Teh. faks-35.jpg

Kontakti

Telefon: 051/651-444
Fax: 051/651-416
E-mail: dekanat@riteh.hr

Ime i prezime Broj telefona Interni e-mail Prostorija Entitet
Dragica Alempić +385 51 651444 2444 dragica.alempic@riteh.hr 3-11 SOKP
postdoc. Andrea Andrijašević +385 51 651442 2442 andrea.andrijasevic@riteh.hr 1-28 ZEE
assistant Nikola Anđelić +385 51 505715 5715 nandelic@riteh.hr 2-57 ZAE
Lidija Antunović +385 51 651444 2444 lidija.antunovic@riteh.hr 0-45 SOKP
postdoc. Damir Arbula +385 51 651436 2436 damir.arbula@riteh.hr 1-18 ZR
Bernardo Badurina, Bacc.Eng. +385 51 651542 2542 bernardo.badurina@riteh.hr 1-135 TS
Goran Bakotić, struč. spec. ing. sec. +385 51 651564 2564 goran.bakotic@riteh.hr 0-16 TS
Snježana Ban +385 51 651444 2444 snjezana.ban@riteh.hr 3-11 SOKP
assistant Damjan Banić +385 51 505721 5721 damjan.banic@riteh.hr 2-139 ZTM
Assoc. Prof. Robert Basan +385 51 651530 2530 robert.basan@riteh.hr 1-112 ZKS
assistant Sebastijan Blažević +385 51 505714 5714 sblazevic@riteh.hr 2-51 ZAE
postdoc. Paolo Blecich +385 51 651543 2543 paolo.blecich@riteh.hr 2-102 ZTE
Assist. Prof. Igor Bonefačić +385 51 651561 2561 igor.bonefacic@riteh.hr 2-106 ZTE
assistant Andrej Borić +385 51 651477 2477 aboric@riteh.hr 2-155 ZM
Prof. Sanjin Braut +385 51 651502 2502 sanjin.braut@riteh.hr 2-180 ZTM
Assist. Prof. Marino Brčić +385 51 651479 2479 marino.brcic@riteh.hr 2-136 ZTM
Prof. Josip Brnić +385 51 651491 2491 josip.brnic@riteh.hr 2-185 ZTM
Assist. Prof. Dražen Brščić +385 51 505719 5719 drazen.brscic@riteh.hr 1-64a ZR
Assist. Prof. Ozren Bukovac +385 51 651565 2565 ozren.bukovac@riteh.hr 3-45 ZTE
Assoc. Prof. Neven Bulić +385 51 651413 2413 neven.bulic@riteh.hr 2-57 ZAE
Žarko Burić, M.Eng +385 51 651410 2410 zarko.buric@riteh.hr 0-66 SSE
Marijana Burić Redžović, Grad. Law. +385 51 651 470 2470 mburicredzovic@riteh.hr 0-16 DEK
Prof. Zlatan Car +385 51 651478 2478 zlatan.car@riteh.hr 1-09 ZAE
assistant Dominik Cikač +385 51 651591 2591 dominik.cikac@riteh.hr 0-15 ZAE
Domagoj Crljenko, M.Eng. +385 51 651544 2544 domagoj.crljenko@riteh.hr 1-53 RC
Prof. Goran Cukor +385 51 651476 2476 goran.cukor@riteh.hr 3-23 ZIIM
Prof. Bruno Čalić +385 51 651453 2453 bruno.calic@riteh.hr 2-08 ZBIMT
Prof. Marko Čanađija +385 51 651496 2496 marko.canadija@riteh.hr 2-189 DEK
Assoc. Prof. Zoran Čarija +385 51 651500 2500 zoran.carija@riteh.hr 2-36 ZMFRI
Vanja Čotić Poturić, Lecturer +385 51 651480 2480 vcotic@riteh.hr 3-33 ZMFSJK
Prof. Nelida Črnjarić-Žic +385 51 651481 2481 nelida@riteh.hr 3-34 ZMFSJK
Antonela Ćaleta +385 51 651415 2415 antonela.caleta@riteh.hr 0-70 SSE
Tijana Ćupurdija +385 51 651465 2465 tijana.cupurdija@riteh.hr 3-07 ZIIM
Prof. Roko Dejhalla +385 51 651451 2451 roko.dejhalla@riteh.hr 2-06 ZBIMT
postdoc. Boris Delač +385 51 651511 2511 boris.delac@riteh.hr 2-102 ZTE
postdoc. Sandro Doboviček +385 51 651484 2484 sandro.dobovicek@riteh.hr 3-31 ZIIM
