30. studenoga 2023.

Holcim Hrvatska - natječaj za stipendiju

Holcim Hrvatska poziva studente da se prijave na natječaj za stipendiju "Ostavi trag" za akademsku godinu 2023./2024. do 17. prosinca 2023.

Kroz ovaj program stipendiranja i praksi, odabrani studenti će imati priliku stjecati iskustvo rada u Holcimovoj tvornici cementa u Koromačnom ili na drugim lokacijama tvrtke. Tijekom trajanja stipendije, studenti će raditi s mentorima na osobnom razvoju, primati godišnju stipendiju, te nakon završetka fakulteta imati mogućnost zaposlenja u struci u Holcimu.

Na natječaj se mogu prijaviti redovni studenti prijediplomskog ili diplomskog studija iz područja strojarstva, kemije, elektrotehnike, rudarstva, građevine, ekonomije te sigurnosti i zaštite.

Rok za predaju prijava je 17. prosinca 2023., a prijave se podnose putem  linka HireVue, priloživši sljedeće dokumente:

• Životopis
  • Potvrdu o upisu na redovni studij
  • Prijepis ocjena iz prethodnih godina studiranja
  • Potvrdu o stalnom prebivalištu
  • Izjavu da ne primate druge oblike stipendije

Detalje o natječaju možete pronaći OVDJE.