20. ožujka 2017.

Odjel za matematiku organizira šahovski turnir

Šahovski turnir održat će se 25.travnja 2017.

Odjel za matematiku organizira šahovski turnir koji će se održati u sklopu Otvorenog dana sveučilišnih odjela, 25.travnja 2017.

Šahovski turnir održat će se u zgradi sveučilišnih odjela, a pravo na sudjelovanje imaju studenti i djelatnici visokoškolskih ustanova u Rijeci te članovi Alumni kluba Odjela za matematiku.

Najuspješniji učesnici bit će nagrađeni peharima.

Obrazac za prijavu, kao i više informacija o turniru (točno vrijeme i lokacija, sistem turnira itd.) možete pronaći ovdje:

Festival znanosti 2017. u Rijeci

Otvorenje Festivala znanosti bit će održano u ponedjeljak, 24. travnja 2017. s početkom u 11 sati u Vijećnici Grada Rijeke

Stručni posjet Termoelektrani Plomin

U okviru predmeta Izvori energije na preddiplomskom sveučilišnom studiju strojarstva, brodogradnje i elektrotehnike, studenti su u petak 21. travnja 2017. godine, u okviru terenske nastave posjetili TE Plomin gdje su obišli parno-turbinsko postojenje i ostale glavne dijelove termoelektrane.
    24. travnja 2017.

Meni od 24. do 28. travnja 2017.
    21. travnja 2017.

Sporazum o zajedničkom istraživačkom radu

Potpisan je Sporazum o zajedničkom istraživačkom radu između National University Corporation Kobe University iz Japana i Tehničkog fakulteta Sveučilišta u Rijeci.
    21. travnja 2017.

Zaklada Sveučilišta u Rijeci raspisala natječaje

Natječaji za sufinanciranje Izdavačke djelatnosti te sufinanciranje Studentskih aktivnosti
    20. travnja 2017.

Poziv na predavanje IEEE SuccessStories 2017

IEEE studentski ogranak Sveučilišta u Rijeci poziva Vas na predavanje gospodina Paola Zenzerovića, mag. ing. el.