4. veljače 2019.

Poziv za sudjelovanje na radionici za operatore i pilote na daljinu sustava bespilotnih zrakoplova

Radionica za operatore i pilote na daljinu sustava bespilotnih zrakoplova će se održati na Tehničkom fakultetu Sveučilišta u Rijeci dana 02. ožujka 2019. godine

Dana 02. ožujka 2019. godine Hrvatska agencija za civilno zrakoplovstvo održati će radionicu za operatore i pilote na daljinu sustava bespilotnih zrakoplova.

Radionica će se održati na Tehničkom fakultetu, Sveučilište u Rijeci, Vukovarska 58, Rijeka s početkom u 10.00 sati.

PRIJAVU za sudjelovanje na radionici treba poslati putem e-maila uas@ccaa.hr najkasnije do srijede 24. veljače 2019. godine. Popunjavanje mjesta odvijat će se prema redoslijedu zaprimanja prijava, odnosno do popunjenosti kapaciteta.

RASPORED ORIĐIĐI.jpg...