STUDENTSKI ZBOR TEHNIČKOG FAKULTETA U RIJECI

 

english
Naslovnica TF   Sadržaj   Linkovi
ČLANOVI STUDENTSKOG ZBORA TEHNIČKOG FAKULTETA

 

Sve upite i pitanja možete poslati na službenu e-mail adresu: sz@riteh.hr
Telefon: ++385 51 651 556

   

Funkcije SZTFR

SZTfR 2012/13

Predsjednik Zbora Diego Sušanj - diego.susanj@gmail.com
Podpredsjednik Ivan Pavković - pavkovic.ri@gmail.com
Tajnik Zbora Mario Novak - mario.novak@live.com
Pravobranitelj Ivan Pavković - pavkovic.ri@gmail.com
Blagajnik Ivan Volarić - ivolaric@riteh.hr

 

 


Članovi Studentskog zbora Tehničkog fakulteta

Članovi  SZTfR 2012 
Izborna jedinica  Ime i prezime  E-mail
1. Izborna jedinica: Preddiplomski sveučilišni studij strojarstva i brodogradnje. 
1. Predstavnik  Toni Koraca  tonykoraca@gmail.com
1. Zamjenik  Wendy Herceg  wendy.1x6@gmail.com
2. Predstavnik  Lovro Liverić  lliveric@gmail.com
2. Zamjenik  Denis Falaš  dfalas@riteh.hr
3. Predstavnik  Ljubica Pavlović  ljubica69@gmail.com
3. Zamjenik  Marino Pešut  mpesut@riteh.hr
2. Izborna jedinica: Preddiplomski sveučilišni studij elektrotehnike i računarstva. 
1. Predstavnik  Diego Sušanj  diego.susanj@gmail.com
1. Zamjenik  Emil Rubinić  emil.rubinic@gmail.com
2. Predstavnik  Alfred Korić  sugarfree100percent@gmail.com
2. Zamjenik  Sanjin Ljutić  sljutic@riteh.hr
3. Predstavnik  Ivan Pavković  pavkovic.ri@gmail.com
3. Zamjenik  Filip Stojanac  fstojanac@riteh.hr
3. Izborna jedinica: Stručni studij brodogradnje, elektrotehnike i strojarstva. 
1. Predstavnik  Sanja Zrinšćak  sanja.zrinscak@gmail.com
1. Zamjenik  Stjepan Petrović  spetrov@riteh.hr
2. Predstavnik  nema kandidata 
2. Zamjenik  nema kandidata 
4. Izborna jedinica: Diplomski i dodiplomski sveučilišni studij brodogradnje i strojarstva. 
1. Predstavnik  Hrvoje Novak  hrvoje.novak1@gmail.com
1. Zamjenik  Lana Bančić  lana.bancic@gmail.com
2. Predstavnik  Marko Vidas  mvidas@riteh.hr
2. Zamjenik  Dario Bićanić 
5. Izborna jedinica: Diplomski i dodiplomski sveučilišni studij elektrotehnike i računarstva
1. Predstavnik  Paolo Zenzerović  paolo.zenzerovic@gmail.com
1. Zamjenik  Daniel Macuka  daniel.macuka@gmail.com
2. Predstavnik  Olga Čerina  
2. Zamjenik     
6. Izborna jedinica: Poslijediplomski doktorski studij. 
1. Predstavnik  Marko Kršulja  krsulja.marko@gmail.com
1. Zamjenik  Mauro Štefančić  mauro.stefancic@alpron.hr
2. Predstavnik  David Blažević  dablazev@riteh.hr
2. Zamjenik  Ervin Kamenar  ervin.kamenar@gmail.com
3. Predstavnik  Sanjin Kršćanski  skrscanski@gmail.com
3. Zamjenik  Neven Munjas  Neven.Munjas@riteh.hr
Posebno biran predstavnik doktorskog studija 
4. Predstavnik  Paulo Blečić  pblecich@gmail.com
4. Zamjenik  Vedran Mrzljak  vedranmrzljak@gmail.com 


Predstavnici Tehničkog fakulteta u Studentskom Zboru Sveučilišta u Rijeci

Predstavnik tehničkog područja 
Predstavnik -  Ilija Grgić  igrgic@riteh.hr 

7. Stručni studiji specijalistički studiji 
Predstavnik - Tehnički  Dora Rožić  doraa.rozic@gmail.com 


Posljediplomski studiji Sveučilišta u Rijeci

Predstavnik studenata poslijediplomskih studija u Senatu Sveučilišta u Rijeci:

Tanja Ćelić - Medicinski fakultet - Predstavnica

Članovi skupštine Studentskog zbora Sveučilišta u Rijeci:
Tanja Ćelić - Medicinski fakultet - Predstavnica
Leon Šikulec- Tehnički fakultet - Zamjenik predstavnice

Kontakt: PSRijeka@gmail.com

POVJERENSTVA:
Odobreno od strane Fakultetskog vijeća 19.07.2012:
a. Povjerenstvo za međunarodnu suradnju  Ljubica Pavlović
b. Povjerenstvo za izdavačku djelatnost i knjižnicu  Toni Koraca
c. Povjerenstvo za informatičku djelatnost  Emil Rubinić
d. Stegovno povjerenstvo za studente -  Olga Čerina
e. Povjerenstvo za web stranice Fakulteta  Juraj Zorić
f. Etičko povjerenstvo  Diego Sušanj
g. Odbor za kvalitetu  Miroslav Puškarić
h. Povjerenstvo za nastavu  Sanja Zrinščak
i. Predstavnik na SZSUR  Lovro Liverić

 

 


Datum zadnje promjene: 01.02.2013      Kontakt: webmaster@riteh.hr 
Za sadržaj stranice odgovara: SZTFR, e-mail: sz@riteh.hr      
Copyright (c) 2005. www.riteh.hr, Sva prava pridržana;   Grafičko oblikovanje: ..:: design project ::..
Korisničko ime:
Lozinka:





SZSuR



Radio Sova