u TE Rijeka

Studenti diplomskog studija strojarstva obišli su TE Rijeka u sklopu terenske nastave.

U sklopu terenske nastave iz kolegija Brodski energetski uređaji, studenti diplomskog studija strojarstva posjetili su pogon Termoelektrane Rijeka u ponedjeljak, 17. prosinca 2018. Tijekom posjeta, studenti su uz stručno vođenje djelatnika TE Rijeka razgledali komandnu prostoriju termoelektrane, generator pare, turboagregat te postrojenje za pripremu tehnološke vode.

Zahvaljujemo ljubaznom osoblju na susretljivosti te uloženom vremenu i trudu!

Jučer
    Siječanj 2019
      18. siječnja 2019.

Meni od 21. do 25. siječnja 2019.

17. siječnja 2019.

Poziv na dodjelu nagrada Realizator 2018.

U ponedjeljak, 21. siječnja 2019. s početkom u 14 sati, u prostoru caffe bara Kampus (Akvarij, Radmile Matejčić 5), održat će se dodjela nagrada pobjednicima treće edicije sveučilišnog case study natjecanja Realizator 2018. u organizaciji Zaklade Sveučilišta u Rijeci.

16. siječnja 2019.

Sistematski pregled studenata prvih godina preddiplomskih studija

Sistematski pregled studenata prvih godina preddiplomskih studija (prvi put upisani u ak.god. 2018./2019.). Svaki student prve godine studija OBVEZAN je odazvati se sistematskom pregledu.

15. siječnja 2019.

Održana terenska nastava u Elettri u Basovizzi

Studenti Tehničkog fakulteta su dana 14. siječnja 2019. godine odradili terensku nastavu u Elettri u Basovizzi.

14. siječnja 2019.

Elektroboj

Svečano otvorenje studentskog natjecanja Elektroboj održat će se 17. siječnja na Fakultetu elektrotehnike i računarstva, dok prijave traju od 7. do 23. siječnja.