iso
english
Naslovnica    Sadržaj   Linkovi
KONTAKTI
TEHNIČKI FAKULTET
Vukovarska 58
51000 Rijeka

Telefon:

051/651-444
Fax:
051/651-416
E - mail

Iz javne telefonske mreže moguće je direktno biranje tako da se ako interni broj počinje sa 2 prvo bira broj 051/651 pa odgovarajući interni broj bez početnog broja 2, a ako interni broj počinje sa 5 prvo bira broj 051/505 pa odgovarajući interni broj bez početnog broja 5.

Abecedni popis djelatnika, internih telefonskih brojeva i e-mail adresa
          A B C Č Ć D E F G H I J K L LJ M N O P R S Š T V W Z Ž

Telefonskih brojevi službi, organizacija, prostorija


Kratice zavoda i službi korišteni na ovoj stranici:
ZAE - Zavod za automatiku i elektroniku
ZBIMT - Zavod za brodogradnju i inženjerstvo morske tehnologije
ZEE - Zavod za elektroenergetiku
ZIIM - Zavod za industrijsko inženjerstvo i management
ZKS - Zavod za konstruiranje u strojarstvu
ZMFSJK - Zavod za matematiku, fiziku, str. jez. i kineziologiju
ZM - Zavod za materijale
ZMFRI - Zavod za mehaniku fluida i računarsko inženjerstvo
ZR - Zavod za računarstvo
ZTM - Zavod za tehničku mehaniku
ZTE - Zavod za termodinamiku i energetiku
RC - Računalni centar
KNJ - Knjižnica
DEK - Dekanat
UD - Ured dekana
SOKP - Služba općih i kadrovskih poslova
SSE - Služba studentske evidencije
FS - Financijska služba
SKN - Služba komercijale i nabave
TS - Tehnička služba

Abecedni popis djelatnika, internih telefonskih brojeva i e-mail adresa djelatnika

Prezime i ime

Int. broj

E-mail

Soba Zavod/služba

Alempić Dragica

-

3-11 SOKP

Andrijašević Andrea

2442

1-28 ZEE

Antunović Lidija

-

0-45 SOKP

Arbula Damir

2436

1-18 ZR

Badurina Bernardo

2541 , 2542

1-135 TS

Bađim Mirko

2486

2-39 ZMFSJK
Balzani Ivona
2588,2405 0-70 SSE

Ban Snježana

-

3-11 S0KP

Basan Robert

2530

1-112 ZKS
Blažević David
2585
1-117c ZKS
Blecich Paolo
675-801
   

Bobanović Mira

2470

3-32 SOKP

Bonefačić Igor

2561

2-125 ZTE

Braut Sanjin

2502

2-180 ZTM
Brčić Marino
2560 2-137 ZTM

Brnić Josip

2491

2-185 ZTM

Brozović Franjo

2444

0-03 SOKP

Bukovac Ozren

2565

2-115 ZTE

Bulić Neven

2413

 

Burčul Dorotea

2417

0-63 SKN

Burić Žarko

2410

0-66 SSE

Car Zlatan

2478

3-04 ZAE

Crljenko Domagoj

2544

1-53 RC

Cukor Goran

2476

3-23 ZIIM

Čanađija Marko

2496

2-189 ZTM

Čalić Bruno

2453

2-08 ZBIMT

Čarija Zoran

2554

2-36 ZMFRI

Črnjarić-Žic Nelida

2481

3-34 ZMFSJK

Ćaleta Antonela

2415

0-72 SOKP

Dejhalla Roko

2451

2-06 ZBIMT
Delač Boris
2561 2-125 ZTE
Dobraš Branka
2438 1-27 ZEE

Doboviček Sandro

2553

3-31 ZIIM

Dobrinić Julijan

2456

3-44 ZMFSJK

Dragičević Viktor

2521

3-46 ZTE

Dražić Ivan

2482

3-35a ZMFSJK
Družeta Siniša
2497 2-32 ZMFRI

Fafandjel Nikša

2455

2-13 ZBIMT
Forempoher Škuver Maja
2472 3-26b ZIIM
Forgić Natalija
2434 1-15b SOKP

