19. ožujka 2019.

Pripreme za državnu maturu

Besplatne pripreme za državnu maturu, matematika A razina, za sve maturante kojima su studiji Tehničkog fakulteta prvi ili drugi izbor.

Kako izgledaju pripreme?

Kako bi maturantima, budućim studentima, koji žele u ak. god. 2019./2020. upisati Tehnički fakultet u Rijeci, omogućili uspješno polaganje mature i uspješno studiranje na RITEH-u, ove godine organiziramo besplatne pripreme za ispit A razine državne mature iz matematike.

Nastavnici koji će voditi pripreme su profesori i asistenti fakulteta. Program priprema prilagođen je ispitnom katalogu državne mature iz matematike.

Tko se može prijaviti?

Svi maturanti kojima je, na dan 18. ožujka 2019., neki od studijskih programa koji se nude na Tehničkom fakultetu bio prvi ili drugi izbor, mogu se prijaviti za besplatne pripreme.
Prijave za pripreme traju do 2. travnja 2019. Broj mjesta je ograničen i popunjava se redom prijave.

Kako se prijaviti?

Putem elektroničke pošte na adresu riteh_pripreme@riteh.hr poslati osnovne podatke:
ime i prezime, škola, prijavljeni studijski program (brodogradnja, elektrotehnika, računarstvo ili strojarstvo) te e-mail adresu na koju želite zaprimati obavijesti. Nakon administrativnih provjera, primit ćete povratni e-mail o uspješnosti prijave

Sve dodatne informacije dobivat ćete putem elektroničke pošte pa ju trebate redovito provjeravati.

Održavanje priprema

Pripreme u trajanju od 40 nastavnih sati održavat će se u prostorijama Tehničkog fakulteta subotom od 9:00 do 12:00h počevši od 6. travnja 2019.

16. rujna 2021.

Pripremni seminar za brucoše iz programiranja 2021.

Pozivamo studente prvih godina Tehničkog fakulteta u Rijeci da se prijave na Pripremi seminar iz programiranja od 27. do 30 rujna 2021 godine. Broj sudionika je ograničen te će po popunjavanju ovaj formular biti će zatvoren za ispunjavanje.

Uputa za studente nove korisnike - Autotrolej - mjesečne karte

NOVI KORISNICI ILI KORISNICI KOJI RADE IZMJENE (nevažeća kartica, promjena zone) studenti koji ne posjeduju RCC karticu odnosno do sada nisu ostvarivali studentska prava ili moraju napraviti izmjenu zona moraju doći na prodajno mjesto gdje će im se izraditi kartica i upisati potrebne subvencije i prava.

Uputa za studente postojeće korisnike - Autotrolej - mjesečne karte

Za sve postojeće REDOVITE STUDENTE koji produžavaju postojeću kategoriju, a za koje su fakulteti dostavili popise o nastavku studiranja, kupnja po subvencijama na kioscima Tisak plus i Inovine, te putem web servisa Rijeka CityCard za listopad biti će omogućena od 27. 9. 2021. do 10. 10. 2021.

14. rujna 2021.

Javno izlaganje o rezultatima istraživanja - Vedran Jurdana, mag. ing. el.

Javno izlaganje o rezultatima istraživanja na poslijediplomskom sveučilišnom studiju bit će održano u petak, 24. rujna 2021. u 10:30 sati u učionici U8.

13. rujna 2021.

NVIDIA RADIONICA 2021

NVIDIA radionica: Osnove dubokog učenja 👁🗨
    Kada: 17. Rujna 2021. u 9h 📅⏰
    Gdje: MS Teams 💻
    Cijena: besplatno za studente 👩🎓👨🎓
    Maksimalan broj sudionika radionice: 50

9. rujna 2021.

Javno izlaganje o rezultatima istraživanja - Marta Alvir, mag. ing. mech.

Javno izlaganje o rezultatima istraživanja na poslijediplomskom sveučilišnom studiju bit će održano u četvrtak, 16. rujna 2021. u 11:00 sati u prostoriji L10.