Branka Dobraš, Senior Lecturer M.Sc. +385 51 651438 2438 branka.dobras@riteh.hr 1-27 ZEE
Senior Assistant Viktor Dragičević +385 51 651521 2521 viktor.dragicevic@riteh.hr 3-46 ZTE
Ivan Dražić, Senior Lecturer D.Sc. +385 51 651482 2482 ivan.drazic@riteh.hr 3-35a ZMFSJK
Assoc. Prof. Siniša Družeta +385 51 651497 2497 sinisa.druzeta@riteh.hr 2-32 ZMFRI
Prof. Nikša Fafandjel +385 51 651455 2455 niksa.fafandjel@riteh.hr 2-13 ZBIMT
assistant Maja Forempoher-Škuver +385 51 651472 2472 maja.forempoher@riteh.hr 3-26b ZIIM
Natalija Forgić +385 51 651434 2434 natalija.forgic@riteh.hr 2-181 SOKP
assistant Vladimir Franki +385 51 651437 2437 vfranki@riteh.hr 1-26 ZEE
Assoc. Prof. Dubravko Franković +385 51 651439 2439 dubravko.frankovic@riteh.hr 1-29 ZEE
Assoc. Prof. Marina Franulović +385 51 651533 2533 marina.franulovic@riteh.hr 1-115 ZKS
Assoc. Prof. Tihana Galinac Grbac +385 51 651596 2596 tihana.galinac@riteh.hr 1-49d ZR
Assist. Prof. Vladimir Glažar +385 51 651522 2522 vladimir.glazar@riteh.hr 1-117a ZTE
assistant Petar Gljušćić +385 51 651585 2585 pgljuscic@riteh.hr 1-116 ZKS
Marica Gnjatović +385 51 651444 2444 marica.gnjatovic@riteh.hr 3-11 SOKP
Assoc. Prof. Vera Gradišnik +385 51 651557 2557 vera.gradisnik@riteh.hr 2-54 ZAE
assistant Luka Grbčić +385 51 651418 2418 luka.grbcic@riteh.hr 2-33 ZMFRI
Assist. Prof. Goran Gregov +385 51 651528 2528 gregovg@riteh.hr 1-117c ZKS
Željka Gulić +385 51 651505 2505 zdujic@riteh.hr 2-114 SOKP
Assoc. Prof. Marko Hadjina +385 51 651449 2449 marko.hadjina@riteh.hr 2-11 ZBIMT
assistant Ivana Hreljac +385 51 651418 2418 ihreljac@riteh.hr 2-33 ZMFRI
Prof. Milan Ikonić +385 51 651471 2471 milan.ikonic@riteh.hr 3-08 ZIIM
Assist. Prof. Dario Iljkić +385 51 651474 2474 dario.iljkic@riteh.hr 2-172 ZM
Prof. Ivo Ipšić +385 51 651421 2421 ivo.ipsic@riteh.hr 1-13 ZR
assistant David Ištoković +385 51 651467 2467 distokovic@riteh.hr 304 ZIIM
Assist. Prof. Stefan Ivić +385 51 651497 2497 stefan.ivic@riteh.hr 2-32 ZMFRI
Prof. Željko Jeričević +385 51 651594 2594 zeljko.jericevic@riteh.hr 2-54 ZR
Assoc. Prof. Miroslav Joler +385 51 651462 2462 mjoler@riteh.hr 2-56 ZR
Josip Jurasić +385 51 651542 2542 jjurasic@riteh.hr 1-135 TS
Katica Jurasić, Senior Lecturer M.Sc. +385 51 651483 2483 katica.jurasic@riteh.hr 3-36 ZMFSJK
Dragica Jurin, Law. +385 51 651435 2435 dragica.jurin@riteh.hr 1-21 SOKP
assistant Ivan Jurković +385 51 651591 2591 ivan.jurkovic@riteh.hr 0-15 ZAE
Assoc. Prof. Zoran Jurković +385 51 651466 2466 zoran.jurkovic@riteh.hr 3-24 ZIIM
postdoc. Ervin Kamenar +385 51 651585 2585 ekamenar@riteh.hr 1-116 ZKS
Karolina Kaštelan, Grad. Economist +385 51 651412 2412 karolina.kastelan@riteh.hr 0-61 FS
assistant Mateo Kirinčić +385 51 651517 2517 mateo.kirincic@riteh.hr 2-131 ZTE
Assist. Prof. Vedran Kirinčić +385 51 505717 5717 vedran.kirincic@riteh.hr 1-17 ZEE