Franelić Vesna

2465

3-07 SOKP

Franković Bernard

2506

2-102 ZTE

Franković Dubravko

2439

1-29 ZEE

Franulović Marina

2533

1-115 ZKS

Fućak Sanjin

5663

2-121 ZTE

Galinac Grbac Tihana

2596

2-53 ZR

Glažar Vladimir

2536

1-117a ZKS

Gnjatović Marica

-

3-11 SOKP
Gradišnik Vera
2557 2-54 ZAE
Gregov Goran
2539 1-117c ZKS

Hadjina Marko

2449

2-11 ZBIMT

Horozović Fahira

-

3-11 SOKP
Ikonić Milan
2471 3-08 ZIIM

Iljkić Dario

2464

2-164 ZM

Ipšić Ivo

2421

1-13 ZR

Ivić Stefan

2497

2-32 ZMFRI
Jardas Veljko
      ZAER
Jedrejčić Senka
-   3-11 SOKP

Jeričević Ana

2406

2-72 KS

Jeričević Željko

2594

2-54 ZR

Joler Miroslav

2462

2-56 ZR

Jurasić Katica

2483

3-36 ZMFSJK

Jurasić Josip

2541,2542

1-135 TS

Jurin Dragica

2435

1-21 SOKP

Jurković Zoran

2466


3-24 ZIIM

Kamenar Ervin

2585

1-116 ZKS

Kirinčić Vedran

2582

1-17 ZEE

Kolić Damir

5661

2-11 ZBIMT

Košpić Mirjana

-

-

3-11 SOKP
Krajči Vesna
2559 1-09 ZAE

Kranjčević Lado

2554

2-36 ZMFRI

Križan Božidar

2526

1-103 ZKS

Kršćanski Sanjin

2503

2-139 ZTM

Lanc Domagoj

2495

2-138 ZTM

Lenac Kristijan

5664

2-55 ZR

Lenić Kristian

2518

2-104 ZTE

Lerga Jonatan

2583

1-10 ZAER

Lilić-Pekas Nevenka

-

3-11 SOKP

Lončarević Marta

2422,2433

0-25 KNJ

Lovrin Neven

2527

1-104 ZKS

Ljubić Sandi

2436

1-18 ZAER

Maćešić Senka

2494

0-05 ZMFRI

Malinić Lovorka

2411

0-64 SKN

Malnar Damir

5711

2-53

ZAE

Mance Ksenija

2487

2-38 ZMFSJK
Maričić Sven
2467 3-26 ZIIM

Marković Kristina

2535

2-51 ZKS
Maršanić Dario
2545 1-53 RC
Martinović Bruna
2424 0-60 FS

Marunić Gordana

2537

1-117B ZKS
Matulja Dunja
5708 2-09a ZBIMT

Matulja Tin

2454

2-11 ZBIMT

Mauša Goran

5710

1-48a ZR

Medanić Davorka

2412

0-61 FS

Medica Vladimir

2523

3-47 ZTE

Mihaljević Igor

2440

1-32 TS

Mihaljević-Vukelić Mirjana

2584

0-63 FS

Mijolović Jasna

3-11 SOKP

Mikac Tonči

2469

3-22 ZIIM

Mikuličić Snježana

2406

0-72 SOKP

Milanović Željka

5662

  ZAE
Mirković-Pavlović Ana
2423 0-62 FS

Mišić Serđo

2541 , 2542

1-125 TS

Mohorić Robert

2417

0-63 SKN

Mrakovčić Tomislav

2520

3-48 ZTE

Mrša Zoran

2500

2-35b ZMFRI

Mrzljak Vedran

2551

2-116 ZTE

Munjas Neven

2503

2-139 ZTM

Obsieger Boris

2531

1-114 ZKS

Ostrogović Mladen

2450

0-64 SKN

Pavković Branimir

2509

2-106 ZTE

Pavletić Duško

2463

3-26a ZIIM

Perčić Marko

2508

2-119 ZTE

Perinić Mladen

2488

3-28 ZIIM
Pešić Igor
2503 2-139 ZTM

Petričić Lidija

2400

3-11 SOKP

Pomenić Loreta

2475

2-170 ZM

Poniš Nevio

2540

0-15 TS

Praprotnik Radojka

2505

2-114 ZOKP

Prelec Zmagoslav

2522

3-49 ZTE

Prpić Sanja

2403

0-07 UD

Prpić-Oršić Jasna

2452,2404

2-10 ZBIMT
Radelja Hrvoje
2519 3-26 ZIIM
Radman Karlo
5714 2-57 ZAE
Racinger Štefan
2444 0-03 SOKP
Rončević Branimir
2539 1-117c ZKS

