Zaklada Sveučilišta u Rijeci raspisala natječaje

Natječaji za sufinanciranje Izdavačke djelatnosti te sufinanciranje Studentskih aktivnosti

Zaklada Sveučilišta u Rijeci raspisala je dva natječaja dana 19. travnja 2017. godine:

Natječaj za sufinanciranje izdavačke djelatnosti i
Natječaj za sufinanciranje studentskih aktivnosti.

Prijave i prateća dokumentacija dostavljaju se putem Zakladinog e-sustava prijava (www.zaklada.uniri.hr/epp) i zemaljskom poštom (Trg braće Mažuranića 10, 51 000 Rijeka), a rok za podnošenje prijava je 19. svibnja 2017. godine (zaključana prijava i datum poštanskog žiga).

U slučaju nejasnoća i upita, obratite nam se putem e-maila zaklada@uniri.hr.

Festival znanosti 2017. u Rijeci

Otvorenje Festivala znanosti bit će održano u ponedjeljak, 24. travnja 2017. s početkom u 11 sati u Vijećnici Grada Rijeke

Stručni posjet Termoelektrani Plomin

U okviru predmeta Izvori energije na preddiplomskom sveučilišnom studiju strojarstva, brodogradnje i elektrotehnike, studenti su u petak 21. travnja 2017. godine, u okviru terenske nastave posjetili TE Plomin gdje su obišli parno-turbinsko postojenje i ostale glavne dijelove termoelektrane.
    24. travnja 2017.

Meni od 24. do 28. travnja 2017.
    21. travnja 2017.

Sporazum o zajedničkom istraživačkom radu

Potpisan je Sporazum o zajedničkom istraživačkom radu između National University Corporation Kobe University iz Japana i Tehničkog fakulteta Sveučilišta u Rijeci.

Zaklada Sveučilišta u Rijeci raspisala natječaje

Natječaji za sufinanciranje Izdavačke djelatnosti te sufinanciranje Studentskih aktivnosti
    20. travnja 2017.

Poziv na predavanje IEEE SuccessStories 2017

IEEE studentski ogranak Sveučilišta u Rijeci poziva Vas na predavanje gospodina Paola Zenzerovića, mag. ing. el.