4. veljače 2019.

Poziv za sudjelovanje na radionici za operatore i pilote na daljinu sustava bespilotnih zrakoplova

Radionica za operatore i pilote na daljinu sustava bespilotnih zrakoplova će se održati na Tehničkom fakultetu Sveučilišta u Rijeci dana 02. ožujka 2019. godine

Dana 02. ožujka 2019. godine Hrvatska agencija za civilno zrakoplovstvo održati će radionicu za operatore i pilote na daljinu sustava bespilotnih zrakoplova.

Radionica će se održati na Tehničkom fakultetu, Sveučilište u Rijeci, Vukovarska 58, Rijeka s početkom u 10.00 sati.

PRIJAVU za sudjelovanje na radionici treba poslati putem e-maila uas@ccaa.hr najkasnije do srijede 24. veljače 2019. godine. Popunjavanje mjesta odvijat će se prema redoslijedu zaprimanja prijava, odnosno do popunjenosti kapaciteta.

RASPORED ORIĐIĐI.jpg...

Jučer
    Ožujak 2019
      19. ožujka 2019.

Pripreme za državnu maturu

Besplatne pripreme za državnu maturu, matematika A razina, za sve maturante kojima su studiji Tehničkog fakulteta prvi ili drugi izbor.

18. ožujka 2019.

Meni od 18. do 22. ožujka 2019.

11. ožujka 2019.

Sklopljen Sporazum o suradnji

Zaključen je Sporazum o suradnji s Univerzitetom u Beogradu Mašinskim fakultetom.

11. ožujka 2019.

Sklopljen Sporazum o suradnji

Zaključen je Sporazum o suradnji s Razvojno – edukacijskim centrom za metalsku industriju Metalska jezgra Čakovec iz Čakovca.