Senior Assistant Damir Kolić +385 51 505661 5661 damir.kolic@riteh.hr 2-11 ZBIMT
Mirjana Košpić +385 51 651444 2444 mirjana.kospic@riteh.hr 3-11 SOKP
Assoc. Prof. Lado Kranjčević +385 51 651554 2554 lado.kranjcevic@riteh.hr 2-36 ZMFRI
Prof. Božidar Križan +385 51 651526 2526 bozidar.krizan@riteh.hr 1-103 ZKS
Assist. Prof. Sanjin Kršćanski +385 51 651560 2560 sanjin.krscanski@riteh.hr 2-137 ZTM
assistant Sandra Kvaternik +385 51 505723 5723 sandra.kvaternik@riteh.hr 2-139 ZTM
Prof. Domagoj Lanc +385 51 651495 2495 domagoj.lanc@riteh.hr 2-138 ZTM
Assist. Prof. Dunja Legović +385 51 505708 5708 dunja.legovic@riteh.hr 2-09a ZBIMT
Assoc. Prof. Kristijan Lenac +385 51 505664 5664 kristijan.lenac@riteh.hr 2-55 ZR
Prof. Kristian Lenić +385 51 651518 2518 kristian.lenic@riteh.hr 2-104 ZTE
Assist. Prof. Jonatan Lerga +385 51 651583 2583 jlerga@riteh.hr 1-51 ZR
Marta Lončarević, Grad. Librarian +385 51 651422 2422 marta.loncarevic@riteh.hr 0-25 KNJ
Prof. Neven Lovrin +385 51 651527 2527 neven.lovrin@riteh.hr 1-104 ZKS
postdoc. Sandi Ljubić +385 51 651436 2436 sandi.ljubic@riteh.hr 1-18 ZR
Prof. Senka Maćešić +385 51 651494 2494 senka.macesic@riteh.hr 0-05 ZMFSJK
Lovorka Malinić +385 51 651411 2411 lovorka@riteh.hr 0-64 ZR
Ksenija Mance, Senior Lecturer +385 51 651487 2487 ksenija.mance@riteh.hr 2-38 ZMFSJK
postdoc. Kristina Marković +385 51 651535 2535 kristina.buljanovic@riteh.hr 2-51 ZKS
assistant Maja Marković +385 51 651472 2472 mmarkovic2@riteh.hr 3-26 ZIIM
assistant Ivan Markovinović +385 51 505720 2598 L13-250 ZAE
postdoc. Tea Marohnić +385 51 651536 2536 tea.marohnic@riteh.hr 1-117a ZKS
Dario Maršanić, univ. spec. oecc. +385 51 651545 2545 dario.marsanic@riteh.hr 1-53 RC
Bruna Martinović, Grad. Economist +385 51 651407 2407 bruna.martinovic@riteh.hr 0-60 SKN
Prof. Gordana Marunić +385 51 651537 2537 gordana.marunic@riteh.hr 1-117b ZKS
Assoc. Prof. Tin Matulja +385 51 651454 2454 tin.matulja@riteh.hr 2-11 ZBIMT
postdoc. Goran Mauša +385 51 505710 5710 goran.mausa@riteh.hr 2-50 ZR
Prof. Vladimir Medica +385 51 651523 2523 vladimir.medica@riteh.hr 3-47 ZTE
Mirjana Mihaljević-Vukelić, ing. +385 51 651584 2584 mirjanam@riteh.hr 0-60 FS
Prof. Tonči Mikac +385 51 651469 2469 tonci.mikac@riteh.hr 3-22 ZIIM
Snježana Mikuličić +385 51 651406 2406 snjezana.mikulicic@riteh.hr 0-72 SOKP
Andrej Miljuš +385 51 651542 2542 amiljus@riteh.hr 1-135 TS
Ana Mirković Pavlović, mag.oec. +385 51 651423 2423 ana@riteh.hr 0-62 FS
Robert Mohorić, Grad. Economist +385 51 651417 2417 robert.mohoric@riteh.hr 0-62 SKN
Prof. Tomislav Mrakovčić +385 51 651520 2520 tomislav.mrakovcic@riteh.hr 3-48 ZTE
postdoc. Vedran Mrzljak +385 51 651551 2551 vedran.mrzljak@riteh.hr 2-116 ZTE
postdoc. Neven Munjas +385 51 651503 2503 neven.munjas@riteh.hr 2-139 ZTM
Julijana Nenadović +385 51 651444 2444 SOKP
Prof. Boris Obsieger +385 51 651531 2531 boris.obsieger@riteh.hr 1-114 ZKS
