2. svibnja 2016.

Obrana doktorske disertacije

Ervin Kamenar, dipl. ing. el., branit će doktorsku disertaciju u četvrtak 19. svibnja 2016. u 10 sati u Vijećnici.

Odluka Fakultetskog vijeća

Oglašavanje

Doktorska disertacija

23. studenoga 2017.

Sklopljen je Sporazum o suradnji

Sklopljen je Sporazum o suradnji između Brodograđevnog fakulteta Sveučilišta iz Varne u Bugarskoj i Tehničkog fakulteta Sveučilišta u Rijeci.

22. studenoga 2017.

Godišnja nagrada Zaklade Sveučilišta u Rijeci za 2016. godinu

Zaklada Sveučilišta u Rijeci nagradila je poslijedoktoranda Gorana Maušu godišnjom nagradom za 2016. godinu u kategoriji mladih znanstvenika za područje tehničkih i prirodnih znanosti.

22. studenoga 2017.

Jednodnevni skup doktoranada i poslijedoktoranada Sveučilišta u Rijeci

U petak, 1. prosinca 2017. godine, će se održati jednodnevni skup doktoranada i poslijedoktoranada Sveučilišta u Rijeci.

21. studenoga 2017.

Sklopljen je Sporazum o suradnji

Sklopljen je Sporazum o suradnji na znanstvenim, istraživačkim, razvojnim i obrazovnim projektima između brodogradilišta MEYER WERFT GmbH & Co. KG iz Papenburga u Njemačkoj i Tehničkog fakulteta Sveučilišta u Rijeci.

21. studenoga 2017.

VII. Savjetovanje o morskoj tehnologiji

Na Tehničkom fakultetu Sveučilišta u Rijeci u petak 17. studenog 2017. godine, uspješno je održano VII. Savjetovanje o morskoj tehnologiji – in memoriam akademiku Zlatku Winkleru.

20. studenoga 2017.

Meni od 20. do 24. studenog 2017.