Rožić Janja

2400

0-04 SOKP

Rubeša Domagoj

2477

2-174 ZM

Saulig Nicolleta

5662

1-15a ZAE

Senčić Tomislav

2515

2-116 ZTE

Simčić Loredana

2480

3-33 ZMFSKJ

Siminiati Dubravka

2528

1-105 ZKS

Skoblar Ante

2498

2-140 ZTM

Skok Srđan

2595

1-18 ZEE

Sladić Saša

2446,2582

1-17 ZEE

Smoljan Božo

2474

2-172 ZM

Sok Antun

2430

1-55 RC

Sopta Luka

2493

2-34 ZMFRI

Spajić Iva

2424

  FS

Stojković Nino

2445

1-23 ZAE
Sučić Viktor
2558 2-55 ZAE
Surać Nadija
2478 3-04  

Šikulec Leon

5715

2-57 ZAE

Širola Ana 

2433

0-23 KNJ

Šimunić Juraj

2437

1-26 ZEE

Škifić Jerko

2497

2-32 ZMFRI

Škorjanc Tatjana

2425

1-53 RC

Šlosar- Brnelić Mario

2409,2433

0-25 KNJ

Štajduhar Ivan

2448

1-12 ZR

Štajduhar Lenka

2406

0-72 SOKP
Štefan-Trubić Melita
2480 3-33 ZMFSJK
Šterpin Graciela
2472 3-26a ZIIM
Štimac Goranka
2498 2-140 ZTM

Šušnjić Livio

2443

1-20 ZEE
Ana Šutalo
2424 0-60 FS

Tomić Mladen

5712

1-12 ZR

Troha Sanjin

2536

1-117a ZKS

Trp Anica

2514,2404

2-117 ZTE

Turk Anton

5709

2-08a

ZBIMT

Turkalj Goran

2401, 2499

0-08, 2-141 ZTM

Velčić Janjetić Elisa

2485

2-40 ZMFSJK
Veljčić Tanja
2593,2405 070 SSE

Vergić Tomo

2402

0-09 DEK

Vidučić Darko

2576

0-71 SSE

Višković Alfredo

5716

1-15 b ZEE
Višnić Jelena
2478 3-04  

Vlahinić Saša

2447

1-11 ZAE

Volarić Ivan

5704

0-16 ZAE

Vrankić Miroslav

2441

1-10 ZAE
Vrcan Željko
2539 1-125 ZKS
Vukotić Siniša
2427 1-51 RC

Wolf Igor

2510

2-108 ZTE

Zamarin Albert

2457

2-14 ZBIMT

Zelenika Saša

2538

1-106 ZKS

Žic Samir

2553

3-31 ZIIM

Žigulić Roberto

2492

2-177 ZTM

Živić-Đurović Marijana

2578

1-29 ZEE

 

Telefonskih brojevi službi, organizacija, prostorija

Naziv

Int. tel. broj

Dir. tel. broj

Dekanat (voditelj)

2403

651-403

Računovodstvo - voditelj

2423

651-423

Evidencija studija - voditelj

2410

651-410

Evidencija studija - sveučilišni studiji

2588

651-588

Evidencija studija - stručni studiji

2570

651-570

Opća i kadrovska sl. - voditelj

2406

651-406

Tehnička služba - voditelj

2540

651-540

Knjižnica - voditelj

2422

651-422

Knjižnica - posudba

2433

651-433

Kopirnica i skriptarnica

2450

651-450

Pismohrana

2400

651-400

Telefax

-

651-416

Telefax - dekanat

-

675-818

Centrala

2444

651-444

Računski centar - voditelj

2430

651- 430

Računski centar - servis

2427

651- 427

Studentski zbor

2556

651- 556

Vanjski suradnici - BRODOGRADNJA

2460

651-460

Sunčeva energija

-

675-801

Marendarij

2414

651-414

 

 


Datum zadnje promjene
: 23.07.2014       Kontakt:      
Za sadržaj stranice odgovara: Tomo Vergić, dipl.iur., e-mail:
Copyright (c) 2005. www.riteh.uniri.hr, Sva prava pridržana;   Grafičko oblikovanje: ..:: design project ::..
Korisničko ime:
Lozinka: