10. veljače 2020.

Wings For Life World Run

Obavještavaju se studenti i zaposlenici Sveučilišta o mogućnosti sudjelovanja na ovogodišnjoj humanitarnoj utrci Wings For Life World Run 2020 u Zadru 3. svibnja 2020.

Sveučilište u Rijeci i Studentski zbor ukupno su rezervirali 200 vouchera s kodovima za sudjelovanje u utrci. Zainteresirani moraju uplatiti na račun Sveučilišta u Rijeci iznos od 180,00 kn, a cijeli iznos se zatim uplaćuje Red Bull Adria d.o.o. na ime donacije u svrhu pronalaska lijeka za ozljede leđne moždine.

Svi koji uplate navedeni iznos ostvaruju pravo na besplatan prijevoz autobusom, lunch paket i promotivnu majicu za trčanje. Oni koji su ranije izvršili donaciju RedBullu ili na drugi način, mogu ostvariti pravo na prijevoz autobusom, lunch paket i promotivnu majicu pod uvjetom da se prijave u team Sveučilišta u Rijeci, a pod uvjetom da uspijemo osigurati sredstva za plaćanje autobusa, o čemu će svi prijavljeni biti obaviješteni najkasnije do 23. ožujka.

Više na:

Pripremni seminar za brucoše iz programiranja 2021.

Pozivamo studente prvih godina Tehničkog fakulteta u Rijeci da se prijave na Pripremi seminar iz programiranja od 27. do 30 rujna 2021 godine. Broj sudionika je ograničen te će po popunjavanju ovaj formular biti će zatvoren za ispunjavanje.

Uputa za studente nove korisnike - Autotrolej - mjesečne karte

NOVI KORISNICI ILI KORISNICI KOJI RADE IZMJENE (nevažeća kartica, promjena zone) studenti koji ne posjeduju RCC karticu odnosno do sada nisu ostvarivali studentska prava ili moraju napraviti izmjenu zona moraju doći na prodajno mjesto gdje će im se izraditi kartica i upisati potrebne subvencije i prava.

Uputa za studente postojeće korisnike - Autotrolej - mjesečne karte

Za sve postojeće REDOVITE STUDENTE koji produžavaju postojeću kategoriju, a za koje su fakulteti dostavili popise o nastavku studiranja, kupnja po subvencijama na kioscima Tisak plus i Inovine, te putem web servisa Rijeka CityCard za listopad biti će omogućena od 27. 9. 2021. do 10. 10. 2021.

14. rujna 2021.

Javno izlaganje o rezultatima istraživanja - Vedran Jurdana, mag. ing. el.

Javno izlaganje o rezultatima istraživanja na poslijediplomskom sveučilišnom studiju bit će održano u petak, 24. rujna 2021. u 10:30 sati u učionici U8.

13. rujna 2021.

NVIDIA RADIONICA 2021

NVIDIA radionica: Osnove dubokog učenja 👁🗨
    Kada: 17. Rujna 2021. u 9h 📅⏰
    Gdje: MS Teams 💻
    Cijena: besplatno za studente 👩🎓👨🎓
    Maksimalan broj sudionika radionice: 50

9. rujna 2021.

Javno izlaganje o rezultatima istraživanja - Marta Alvir, mag. ing. mech.

Javno izlaganje o rezultatima istraživanja na poslijediplomskom sveučilišnom studiju bit će održano u četvrtak, 16. rujna 2021. u 11:00 sati u prostoriji L10.