Mladen Ostrogović, Grad. Economist +385 51 651450 2450 mladen.ostrogovic@riteh.hr 0-03 SKN
Prof. Branimir Pavković +385 51 651509 2509 branimir.pavkovic@riteh.hr 2-106 ZTE
Prof. Duško Pavletić +385 51 651463 2463 dusko.pavletic@riteh.hr 3-26a DEK
assistant Marko Perčić +385 51 651539 2539 marko.percic@riteh.hr 2-119 ZKS
Prof. Mladen Perinić +385 51 651488 2488 mladen.perinic@riteh.hr 3-28 ZIIM
Assist. Prof. Igor Pešić +385 51 505722 5722 ipesic@riteh.hr 2-139 ZTM
Lidija Petričić +385 51 651400 2400 lidija.petricic@riteh.hr 0-03 SOKP
assistant Stjepan Piličić +385 51 651700 5700 1-125 ZKS
postdoc. Joao Paulo Pita da Costa +385 51 651411 2411 ZR
Nevio Poniš, M.Eng. +385 51 651540 2540 nevio.ponis@riteh.hr 0-15 TS
Sanja Prpić, Grad. Economist +385 51 651403 2403 sanja.prpic@riteh.hr 0-07 DEK
Prof. Jasna Prpić-Oršič +385 51 651401 (Office)
+385 51 651452 (Office)
2401
2452
jasna.prpic-orsic@riteh.hr 0-08;2-10 DEK
Senior Assistant Branimir Rončević +385 51 651539 2539 branimir.roncevic@riteh.hr 1-117c ZKS
postdoc. Nicoletta Saulig +385 51 651559 2559 nicolleta.saulig@riteh.hr 1-15a ZAE
Assist. Prof. Tomislav Senčić +385 51 651515 2515 tomislav.sencic@riteh.hr 2-116 ZTE
Assist. Prof. Loredana Simčić +385 51 651486 2486 loredana.simcic@riteh.hr 3-32 ZMFSJK
Senior Assistant Ante Skoblar +385 51 651498 2498 ante.skoblar@riteh.hr 2-140 ZTM
Assoc. Prof. Srđan Skok +385 51 651595 2595 srdjan.skok@riteh.hr 1-18 ZEE
Assoc. Prof. Saša Sladić +385 51 651582 (Laboratory)
+385 51 651446 (Office)
2582
2446
sasa.sladic@riteh.hr 1-17 ZEE
Assist. Prof. Sunčana Smokvina Hanza +385 51 651475 2475 suncana@riteh.hr 2-170 ZM
Prof. Božo Smoljan +385 51 651464 2464 bozo.smoljan@riteh.hr 2-164 Laboratorij za toplinsku obradu i inženjerstvo površina
Iva Spajić Zubčić, Grad. Economist +385 51 651412 2412 iva.spajic@riteh.hr 0-61 FS
assistant Ingrid Sterpin +385 51 505702 5702 ingrid.sterpin@riteh.hr 2-58a ZEE
Prof. Nino Stojković +385 51 651445 2445 nino.stojkovic@riteh.hr 1-23 ZAE
Prof. Viktor Sučić +385 51 651558 2558 vsucic@riteh.hr 1-15a ZAE
assistant Diego Sušanj +385 51 651718 5718 dsusanj@riteh.hr 1-65 ZR
assistant Gordan Šegon +385 51 505711 5711 gordan.segon@riteh.hr 2-53 ZAE
Boris Šegota +385 51 651444 2444 boris.segota@riteh.hr 0-03 TS
Assoc. Prof. Jerko Škifić +385 51 651497 2497 jerko.skific@riteh.hr 2-32 ZMFRI
Tatjana Škorjanc, M.Eng. +385 51 651425 2425 tatjana.skorjanc@riteh.hr 1-51 RC
Mario Šlosar-Brnelić, M.Sc. Grad. Librarian +385 51 651409 2409 mario.slosar@riteh.hr 0-25 KNJ
Assoc. Prof. Ivan Štajduhar +385 51 651448 2448 ivan.stajduhar@riteh.hr 1-12 ZR
Lenka Štajduhar, economist +385 51 651406 2406 lenka.stajduhar@riteh.hr 0-72 SOKP
Melita Štefan-Trubić, Lecturer M.Sc. +385 51 651480 2480 mstefan@riteh.hr 3-33 ZMFSJK
assistant Graciela Šterpin Valić +385 51 651519 2519 graciela.sterpin@riteh.hr 3-06 ZIIM
