20. ožujka 2017.

Odjel za matematiku organizira šahovski turnir

Šahovski turnir održat će se 25.travnja 2017.

Odjel za matematiku organizira šahovski turnir koji će se održati u sklopu Otvorenog dana sveučilišnih odjela, 25.travnja 2017.

Šahovski turnir održat će se u zgradi sveučilišnih odjela, a pravo na sudjelovanje imaju studenti i djelatnici visokoškolskih ustanova u Rijeci te članovi Alumni kluba Odjela za matematiku.

Najuspješniji učesnici bit će nagrađeni peharima.

Obrazac za prijavu, kao i više informacija o turniru (točno vrijeme i lokacija, sistem turnira itd.) možete pronaći ovdje:

Danas
      17. listopada 2017.

AWS Adria 2017 konferencija

AWS partneri Coadria, Hexis i NVTEH u suorganizaciji s AWS-om pozivaju Vas da sudjelujete na prvoj Amazon Web Service (AWS) konferenciji u Hrvatskoj – AWS Adria 2017, 27. i 28. listopada u Opatiji i Rijeci.
      16. listopada 2017.

Meni od 16. do 20. listopada 2017.
      13. listopada 2017.

Sklopljen Sporazum o suradnji

Zaključen je Sporazum o suradnji na znanstvenoistraživačkim, razvojnim i obrazovnim projektima između trgovačkog društva TDR d.o.o. iz Rovinja i Tehničkog fakulteta Sveučilišta u Rijeci.