20. ožujka 2017.

Odjel za matematiku organizira šahovski turnir

Šahovski turnir održat će se 25.travnja 2017.

Odjel za matematiku organizira šahovski turnir koji će se održati u sklopu Otvorenog dana sveučilišnih odjela, 25.travnja 2017.

Šahovski turnir održat će se u zgradi sveučilišnih odjela, a pravo na sudjelovanje imaju studenti i djelatnici visokoškolskih ustanova u Rijeci te članovi Alumni kluba Odjela za matematiku.

Najuspješniji učesnici bit će nagrađeni peharima.

Obrazac za prijavu, kao i više informacija o turniru (točno vrijeme i lokacija, sistem turnira itd.) možete pronaći ovdje:

17. travnja 2018.

Posjet seminaru BUDUĆNOST UGODNOG STANOVANJA

Studentski zbor Tehničkog fakulteta u Rijeci već drugu godinu organizira posjet seminaru Budućnost ugodnog stanovanja – BUS 2018, koji će se održati u Zagrebu 5.5.2018. na Arhitektonskom/Građevinskom fakultetu.

17. travnja 2018.

Predavanje na Pomorskom fakultetu

Dana 20. travnja 2018. u 12 sati u Velikoj vijećnici Pomorskog fakulteta u Rijeci održat će se predavanje "Objavljivanje rezultata znanstvenih istraživanja - kako odabrati THE časopis" dr. sc. Bojana Macana, voditelja Centra za znanstvene informacije Instituta Ruđer Bošković.

16. travnja 2018.

Prethodno savjetovanje u postupku javne nabave

Prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima u otvorenom postupku javne nabave Ev. broj: MV 1-18, naručitelja Sveučilišta u Rijeci, Tehničkog fakulteta.

16. travnja 2018.

Meni od 16. do 20. travnja 2018.

13. travnja 2018.

Akcija dobrovoljnog darivanja krvi

održat će se na Tehničkom fakultetu Sveučilišta u Rijeci u srijedu, 18. travnja 2018., od 9 do 13 sati. Molimo studente i profesore da svoj dolazak na akciju obavezno najave na e-mail profesora Žigulića (zigulic@riteh.hr). Vidimo se na akciji!

11. travnja 2018.

Obavijest o neodržavanju nastave

Zbog Praznika rada 1. svibnja, u ponedjeljak 30. travnja 2018. neće se održavati nastava. Nastavnici su dužni neodržanu nastavu odraditi tijekom semestra.