19. ožujka 2019.

Pripreme za državnu maturu

Besplatne pripreme za državnu maturu, matematika A razina, za sve maturante kojima su studiji Tehničkog fakulteta prvi ili drugi izbor.

Kako izgledaju pripreme?

Kako bi maturantima, budućim studentima, koji žele u ak. god. 2019./2020. upisati Tehnički fakultet u Rijeci, omogućili uspješno polaganje mature i uspješno studiranje na RITEH-u, ove godine organiziramo besplatne pripreme za ispit A razine državne mature iz matematike.

Nastavnici koji će voditi pripreme su profesori i asistenti fakulteta. Program priprema prilagođen je ispitnom katalogu državne mature iz matematike.

Tko se može prijaviti?

Svi maturanti kojima je, na dan 18. ožujka 2019., neki od studijskih programa koji se nude na Tehničkom fakultetu bio prvi ili drugi izbor, mogu se prijaviti za besplatne pripreme.
Prijave za pripreme traju do 2. travnja 2019. Broj mjesta je ograničen i popunjava se redom prijave.

Kako se prijaviti?

Putem elektroničke pošte na adresu riteh_pripreme@riteh.hr poslati osnovne podatke:
ime i prezime, škola, prijavljeni studijski program (brodogradnja, elektrotehnika, računarstvo ili strojarstvo) te e-mail adresu na koju želite zaprimati obavijesti. Nakon administrativnih provjera, primit ćete povratni e-mail o uspješnosti prijave

Sve dodatne informacije dobivat ćete putem elektroničke pošte pa ju trebate redovito provjeravati.

Održavanje priprema

Pripreme u trajanju od 40 nastavnih sati održavat će se u prostorijama Tehničkog fakulteta subotom od 9:00 do 12:00h počevši od 6. travnja 2019.

Danas
      danas

STEM Games 2019. godine

I na ovogodišnjim STEM Gamesima ekipe Tehničkog fakulteta su postigle zapažene rezultate.

Jučer

Meni od 27. svibnja do 02. lipnja 2019.

Svibanj 2019
      24. svibnja 2019.

RITEH RUN TEAM ponovo uspješan

RITEH RUN TEAM osvojio je 2. mjesto u poslovnoj utrci B2Run u kategoriji srednjih tvrtki

23. svibnja 2019.

Održavanje prvog elektrotehničkog Hackathona u Hrvatskoj: eHackIt

U sklopu studentskog natjecanja Elektroboj, 1. lipnja na Fakultetu elektrotehnike i računarstva održat će se prvi elektrotehnički Hackathon u Hrvatskoj.

23. svibnja 2019.

Održana je terenska nastava

Studenti preddiplomskog stručnog studija strojarstva Tehničkog fakulteta u sklopu terenske nastave iz kolegija Obradni strojevi, Alati i naprave, dana 22. svibnja 2019. posjetili su poduzeća Kern d.o.o. u Kozini te Kolektor Orodjarna d.o.o., LIV Systems d.o.o. i Kolektor ATP d.o.o. u Postojni.

22. svibnja 2019.

NajProfesor/ica

INA poziva studente da odaju priznanja najboljim srednjoškolskim profesorima kroz natječaj NajProfesor/ica.