19. ožujka 2019.

Pripreme za državnu maturu

Besplatne pripreme za državnu maturu, matematika A razina, za sve maturante kojima su studiji Tehničkog fakulteta prvi ili drugi izbor.

Kako izgledaju pripreme?

Kako bi maturantima, budućim studentima, koji žele u ak. god. 2019./2020. upisati Tehnički fakultet u Rijeci, omogućili uspješno polaganje mature i uspješno studiranje na RITEH-u, ove godine organiziramo besplatne pripreme za ispit A razine državne mature iz matematike.

Nastavnici koji će voditi pripreme su profesori i asistenti fakulteta. Program priprema prilagođen je ispitnom katalogu državne mature iz matematike.

Tko se može prijaviti?

Svi maturanti kojima je, na dan 18. ožujka 2019., neki od studijskih programa koji se nude na Tehničkom fakultetu bio prvi ili drugi izbor, mogu se prijaviti za besplatne pripreme.
Prijave za pripreme traju do 2. travnja 2019. Broj mjesta je ograničen i popunjava se redom prijave.

Kako se prijaviti?

Putem elektroničke pošte na adresu riteh_pripreme@riteh.hr poslati osnovne podatke:
ime i prezime, škola, prijavljeni studijski program (brodogradnja, elektrotehnika, računarstvo ili strojarstvo) te e-mail adresu na koju želite zaprimati obavijesti. Nakon administrativnih provjera, primit ćete povratni e-mail o uspješnosti prijave

Sve dodatne informacije dobivat ćete putem elektroničke pošte pa ju trebate redovito provjeravati.

Održavanje priprema

Pripreme u trajanju od 40 nastavnih sati održavat će se u prostorijama Tehničkog fakulteta subotom od 9:00 do 12:00h počevši od 6. travnja 2019.

Obavijest o javnoj obrani teme doktorske disertacije pristupnika Petra Gljušćića, mag. ing. mech.

Javna obrana teme doktorske disertacije bit će održana u petak 25. listopada 2019. u 14:00 sati u Vijećnici.

14. listopada 2019.

Gostujuće predavanje „Digital trends in engineering“

U četvrtak, 17. listopada 2019. u predavaonici P1 s početkom u 13:00 h održat će se gostujuće predavanje na temu „Digital trends in engineering“ profesora Novikov Andreya i Dolgikh Anne s Bauman Moscow State Technical University (BMSTU).

Akcija darivanja krvi na TFRi u ponedjeljak 21.10.2019. od 8 do 12 sati

održat će se u učionici U1 Tehničkoj fakulteta Sveučilišta u Rijeci u ponedjeljak, 21. listopada 2019., od 8 do 12 sati. Molimo studente i djelatnike da dolazak na akciju najave na e-mail prof. Žigulića (zigulic@riteh.hr) kako bismo mogli pravovremeno planirati zahvalni obrok u marendariju Fakulteta.

14. listopada 2019.

Otvorene prijave za sudjelovanje na radionici: „Uspješno predstavljanje poslodavcima“

Besplatna radionica za studente Tehničkog fakulteta Sveučilišta u Rijeci u organizaciji Ureda za karijere Sveučilišnog Savjetovališnog Centra održat će se 22. listopada 2019. godine od 11:00 do 13:00 sati u Vijećnici Fakulteta.

14. listopada 2019.

Meni od 14. do 18. listopada 2019.

11. listopada 2019.

Otvorene prijave za studentsko natjecanje Realizator 2019.

Zaklada Sveučilišta u Rijeci otvorila je prijave za četvrtu ediciju sveučilišnog case study natjecanja Realizator 2019. Realizator je studentsko natjecanje koje na inovativan način pridonosi suradnji akademske i poslovne zajednice.