5. rujna 2018.

Upisi na diplomske sveučilišne studije

Prijave na natječaj za upis u diplomske studije : od 20. 09. 2018. do 25. 09. 2018.
Upisi: od 26. 09. 2018. do 28. 09. 2018. od 09.00 – 13.00

Obavijest za upise na diplomske studije

Obrazac - prijava na natječaj

Rang liste kandidata za upise na diplomske studije:

Strojarstvo

Brodogradnja

Elektrotehnika

Računarstvo

Jučer

Besplatni tečaj za studente riječkog Sveučilišta

Psihološko savjetovalište SSC-a organizira besplatni tečaj za studente riječkog Sveučilišta za prevladavanje straha od javnog izlaganja. Ako izbjegavate izlaganje seminara i održavanje prezentacija pred kolegama ili ih odradite, ali uz teške muke, ovo je tečaj za vas!

Poziv na tribinu (Ne)uspjeh: Moja priča

Zadovoljstvo nam je obavijestiti Vas da Zaklada Sveučilišta u Rijeci u novom kulturnom centru Ri Hub, 22. studenog 2018. u 19 sati, organizira tribinu (Ne)uspjeh: Moja priča, koja će okupiti mlade riječke inovatore i poduzetnike u priči o njihovom poslovnom (ne)uspjehu.

Natječaj za dodjelu nagrade najuspješnijem studentu/ici s invaliditetom

Sveučilište u Rijeci raspisalo je Natječaj za dodjelu novčane nagrade u iznosu od 1.000,00 kuna najuspješnijem studentu/ici s invaliditetom u akademskoj godini 2017./2018. Cilj nagrade je poticanje izvrsnosti i boljih postignuća redovitih studenata s invaliditetom i drugim teškoćama.

Studeni 2018