assistant Lovro Štic +385 51 651473 2473 lstic@riteh.hr 2-74 ZM
Assist. Prof. Goranka Štimac Rončević +385 51 651498 2498 gstimac@riteh.hr 2-140 ZTM
Prof. Livio Šušnjić +385 51 651443 2443 livio.susnjic@riteh.hr 1-20 ZEE
Ana Šutalo, economist +385 51 651424 2424 ana.sutalo@riteh.hr 0-60 FS
Dražen Tadejević +385 51 651444 2444 dtadejevic@riteh.hr 0-03 TS
Assist. Prof. Mladen Tomić +385 51 505712 5712 mladen.tomic@riteh.hr 1-12 ZR
assistant Fran Torbarina +385 51 651506 2506 ftorbarina@riteh.hr 2-101 ZTE
assistant Goran Tovilović +385 51 505714 5714 goran.tovilovic@riteh.hr 2-51 ZAE
Assist. Prof. Sanjin Troha +385 51 651536 2536 sanjin.troha@riteh.hr 1-117a ZKS
Prof. Anica Trp +385 51 651514 2514 anica.trp@riteh.hr 2-117 DEK
Assist. Prof. Anton Turk +385 51 505709 5709 anton.turk@riteh.hr 2-08a ZBIMT
assistant Nikola Turk +385 51 651711 5711 nturk@riteh.hr 2-53 ZAE
Prof. Goran Turkalj +385 51 651499 2499 goran.turkalj@riteh.hr 2-141 ZTM
Višnja Valčić, Grad. Economist +385 51 651 412 2412 vvalcic@riteh.hr 0-61 FS
Elisa Velčić-Janjetić, Senior Lecturer M.Sc. +385 51 651485 2485 elisa.velcic@riteh.hr 2-40 ZMFSJK
Tanja Veljčić +385 51 651593 2593 tanja.veljcic@riteh.hr 070 SSE
Tomo Vergić, Grad. Law. +385 51 651402 2402 tomo.vergic@riteh.hr 0-09 DEK
Darko Vidučić, M.Eng. +385 51 651576 2576 darko.viducic@riteh.hr 0-71 SSE
Assoc. Prof. Alfredo Višković +385 51 651437 2437 alfredo.viskovic@riteh.hr 1-15 b ZEE
assistant Natalija Vitali +385 51 651577 2577 nvitali@riteh.hr 2-17 ZBIMT
Prof. Saša Vlahinić +385 51 651447 2447 sasa.vlahinic@riteh.hr 1-11 ZAE
assistant Ivan Volarić +385 51 505704 5704 ivolaric@riteh.hr 2-55 ZAE
Assoc. Prof. Miroslav Vrankić +385 51 651441 2441 miroslav.vrankic@riteh.hr 1-10 ZAE
assistant Ana Vranković +385 51 651411 2411 ZR
postdoc. Željko Vrcan +385 51 651539 2539 zeljko.vrcan@riteh.hr 1-125 ZKS
Patricija Vukić +385 51 651444 2444 patricija.vukic@riteh.hr 3-11 SOKP
Siniša Vukotić +385 51 651427 2427 sinisa.vukotic@riteh.hr 1-48 RC
Assist. Prof. Igor Wolf +385 51 651510 2510 igor.wolf@riteh.hr 2-108 ZTE
Prof. Albert Zamarin +385 51 651457 2457 albert.zamarin@riteh.hr 2-14 ZBIMT
Prof. Saša Zelenika +385 51 651538 2538 sasa.zelenika@riteh.hr 1-106 ZKS
Senior Assistant Samir Žic +385 51 651553 2553 samir.zic@riteh.hr 3-02 ZIIM
Assist. Prof. Tomislav Žic +385 51 651456 2456 tzic@riteh.hr 3-50 ZMFSJK
Prof. Roberto Žigulić +385 51 651492 2492 roberto.zigulic@riteh.hr 2-177 ZTM
Marijana Živić Đurović, Senior Lecturer M.Sc. +385 51 651578 2578 marijana.zivic@riteh.hr 1-29 ZEE

Telefonski brojevi službi, organizacija, prostorija

Naziv Broj telefona Interni
Računalni centar - voditeljica +385 51 651425 2425
Računalni centar - servis +385 51 651427 2427
Knjižnica - posudba +385 51 651433 2433
Knjižnica - voditelj +385 51 651422 2422
Dekanat - voditelj +385 51 651403 2403
Služba studentske evidencije - voditelj +385 51 651410 2410